[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dream Acoustic się chowa :)

Ale jedno jest pewne Krzychu możemy być dumni z tego Producenta, bo naprawdę troszkę Świat dzięki tym produktom dowiedział się o Polsce.. A to zawsze jest miłe.. i przyjemne dla nas Polaków.. że coś potrafimy zrobić fajnego co cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce czy w Europie.. :)

Natomiast co do samego produktu Savrona to bardzo przypomina z wyglądu produkty Tomanka..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Daj fotki z dalszej odległości z boku jak to wygląda.. :)
Tak może być ;)
NIe Ishiwata się uczy :)

Kto to jest , Ishiwata ?;-).
Wy naprawdę myśli cię że to ja zrobiłem tę listwę?? Nu bez przesady, ja żarówkę normalnie wymienić nie mogę, a tutaj trzeba pozbierać DCBlocer i td. ;-) Tutaj kupiłem:https://allegro.pl/dc-blocker-listwa-kondycjoner-filtr-audio-230v-i7520937574.html
Ludzi mówili że dobry fachowiec jest, nu to dla odmiany od Tomanek i td, kupiłem tę listwę. Problem jest taki że ja już nie słyszę kabli, nie zauważam różnic w brzmieniu i nie wyłapuje totalnych zmian w brzmienie w stosunku do innych listw zasiłających.:p:D:D. Mam tych list w domu 6 sztuk. Jedna od Armaniego "Profigold", Monster, i td. Różnicy nie słyszę :p.
BIPO, musisz zrobić test: moja listwa przeciw Tomanek:smile:. Zrobimy relacje na żywo ;-)
Kabelki od Hord. Qorwa, Hord , jak ja Was nienawidzę. Zamęczyłem się z tym sztywnym, cieniutkim, niewzdęcznym , kablem. Pierwszy i ostatni Hord. Nigdzie więcej żadnego Horda. :x
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
17012d1538575064t-jaskinia-mordoru-p1070498.jpg

17013d1538575123t-jaskinia-mordoru-p1070499.jpg

No,w końcu coś konkretnego :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tam miało być: Niech Ishiwta się uczy" :)
Gość maczający paluchi w Maratzach:
https://www.marantz.pl/pl/aboutus/pages/kenishiwata.aspx
Nie sięga Ci do pięt... :D

Wiem KR, kto to jest. Gdzie mi tam do niego. On jest artystą, mi do niego jak do księżyca.:)
Listwa zasilająca. Prosta jak drut. Robiłem prezencik dla Collider, ale On gdzieś przepadł:(:(. Mam wielką nadzieją że z nim wszystko w porządku. Za długo go nie ma na forum. Jeszcze trochę poczekam a potem wyśle komuś na forum , temu kto ma biały salon. Czołem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Weź te różowe doniczki, bo na prawdę nie przystoi, a w tej lewej zasadż coś i wynieś na balkon, a nie trzymaj zeschnietego kikuta, bo pasuje tam jak kawior do mielonego.
Widać, że nie masz pojęcia o botanice : )
 

dmk84

New member
Kikuta już nie ma, usychal usychal aż padł. Żona się dziwila co mu dolega to jej powiedziałem że to od audiofilskiego promieniowania:p
 
Do góry