Jaki film polecacie pod 3D

psiaja

Member
Tez kupilem ostatnio, ale predkosc nagrywania na to urzadzenie jest jakas tragiczna... chyba lepiej juz jakis dysk przenosny kupic.

Jeżeli nie masz USB 3, to i na dysku zewn nie uświadczysz rewelacji w prędkości zapisu, chyba, że masz eSATA, lub bawisz się w wyjmowanie i wkładanie napędu z obudowy przenośniej-obudowy PC
 

psiaja

Member
A to nie za dużo roboty??? Mi by się nie chciało...

Generalnie różne pomysły ludziom przychodzą do głowy a ja chciałem uświadomić, iż samo posiadanie dysku przenośnego nie przyspiesza "roboty" względem pendrive'a
Oczywiście, że taka zabawa, wymaga dużej ilości roboty, ale zapełnienie np 1TB HDD zajmie koledze przy USB2 dużo więcej czasu, niż ta "wymiana". Przy późniejszym "żonglowaniu" plikami (kasowanie/wgrywanie pojedyńczych plików), takowa wymiana już nie miałaby sensu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi leci ~ 35 MB/s (oczywiście jak przegrywam zdjęcia) 8):mrgreen:
30 GB niecałe 15 min (Pendrive ma ponad 2 lata).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie różne pomysły ludziom przychodzą do głowy a ja chciałem uświadomić, iż samo posiadanie dysku przenośnego nie przyspiesza "roboty" względem pendrive'a
Oczywiście, że taka zabawa, wymaga dużej ilości roboty, ale zapełnienie np 1TB HDD zajmie koledze przy USB2 dużo więcej czasu, niż ta "wymiana". Przy późniejszym "żonglowaniu" plikami (kasowanie/wgrywanie pojedyńczych plików), takowa wymiana już nie miałaby sensu..

Spoko , mi jednak by się nie chciało :)
 
Do góry