[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ok. Dzięki za podpowiedzi. Problem w tym ( dla mnie) że w tym gniazdku nie ma żadnych zacisków ze śrubami!!
KR, ale ja już to probowalem. żarówki też zmieniałem. Najpierw w małe otwory kabli przepuściłem, potem w te większe. Tak je....o że główny biespiecznik wybiło.: Całą chatę bez prądu zostawiłem na pół godziny:D
Wniosek jest taki: że ze mnie żadne elektryk. Boje się chatę spalić :D:D:D
Ciąg dalszy wkrótce. Mam nadzieje że nie w TV w rubryce Wypadki i Pożary ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ale w którym gniazdku ,od żarówki?Może oprawkę dopasuj jakaś inna.Pzdr

Na pierwszej fotce jest to gniazdko. Właśnie w nim jest problem, bo niestandartowe. Nie dasz się zamienić , bo ma pokręt dla regulacji światła. A po drugiej , pod żarówki Edisona nie ma innych gniazd. :x
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kolegi, czy któż ma komp AIO ( all in one)? Muszę kupić cóż zamiast laptopa.Jeszcze nigdzie nie miałem tego typu kompa. Stąd moje pytanko. Chyba to dobre rozwiązanie , jak potrzebne cóż większego niż laptop.
Tutaj mam trzy na wybór. Jeżeli któż ma , to poproszę o podpowiedzi. Który jest lepszy i td.
https://www.komputronik.pl/productVariantGroup/2710/asus-all-in-one-et2231iuk.html
HP 600 AIO i3-4160 W78P 500/4G/DVDRW/21,5 J4U68EA - All in One - Zadowolenie.pl
ttps://www.x-kom.pl/p/343969-all-in-one-lenovo-ideacentre-aio-510-22-i3-6100t-4gb-1tb-win10.html
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tych wymienionych ja ten lenovo bym stawiał na trzecim miejscu.. nie wiem czy to przypadek ale ja znam wiele przykładów gdzie kompy tej firmy (tylko chodzi o laptopy) sypały się często.. plus serwis jaki jest w Niemczech poczytaj w sieci.. bo dużo by pisać..
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Ja mam laptop Lenovo Y580, nie narzekam, działa aż miło :) a mam już go jakiś czas. Poprzednio miałem HP i nie mogę polecić, szybko miałem z nim problemy
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo dużo zależy własnie od szczęścia jakie każdy z nas ma.. aczkolwiek odnośnie lenovo to ja się wyleczyłem.. ale tak jak napisałeś Ty jesteś zadowolony.. :) więc oby tak dalej..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dziękuje za podpowiedzi. Już załatwiono. LIPET podpowiedział co lepiej kupić. Amen.
Nu i poradziłem sobie. Lampka świeci:D Jednak Chiny byli jest i zawsze będą badziewiem. I nie ważnie czy to rzeczy za milion , miliard czy za złotówkę. Wszystko co wychodzi z rąk pojedaczy karaluchów , much i wszelkiego robactwa , które pełza , śmiga albo żyje w ziemi, będzie badziewiem!! Zawsze ! Nic tego nie zmieni. Niech żyją chiny. Ale w zaświatach.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Nu Savron, nie odpuszcza, Audiofilskiej lampki jeszcze nie mieliśmy, jak zwykle CZAD!!!! :D

A to to na baterie zasilane, czy audiofilski kabel?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Nu Savron, nie odpuszcza, Audiofilskiej lampki jeszcze nie mieliśmy, jak zwykle CZAD!!!! :D

A to to na baterie zasilane, czy audiofilski kabel?
No chłopak nie do zdarcia..

Savron, good job, wygląda świetnie, lampa na widoku mi się teraz przyda gdyż niestety w moim nowym wzmaku mam w środku.
Projekt z własnej inicjatywy Savron jest genialny ale płyt to ja pod tym nie ustawie, za to piloty z chęcią, wielką chęcią. To na prąd z gniazda?

A to to na baterie zasilane, czy audiofilski kabel?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lampowy stojak na pilota, czego to jeszcze Savron nie wymyśli... :) W nocy zero problemów ze znalezieniem pilota... :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam nadzieje ze Piramida mi wybaczy:popcorn::D :mrgreen:
DSC_0031.jpg
tumblr_nxzqk9t4Ri1r1skzao1_500.gif


:eek:k::grin:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
RA, ale to nie dla Ciebie:D To tylko medal z Twoim loginem. ;) Za najlepszą prezentację w wątki "kino domowe". :p Kto nie zechcę mieć medal od Piruśia? :D
Tak,żeby wątek nie umierał, fotkę jeszcze nie ukończonego DIY. To będzie listwa zasilająca "Predator".:p Lakier, litery alfabetu Preda, i td.tp. Zarys powstającej listwy. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry