JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

pebe86

Member
Bez reklam
Ciekawe czy to promocja w każdym MM czy lokalna? Bo na stronie cena bez zmian- 3199 zł.
Edit- i w Warszawie same ekspozycyjne :(
 
Ostatnia edycja:

MichaelloEs

New member
Nie podali, gdzie te super 7 sztuk jest?
Ale wydaje mi sie, ze raczej wystawy/zwrotów jak taka ilość....

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Glini

New member
Czy któryś z posiadaczy JBL bar 5.1 może mi podać szerokość soundbara z podłączonymi satelitami bezprzewodowymi?
Chcę zakupić, ale nie wiem czy mi się zmieści :/
 

marzbi

New member
Czy któryś z posiadaczy JBL bar 5.1 może mi podać szerokość soundbara z podłączonymi satelitami bezprzewodowymi?
Chcę zakupić, ale nie wiem czy mi się zmieści :/


Wymiary jednostki centralnej 1148 x 58 x 93 mm
Waga jednostki centralnej 3,9 kg
Wymiary subwoofera 440 x 305 x 305 mm
Waga subwoofera 13 kg
 

Damian91

New member
Ponawiam pytanie dotyczące żywotności akumulatorów w satelitkach.. :)

Czy ktoś ma doświadczenia z tego typu rozwiązaniami dostępnymi do tej pory na rynku? Ten soundbar to dla mnie świetny produkt ale obawiam się, że po 2 latach satelitki bedą grały przez 20 minut...

Pozdrawiam
 

pebe86

Member
Bez reklam
To już bardziej pytanie do wątku np. z Fidelio B5, bo ten jest już długo na rynku i punkt odniesienia jest inny.
Na pewno żywotność akumulatorów się będzie skracać, czy jest to powód do większych obaw? Nie wiem.
Ja mam Macbooka Air od prawie 4 lat, używany praktycznie codziennie, a bateria ma dalej ok. 85-90% pierwotnej pojemności.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ponawiam pytanie dotyczące żywotności akumulatorów w satelitkach.. :)

Czy ktoś ma doświadczenia z tego typu rozwiązaniami dostępnymi do tej pory na rynku? Ten soundbar to dla mnie świetny produkt ale obawiam się, że po 2 latach satelitki bedą grały przez 20 minut...

Pozdrawiam
Nawet jak to masz jeszcze możliwość podłączenia zasilania na stałe po USB.
 

Peita

New member
Witam , zakupiłem JBL 5.1 i moje pytanko do czego dokładnie jest ta antenka z kablem ? Moze inaczej wiem ze to kalibracji satelitek ale jak to wykonać dokładnie . Z góry dziękuje
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Fajnie jak by była instrukcja po naszemu ;) , albo porostu ktos mi napisał

Chciałem to przetłumaczyć ale google translator był szybszy ;)

Kalibracja audio zoptymalizuje ustawienia dźwięku głośnika bezprzewodowego, aby uzyskać lepszy dźwięk przestrzenny.

Zdejmij bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego z głośnika soundbar.

Podłącz mikrofon do złącza po prawej stronie listwy dźwiękowej.
Umieść mikrofon na wysokości uszu w miejscu odsłuchu. Aby uzyskać najlepszy efekt dźwięku przestrzennego, ustaw głośniki bezprzewodowe surround na bokach i nieco za obszarem odsłuchu.

Pamiętaj, aby skierować wąską stronę głośnika surround w kierunku obszaru odsłuchu i usunąć wszelkie przeszkody między mikrofonem i bezprzewodowymi głośnikami dźwięku przestrzennego.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk kalibracji przez 3 sekundy. Sekwencja kalibracji rozpocznie się od odliczania.

UWAGA: hałas otoczenia lub dźwięki mogą zakłócić sekwencję kalibracji. Odsuń się i pozostań cicho podczas kalibracji.

Po zakończeniu kalibracji odłącz mikrofon i zachowaj na później.

UWAGA: Ustawienia kalibracji dźwięku są zapisywane dla określonych lokalizacji głośników bezprzewodowych. Jeśli głośniki bezprzewodowe zostaną przeniesione w inne miejsca, ustawienia kalibracji audio powinny zostać ponownie zmierzone.
 

Peita

New member
Dziękuje bardzo , mam jeszcze jedno pytanie co regulują przyciski 20 i 21 na pilocie bo jakos nie moge wyczuć żadnej różnicy ?
 
Do góry