Klipsch serii RP w kolorze Piano Black

bl4ck

Active member
Bez reklam
Teraz jeszcze rozważam RP-150M tylko muszę się upewnić czy tą podstawę na dole się odkręcić bo inaczej nie zamontuje ich na uchwycie.


@armanig pisał że pod spodem są jakieś śrubki teraz doczytałem w innym miejscu że faktycznie jest możliwość zdemontowania tych podstaw, także zamówię do kompletu wtedy zostaną***tylko fronty heco 900 które baaardzo lubię i raczej się ich nie pozbędę a nawet gdybym chciał to na fronty RP obecnie nie mam miejsca :/

piano.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, jako, że sobie trzeba pomagać, to odkręciłem podstawę za pośrednictwem 4 wkrętów, także bez problemu można odkręcić.
Teraz jest 100% pewności. ; )
Ja mam model 160, ale to będzie to samo.

Tak to wygląda z podstawą i bez:

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak działa Brać Klipschowa, szybko, sprawnie i z wykopem.
Przy innych markach siedzą leniwe ogary i trzeba ze 2 dni czekać na odpowiedż ;)
 

DrWredman

Active member
armanig, jeśli dobrze rozumuję to te podstawki można odkręcić w całej serii RP?
ale czy wtedy można wkręcić kolce?
Chyba ładniej wyglądają bez tej oryginalnej podstawy.

Pewnie już to sprawdziłeś, a głośnik podłogowy jest dość ciężki i nie bardzo chce mi się samemu go kłaść aby zajrzeć pod spód. ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co kojarzę (jak wyciągałem z pudła RP280), to schemat jest dokładnie ten samo co monitorami, także na bank da się odkręcić z frontów podstawki.

Nie wiem natomiast jak z kolcami, ale po odkręceniu podstawy zostają dziury na wkręty i myślę, że bez problemu można wkręcić kolce (kwestia dopasowania czy też rodzaj samych kolców), lub nabić obok.
Myślę, że to żaden problem. Mi akurat podobają się te podstawy, także nie kombinuję ;)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nowe to koszt poniżej 1k - za oszpecenie ich w ten sposób każe sobie dopłacić ponad 200zł ? Przepraszam ja wysiadam :fool:
Swoją drogą jak już smaruje tutaj to chciałbym zapytać czy nie wiecie dlaczego nie mogę dodać fotek do nowego tematu w dziale Nasze Zestawy ? Chciałem Wam pokazać jak zagościły u mnie Klipsy ;-)
Tutaj mogę a tam nie - dlaczego ?
Pisałem do admina ale brak odpowiedzi :-(
View attachment 15904
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dzięki - porobię lepsze fotki to wrzucę (już bez naklejki na ampli ;-) ) - szkoda tylko że tutaj a nie w dziale na to przeznaczonym :-(
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Może masz za mało postów aby założyć swój wątek. Próbuj, może coś źle robisz. szkoda zaśmiecać ten temat a i twój pokój się zgubi
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Może masz za mało postów aby założyć swój wątek. Próbuj, może coś źle robisz. szkoda zaśmiecać ten temat a i twój pokój się zgubi

Posty to nie przeszkoda - mogę zakładać nowe tematy ale w tym nie mogę dodać zdjęć - może to przyczyna iż dostałem ostrzeżenie (zresztą nie wiem za co - napisane jest "konta reklamowe") - wygasa 29.12 i po tym terminie chyba będzie wszystko ok - pisałem do admina ale zero odpowiedzi :sad:
Rzeczywiście nie ma sensu tutaj dodawać fotek - jak będzie wszystko ok wkleję w odpowiednim dziale !
 

nickkk

New member
Panowie troche sie podjarałem tymi Klipschami i być może zawitaja u mnie.
Mysle na początek o zestawie 5.1, z tym że sub R-115SW nie występuje w kolorze piano black
Okleił, wylakierował ktoś głośniki(suba) ze skutkiem zadawalającym i mógłby pochwalić sie na wątku lub podesłać linka? bo nie chciałbym spierdaczyć głośnika za 3 tysie stosujac np. nieodpowiedni lakier
Ew. może jakis sub innej firmy w piano black polecicie?

Armaning Ty masz te Klipsche, napisałbyś coś wiecej, jakie kable je łączą, czy jest spora różnica w stereo pomiedzy wzmakiem, a Twoim ampli? Może kupujac je porównywałeś z RF-7 II? itp....

Nie mam czasu jezdzic na odsłuchy bo moja praca to 6 dni w tygodniu po 10-12 godzin, a do konca roku to i 7 dni/tydzień będe tyrał.... :( Przyjdzie dzien, że jebne ta robotę :)

A i mam ojca, maniak Jimiego Hendrixa, który 40 lat temu za jednego winyla 1-3 pensje potrafił wydac :D Podołają Klipsche tego rodzajowi muzyki?

Klipsch sprzedaje stojaki pod tylnie głośniki (RP-160M)? Jakiej innej firmy polecicie?

Sorki za multum pytań i z góry dzieki za odpowiedz
Pozdr
 
Do góry