[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

barburian

New member
Bez reklam
A tak poważnie to te figurki bomba, a kolega Savron bardzo pozytywny
człowiek z pasją, robiący wspaniałe rzeczy co dają ludziom wiele radości.
Szacunek wielki mam do Człeka tego.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo przesadzasz Kolego .. :)

Troche napewno :), nie lubie takich rzeczy, zara u mnie wyobraznia sie zalacza i skreca w brzuchu. Dlatego tez nie ogladam Horrorow, zaraz sie wczowam i skacze po calym fotelu... (oczywiscie bajki typu - nowe obcy, riddicki i inne to dla mnie NIE horror) Ale "Zly skret", "Dom woskowych cial" czy jakies "Szatany pseudo na faktach" to zazwyczaj omijam szerokim lukiem. :p
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolo to po coś ty kino robił jak tam mocniejsze wrażenia takich horrorów, przecież ty chłopie byś spać nie poszedł przez kilka następnych dni.... :)
To jak przyjedziesz kiedyś do stolicy to Wiemy co Ci zapodać... :)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Troche napewno :), nie lubie takich rzeczy, zara u mnie wyobraznia sie zalacza i skreca w brzuchu. Dlatego tez nie ogladam Horrorow, zaraz sie wczowam i skacze po calym fotelu... (oczywiscie bajki typu - nowe obcy, riddicki i inne to dla mnie NIE horror) Ale "Zly skret", "Dom woskowych cial" czy jakies "Szatany pseudo na faktach" to zazwyczaj omijam szerokim lukiem. :p
To koniecznie musisz zobaczyć scenę ze szczurami w filmie Sinister 2, póki co to jest ona na pierwszym miejscu najbardziej znienawidzonych przez moją żonę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiem, wiem że forum audio-video, ale nie mogłem wstrzymać sie:D. Moja perełka, Predator od Narin pomalowany przez Polskiego malarza. :popcorn:

No kurna, dobrze, że mi powiedziałeś przez telefon, że coś wrzucałeś, bo nie widziałbym tego cudeńka ;)
Nie miałem żadnych powiadomień na forum.

Pięknie się prezentuje, miód na oczy :D
Gratulacje.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Savron sprawdź czy możesz napisać posta, dostałem informacje od Administracji, że Ci konto już naprawili.. :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron sprawdź czy możesz napisać posta, dostałem informacje od Administracji, że Ci konto już naprawili.. :)

BIPO,
დიდი მადლობა.
უკვე ყველაფერია.
და მე უნდა მივიღოთ პოსტი ოფისში მაინც, რადგან მე ვარ ლურჯი.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::-D:twisted:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
NIe rozumiesz po gruzińsku?
Proszę:
"Dziękuję bardzo.
Już wszystko w porządku.
I tak muszę dostać stanowisko w biurze, bo jestem niebieski"

:D
 

Noisy

Member
Nooo Panie kolego
Ciemnosc widze, widze ciemnosc :D
Zajebista nora, duzo fakjnych bajerkow, widac ze maniak z Ciebie dobry :D
Lubisz aliena, tak jak i ja. Moze nie mam az takiej zajawki jak Ty ale planuje na scianie piepsznac absorber obity plakatem wlasnie z obcego :D moj pierwszy horror w zyciu i przez twn film ogladam horrory po dzien dzisiejszy :D
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nooo Panie kolego
Ciemnosc widze, widze ciemnosc :D
Zajebista nora, duzo fakjnych bajerkow, widac ze maniak z Ciebie dobry :D
Lubisz aliena, tak jak i ja. Moze nie mam az takiej zajawki jak Ty ale planuje na scianie piepsznac absorber obity plakatem wlasnie z obcego :D moj pierwszy horror w zyciu i przez twn film ogladam horrory po dzien dzisiejszy :D

;-) Horror mówisz? Wiesz co to jest horror? Horror, to kiedy jesteś sam w domu. Światło jest bardzo przyciemniono. W pokoju panuje mrok. Siedzisz w fotelu. Oglądasz dobry horror, a twoja kotka siedzi na przeciw Ciebie , oraz patrzy rozszerzonymi oczami Ci za plecy. :D Do zawału mi doprowadzi ta włochata bestia. :grin:
A pro-po. Nadchodzi! Pewna prezentacja 30.09.2018;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry