Klipsch serii RP w kolorze Piano Black

donsalieri

Active member
Bez reklam
Kolego jak masz kasę to się nie zastanawiaj tylko zamawiaj RP280F, to o klasę lepsze kolumny od R28f .
JBL też dobre ale ten ich miękki bas mnie nie przekonuje.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Napisz do Blackninja, może ma, albo będzie je miał w Olsztynie. W Białymstoku rp280 też widziałem, trzeba zadzwonić i pogadać, może jak teraz nie mają, to planują je ściągnąć.

Kolego jak masz kasę to się nie zastanawiaj tylko zamawiaj RP280F, to o klasę lepsze kolumny od R28f .
JBL też dobre ale ten ich miękki bas mnie nie przekonuje.

Też uważam że nie warto iść w niższą serię, ale to już kolega musi sam się przekonać :)
 

fanatykmazda

New member
Napisz do Blackninja, może ma, albo będzie je miał w Olsztynie. W Białymstoku rp280 też widziałem, trzeba zadzwonić i pogadać, może jak teraz nie mają, to planują je ściągnąć.



Też uważam że nie warto iść w niższą serię, ale to już kolega musi sam się przekonać :)

Kolego czy mówisz o sklepie rms? Białystok? dzwoniłem pytałem niestety nie maja tylko pod zamówienie taka dostałem odpowiedz , rozważałem tez focala horus 726 ale opinie ida ze klipscha w dynamice nic nie pokona w takich pieniądzach
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Tak, ten sklep miałem na myśli. To pozostaje Blackninja i wizyta w Olsztynie.
Chyba że Armanig Cię w Warszawie ugości :) Coś czuję że trzeźwy byś nie wyszedł :p
 

fanatykmazda

New member
Ciekawe jak wypadł by odsłuch po drobnych procentach heh, skoro tez mowa o olsztynie to mówimy o sklepie w hali urania czy na dworcowej? Jest ciekawa opcja na aledrogo ze sklepu s4home mozliwosc słuchania w domu ktoś już próbował?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Mój mój ... nie mogło być inaczej heco są błyszczące na froncie tak samo nowy stolik będzie więc ten wybór akurat był prosty :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działaj z tym aparatem, bo aż się prosi o lepszej jakości fotki.
Genialnie się prezentuje ten lakier z membramami i już nie chodzi, że Klipsch, bo gdyby to była jakakolwiek inna firma, napisałbym dokładnie to samo.
Jestem zwolennikiem konkretnych centrali, a jak już jest w PianoBlack, to ho ho.
Gratuluje, świetne. Poprawiłeś mi humor.

Ps. Jaka kasa?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W lakierze ten central się pięknie prezentuje, tak jak Armaning napisał konkretny central robi wrażenie. :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem fanem fornirów, ale trzeba przyznać, że czarny piano wygląda efektownie. Tylko kurzy się niemiłosiernie :-?

Jak Ci gra ten Cayin A88T ?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@Rafal7

Czeka na godne miejsce ... muszę stolik zaprojektować dobrze przemyśleć żeby był przyszłościowy..

@lolo2
Nie ma porównania do heco center dźwięk jest krystaliczny tak bym to opisał dla mnie świetny. Ten centralny gra jak kolumny... tylko mono :D

@armanig
2700zł

@Pawel_Sz85
Ja to lampa gra pięknie, ale sporo przy niej zabawy :), ale rz810 moim zdaniem gra również świetnie w pure stereo czysta przyjemność.
 
Ostatnia edycja:

bl4ck

Active member
Bez reklam
Pamiętam że ktoś***pytał jak została rozwiązana kwestia maskownicy na magnesy w wersji piano black no to odpowiadam magnesy mają naklejony filc.
 
Do góry