[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Piramida

Well-known member
Bez reklam
RA, ale to nie dla Ciebie:D

tumblr_n6g8s30HNc1sjd8gao1_500.gif


:mrgreen:;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jestem zadowolony z losowania, a będę jeszcze bardziej jak nie zagra w dwumeczu Benzema. Takie 4 4 2 mi się widzi z Isco Casemiro Kroosem Modricem i z przodu Ronaldo Bale.

Real od jakiegoś czasu gra straszny piach, ale liczę że za tydzień się w końcu obudzą:)

Ty zadowolony z losowania?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jestem zadowolony z losowania, a będę jeszcze bardziej jak nie zagra w dwumeczu Benzema. Takie 4 4 2 mi się widzi z Isco Casemiro Kroosem Modricem i z przodu Ronaldo Bale.

Real od jakiegoś czasu gra straszny piach, ale liczę że za tydzień się w końcu obudzą:)

Ty zadowolony z losowania?

Piach gra nie tylko Real. Grę Barce nie da się oglądać. Grają bardzo "na wynik", zachowawczo i brzydko. Tragedia. Nie ma bliskiego porównania z grą Barcy chociaż z trzy łata wstecz.
Co do losowania, to chyba gorzej nie mogło być. Dziwie się Twojemu optymizmu.
Ja myślę że ten sezon dla piłki Hiśpańskiej będzie klęską. Nie widzę powodów dla optymizmu.
Za dwa-trzy łata, kiedy skończą karierę Ronaldo i Messi, to będzie zwykła, niczym nie wyrózniająca i nudna liga.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może tak być Kolego jak piszesz. Musza kupić obie te drużyny [piłkarzy i to młodych, którzy mają potencjał na przyszłość. Nie wiem na ile to prawda, ale RM myśli podobno o "Nejmarze" :) ale nie wiem czy Szejk wypuści tego chłopaka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
O Ronaldo się nie martwię, on zawsze odpala na końcówkę sezonu. Jeżeli gość 6 sezonów z rzędu wali ponad 50 goli to bądźmy poważni, może mu się trafić mały spadek formy jak w tym sezonie.

Neymar w Realu to cios w kibiców. Gość udowodnił, że leci na kasę- Moneymar. Zwykły najemnik.

Savron
Barca gra świetnie w obronie, dzięki nowemu trenerowi w tym aspekcie zrobili duże postępy. W ataku bidniej bo odszedł pajac i Suarez szuka formy. Jeżeli Messi złapie kontuzję to Barca może mieć duże problemy.

Co do meczu z PSG, bardzo się cieszę na to spotkanie bo najlepszy klub na świecie(drugi rok z rzędu) jest gotowy na każdego rywala i nie ujmując nic Barcelonie czy Manchesterowi City to będzie przedwczesny finał.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedno jest pewne, że jak ktoś będzie w stanie kupić tego napastnika to na pewno On się zgodzi, kwestia tylko kasy i zgody klubu w którym będzie grał.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wiem, wiem że forum audio-video, ale nie mogłem wstrzymać sie:D. Moja perełka, Predator od Narin pomalowany przez Polskiego malarza. :popcorn:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pięknie to wygląda pomimo, że mnie takie rzeczy nie kręcą, ale naprawdę szacun- super robota.. :blagam:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Okropnosc... wyglada tak obslizgle.

Po nocach by mi sie to snilo, jakbym mial to u siebie w pokoju.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tak sobie piję drineczka i co ja pacze... czy na trzeciej fotce między nogami
tego stwora to zielone w kolorze kiszonego ogórka to jego penis ? a fujjj bleee
 
Do góry