Jaki film polecacie pod 3D

karbeti

New member
W 3d świetny jest Noe. Obok Avatara i Życia Pi.



Życie Pi to fajny film, fajna opowieść oczywiście nagrany w trój wymiarze ale nie ma w nim widowiskowych efektów, żadnych "fajerwerków" i nie stawiajmy go obok Awatara bo z efektami 3d to daleko mu do niego a o to w tym wątku chodzi. Oczywiście jako film polecam i znajduje się on w mojej kolekcji. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie zgodzę się ale każdy ma swoje zdanie :)

Ale pozostając w temacie to polecam mój ostatni nabytek: Oz wielki i potężny. Fabuła raczej dla młodszego widza ale obraz 3d i ogólnie wizualia w tym filmie to top of the top. Stawiam w pierwszej trójce 3d. Może nawet na drugim miejscu za Avatarem. Dla maniaków 3d must have :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Życie Pi to fajny film, fajna opowieść oczywiście nagrany w trój wymiarze ale nie ma w nim widowiskowych efektów, żadnych "fajerwerków" i nie stawiajmy go obok Awatara bo z efektami 3d to daleko mu do niego a o to w tym wątku chodzi. Oczywiście jako film polecam i znajduje się on w mojej kolekcji. Pozdrawiam.


Życie Pi przegrało z Grawitacją ,Filmem roku!!.Fajna scena jak na nas lecą latające ryby..hehe
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja jestem po domowym maratonie 3d z żoną. Krudowie. Tajemnica zielonego królestwa. Strażnicy marzeń. Do tej pory nie mogę podnieść szczęki z podłogi. Kilka dni wcześniej był Man of Steel i Grawitacja - oba dobre w 3d ale bez WOW. Natomiast wielkie WOW było przy Pacific Rim :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem po domowym maratonie 3d z żoną. Krudowie. Tajemnica zielonego królestwa. Strażnicy marzeń. Do tej pory nie mogę podnieść szczęki z podłogi. Kilka dni wcześniej był Man of Steel i Grawitacja - oba dobre w 3d ale bez WOW. Natomiast wielkie WOW było przy Pacific Rim :)

Bajki są fajnie robione pod względem 3d to fakt ...


Nie wiem. Nie używam.

Pocieszę Cię nie tylko Ty tego nie używasz :) w jedności - siła Kolego :)
 

eedviking

Banned
Tak nawiasem - czy wszelkiego rodzaju ripy, 3D w mkv obniżają efekt głębi w filmach 3D?



Czasem robię mini HD z płyty BD, jeżeli nie mam czasu na oglądnięcie, porównywałem i nic nie zabiera z głębi i efektów.


Panowie, czy w każdym wątku musicie popisywać się waszą super uczciwością?
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Po to co napisałem wyżej, mnie nie interesuje zbieractwo filmów, pożyczam film i jak nie dam rady zobaczyć wtedy to robię, a po obejrzeniu idzie w kosmos. Proste?
 

mako1993

New member
Is it Real or Fake 3D?

Polecam wiadomo przynajmniej jaki film warto obejrzeć w 3d ;)


Co do filmów 3d po 4 gb czy tam 8gb nie ma różnicy głębi czy tam wychodzenia z ekranu


A polecić wam mogę oszukać przeznaczenie 4 miazga względem efektów ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Listę warto mieć. Jest ich kilka w sieci. Należy jednak pamiętać że niektóre filmy fake potrafią w 3d wyglądać lepiej niż filmy real.
 

RX-8

New member
Mi się bardzo podobały:
Avengers
Avatar - najlepszy w 3D jaki oglądałem
Ocean przygód
Jak polecacie jakieś filmy to chętnie obejrzę :)
 

lycone

Banned
Mnie jakoś żaden efekt 3D nie wciągnął. Na krótkie WOW jest fajne, ale oglądać cały film z okularami to nie dla mnie. Nie ma to jak dobrej jakości 2D.

Wysłane z Note 3
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego świat jest piękny bo każdy co innego lubi :) Dobrze że nie nakazują koniecznie oglądać w okularach jak i w drugą stronę że zabranialiby oglądać filmów w 3d. :) Jest wybór ...
 
Do góry