Jaki film polecacie pod 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
This Is It (2009) Blu-ray 3D 1080p AVC DTS-HD 5.1

https://hdclub.org/details.php?id=6114

6cbd08153b78ef755c996c2cb3cee102_500.jpg


Warto obejrzeć dla trzech klipów. Obrazy wychodzące z ekranu. Full BD 3D.
 

Saszku

New member
W sumie też można obejrzeć Jurassic world - choć myślałem że będzie lepiej ale spoko można obejrzeć.
Fakt ogląda się lekko ale tresowane dinozaury, to lekkie przegięcie... mi przypadł do gustu pod względem wychodzenia z ekranu "Ocean Predators 3d" przede wszystkim przepiękne kolorowe rybki, które wypływają do pokoju i jedna taka duża ryba z otwartym pyskiem robią wrażenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co KOlego zaczynamy sprzedawać filmy w 3d :) skoro duże prawdopodobieństwo że będą firmy się wycofywać z 3d .. samsung już niby zaczął od tego roku :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też dla siebie tylko jak przestaną produkować tv albo będzie tylko w tv za 30 tys to tyle pooglądasz na ile Twój tv da radę pograć ... lipa...
 

Blendor

New member
mam plazme Panasa 55VT30 czyli taki czysty high end , w 3D tez czacha dymi na tym ekraniku kilka filmow w 3D sie umnie przewineło i na zadnym nie dotrwałem dłuzej jak 15 min z samej ciekawosci :)
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Temat trochę zapomniany. Czyżby już nikt nie oglądał 3D?"

Ogląda, oglada. W innym wątku gdzies pisałem że 3D umarło ponieważ większość użytkowników pobiera filmy z sieci. Różnica między oryginałem BD 3D, a konwerowanym plikiem pobranym z internetu nawet bardzo dobrej jakości jest kolosalna, głębia 3D gdzieś jest, ale na pewno nie na ekranie w takim przypadku.

Oszukć Przeznaczenie 5 - jest parę scen, gdzie aż chce się zrobić unik w fotelu.
 

RAF1977

Banned
Ja wczoraj oglądałem avatara, oczywiście z płyty bd.
Przedwczoraj, Alicję w krainie luster. Nieźle nieźle.
Ale jak ktoś widział litchmond 3d, to już żaden film w 3d, nie będzie super, jeśli chodzi o 3d☺
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie sprawdzałem miałem przyjemność porównać kilka mkv ok. 12 GB z oryginalem i porażka, ale rzeczywiście 1:1 nie powinno robić różnicy.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widocznie można skoro niemal wszystkie filmy w sieci są konwetowane i rzesza ludzi nie narzeka na ich jakość, stąd porównanie w odniesieniu do 3D.
 
Do góry