Jaki film polecacie pod 3D

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mogłem bo 3d było nie dostępne :) wiec tylko w 2d musiałem oglądać :)

Tak na poważnie to jedynie nie mamy wyboru przy kupnie niektórych filmów na BR bo Dystrybutor decyduje co mi się ma podobać.. a nawet w jakim formacie mam oglądać ...
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, ale przeważnie są jednak dwa wydania osobne 2d i 2d+3d. Rzadko jest ten przymus o którym piszesz. Najczęściej w przypadku filmów, które wyszły na jednej płycie, gdzie jest wybór w opcjach trybu 2d i 3d. Ale to już chyba nie wina dystrybutora w Polsce. Są też przypadki, których osobiście jako entuzjasta 3d nie lubię, gdy w pudełku z filmem 3d nie ma wersji 2d (mam takie 4 filmy: Kung Fu Panda 1 i 2, Jak wytresować smoka 1 i Need for Speed). Wtedy trzeba się ratować sztucznym wyborem 2d w telewizorze lub w odtwarzaczu blu-ray, np. podczas oglądania bajek z dzieckiem, które jest za małe na 3d.

PS. A co do Need for Speeda to i tak dokupilem sobie za dobrą cenę steelbooka z anglii z dwoma płytami. Osobno 2d i 3d.
 

zwierzak11

New member
ja oglądam filmy BD 3D także z odtwarzaczy mulimedialnych z dysku i wtedy jak mam BD 3D to bez problemu mogę dowolnie przełączać na 2D lub 3D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, ale przeważnie są jednak dwa wydania osobne 2d i 2d+3d. Rzadko jest ten przymus o którym piszesz. Najczęściej w przypadku filmów, które wyszły na jednej płycie, gdzie jest wybór w opcjach trybu 2d i 3d. Ale to już chyba nie wina dystrybutora w Polsce. Są też przypadki, których osobiście jako entuzjasta 3d nie lubię, gdy w pudełku z filmem 3d nie ma wersji 2d (mam takie 4 filmy: Kung Fu Panda 1 i 2, Jak wytresować smoka 1 i Need for Speed). Wtedy trzeba się ratować sztucznym wyborem 2d w telewizorze lub w odtwarzaczu blu-ray, np. podczas oglądania bajek z dzieckiem, które jest za małe na 3d.

PS. A co do Need for Speeda to i tak dokupilem sobie za dobrą cenę steelbooka z anglii z dwoma płytami. Osobno 2d i 3d.




Rożnie to bywa ale jest tak że wychodzą filmy wyłącznie w wydaniach 2d/3d... oczywiście rzadziej ale jednak.. ba są takie filmy który tylko na dvd wychodzą bo dystrybutor za nas myśli co chcemy kupić, a tak naprawdę chodzi o to że księgowy uważa że dany film się nie sprzeda na BR...Powiem więcej są takie filmy które wychodzą za granicą a u nas nie .. A ja mam to w d.... chce mieć wybór bo jeśli kogoś stać na bycie dystrybutorem to powinno być go stać na wydanie filmu również na BR... A tym bardziej w Polsce gdzie średnio ludzie kupują filmy czy choćby płyty cd ..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam coś takiego, dokładnie zwie się: The ultimate 3D collection "Best of 3D" i jeżeli chodzi o wrażenia 3D, to nr.1 i nic lepszego nie widziałem, a nie widziałem sporo 3D, z natury nie rajcowało mnie 3d.
Oczywiście ocena w kategorii demówek, fragmentów.
Pełnometrażowe filmy traktuje jako osobny dział, ale gdybym miał porównać do tego co już widziałem, to naturalnie te demówki będą na pierwszym miejscu. Największe wrażenie robią chyba głębiny z rybami na czele, a jakościowo krajobrazy, miasta itp.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki też coś widziałem 3d z dinozaurami też podobno jest fajne ... tylko zapewne mniej czasu trwa , bo w tym wypadku około 3 godzin - wypas...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak oglądam jak mi skalibrował gość - sam nic nie zmieniałem.. tyle że tak mi ustawił że mam dwa różne ustawienia .... ale powiem Ci że nie wiem o co chodzi :) Tak mi ustawił i nic nie zmieniam.. raz jedno włączam raz drugie ustawienie .... wiesz ja lubię 3d ale tak z dystansem to traktuje bo na 55 calach to szału nie ma ... będę wymieniał tv to kupię większy to troszkę będzie lepiej.. a na razie to sprawia mi to czasem radość mniejszą bądź większą i chyba o to chodzi..
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Cały wątek masz od początku na temat materiałów i filmów w 3D. Przeczytaj go od początku a na pewno coś sobie wybierzesz...;-)
U mnie również najlepsze jak dotąd wrażenia to dokumenty przyrodnicze tj.:
1. Delfiny i wieloryby,
2. Rekiny
3. Perła oceanów
Wszystkie te trzy filmy robią oszałamiające wrażenie jak się je ogląda, szczególnie że są nagrane bez pasów typowo pod IMAXa..;-)
 

eedviking

Banned
Mi się podobały Klopsiki, ale ja ogólnie jestem fanką animacji. Na mojej liście też jest Epoka Lodowcowa, Madagaskar 3. Ostatnio odkryłam Strażników Marzeń i też mnie oczarowali. Cudowna byłaby Koralina lub Miasteczko Halloween/The Nightmare Before Christmas w 3d, ale niewykonalne.


Jack Skellington wystarczy taki jaki jest. To istna słodycz dla moich ślepków. Zresztą Tima Burtona , są same cuda . :D
 

eedviking

Banned
Najwięcej "pop out", chyba w Drive Angry i Final Destination 4 , Resident Evil,Pacific Rim , Guardians of the Galaxy. itd. Zerknij też na filmik. ;)

[youtube]lPz9FfdSWbs#t=12[/youtube]

polecam archiwum 3D . :D
274432768.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry