[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

bubafat

Active member
Bez reklam
Savron.
Nie przyszlosc, tylko jedna z mozliwych scenariuszy, chocby niewyobrazalny, czy zaskakujacy, ale jednak mozliwy -patrz Powrot do Przyszlosci 2. :)
A nowy Obcy to ***************, ale od czasow Prometeusza troche zmadrzalem i nie obwieszczam swiatu katastrofy z tego powodu.
To troche jak z malzenstwem. Zadko ktore dobrze funkcjonuje po 25, czy 35 latach. Z pewnoscis nie jest to juz to samo co kiedys.
Nie placz po Alienie.Tak siebdzieje ze wszystkim. Poza tym zawsze mozna siegnac po stary film.
Zobaczymy jak tam Lowca Androidow wyjdzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie świat idzie w pewną stronę jeśli chodzi o filmy.... i trzeba nauczyć się z tym żyć.. jeśli chce się mieć radość z filmów..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym wolał, klimatem, muzyką i przede wszystkim aktorstwem.
Po za efektami oczywiście ; )
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Teraz ja tutaj pochwale się :) Klękaj cie narody. Dostałem w prezencie od naszego forumowego kolegi ARMANIG!!! Bardzo dziękuje i obiecuję że ta listwa zmieni się nie do poznania, Armani:mrgreen:
Albo Królowa Alienów albo jego Wysokość Predator ozdobią tę super-listwę. Jeszcze raz dziękuje. Piękna ta listwa. Myślałem że taka mała , a tutaj cały kombajn:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Taki tam. BORIXON , łap :p Guru Ty nasz "lampowy" :D
Huston ,mam problem: jak do cholery podłączyć przewody pod taką podkładkę pod żarówkę?!!! Oni do cholery wszystko muszą skomplikować.:sad: To jest żarówka Edisona i ma niestandartowy wtyk:x Wybiło mi bezpieczniki dziś :D:D Taki ze mnie elektryk;). Podpowiedz cie, bo nie poradzę sobie z elektryką :p Fotki , jak zawsze "na poziomie";-)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O, kurde ,już nie?:p A co się stało , stracił status "lampowego" z przyczyn politycznych czy przerzucił się na cyfrowe ?;-)


Przerzucił się z lamp na naleśniki (teoretycznie), bo naleśnika już chyba też pogonił, za nim nie nadążysz. Zamiast lampy naklej mu tam figurkę Strusia pędziwiatra :D:D:D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przerzucił się z lamp na naleśniki (teoretycznie), bo naleśnika już chyba też pogonił, za nim nie nadążysz. Zamiast lampy naklej mu tam figurkę Strusia pędziwiatra :D:D:D

:D:D Prosisz i masz :D Będzie struś :D
LOLO, mam niespodziankę z logo "LOLO":D Ciekawie co wtedy powiesz?;-)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
A ja pierdziele, jeszcze dobrze nie wiem z której strony na to spojrzeć ale już mi się podoba.

Lampy już nie mam, miałem po niej przez 3 dni tranzystor lecz poszedł do ludzi.
Jeszcze kilka dni i moja hybryda będzie gotowa więc od lamp do końca nie ucieklem.

Savron mistrz!!!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A ja pierdziele, jeszcze dobrze nie wiem z której strony na to spojrzeć ale już mi się podoba.

Lampy już nie mam, miałem po niej przez 3 dni tranzystor lecz poszedł do ludzi.
Jeszcze kilka dni i moja hybryda będzie gotowa więc od lamp do końca nie ucieklem.

Savron mistrz!!!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Na żywo liepiej wygląda. Taki ze mnie fotograf.:sad:
Stojak pod płyty są "w trakcie rozbudowy". Będzie git.
Ale mnie tak nikt i nie podpowiedział , jak prawidłowo podlączyć przewody pod tą lampę .
BORIXON, znasz się na elektryce?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Na żywo liepiej wygląda. Taki ze mnie fotograf.:sad:
Stojak pod płyty są "w trakcie rozbudowy". Będzie git.
Ale mnie tak nikt i nie podpowiedział , jak prawidłowo podlączyć przewody pod tą lampę .
BORIXON, znasz się na elektryce?
Pewnie mniej niż Ty. Potrafię wymienić baterie w pilocie, żarówkę i butle z pustej na pełną [emoji1]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pewnie mniej niż Ty. Potrafię wymienić baterie w pilocie, żarówkę i butle z pustej na pełną [emoji1]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Właśnie. Też myśłalem że pestka. Ale ta cholerna "żarówka Edisona" ma tylko dwie dziurki i dwa zaciski. Próbowałem przewody podlączyć pod tę większe ( fotka nr 1), to mnie biezpieczniki wybiło :D:D:D:D. Pod zaciski też nie wychodzi. Tragedia.:D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
url

20150611_192415-640x360.jpg

Do oświetlenia zazwyczaj nie stosuje się trójżyłowych kabli, ale dwużyłowe. Przewód ochronny (zazwyczaj zielono-żółty, jeśli nie podłączyłeś inaczej) odpada, zostaw wolny lub zaizoluj.
Z kolei kolejność pozostałych dwóch przewodów (powinny zostać brązowy - faza i niebieski - zero) nie ma znaczenia. Tak jest w tradycyjnym oświetleniu, a wersja Edisona nie powinna się różnić ;)


To samo zrób na włączniku czy wtyczce.
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Zielono-żółty dajesz na obudowę. Ewentualnie, gdyby było jakieś "przebicie", to Cię nie zabije, tylko powinno bezpiecznik wybić.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Właśnie. Też myśłalem że pestka. Ale ta cholerna "żarówka Edisona" ma tylko dwie dziurki i dwa zaciski. Próbowałem przewody podlączyć pod tę większe ( fotka nr 1), to mnie biezpieczniki wybiło :D:D:D:D. Pod zaciski też nie wychodzi. Tragedia.:D

Jeżeli Savron doprowadzasz prąd z gniazda do żarówki a pomiędzy wstawiasz włącznik to jeden przewód rozcinasz i podłączasz do włącznika i on jest pstryczkiem rozłączany a drugi przewód idzie bezpośrednio do żarówki.Pzdr
Ten rozłączany przewod w włączniku to prądowy żebyś napięcia nie miał cały czas na żarówce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry