Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Masta_J

Active member
Bez reklam
Listwę oczywiście miałem, ale w niej nawet bezpiecznik nie poszedł i jest do dzisiaj sprawna.
Na nic Ci się listwa przepięciowa nie przyda jak piorun walnie w pobliżu anteny satelitarnej na dachu i duży prąd przyjdzie do mieszkania po kablach antenowych do dekodera SAT a stamtąd gdzie mu się spodoba po HDMI lub ethernecie...

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Już widziałem w swoim życiu kilka stopionych listw przepięciowych, nie muszę Ci chyba mówić co się stało za listwą.
JEDYNE pewne rozwiązanie to fizycznie wyłączyć wtyczkę z prądu i odpiąć anteny - i teraz tak będę robił ale dopiero niestety po szkodzie.
Jakbyś zapomniał powyłączać to można jeszcze wykorzystać coś takiego:
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe TV-Sat wtyk F/ gniazdo F Signal
Izolator galwaniczny (5-2400MHz) Signal
Jednak rozwiązanie 100% jest jak mówiłem tylko jedno.

Ale nie martw się burze się na jakiś czas kończą :)

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zawsze można wyposażyć się w dobre ubezpieczenie oraz liczyć, że nic się nie stanie. Mnie osobiście się taka sytuacja przydarzyła pierwszy raz w życiu więc mógłbym dalej liczyć na "szczęście", mam jednak sprzęt jakiego już nie można kupić i wolę dmuchać na zimne.

Pozdrawiam,
 

diablo78

New member
Sorry, że zmienię temat, a właściwię wrócę do jego głównego brzmienia, czyli do gier. Myślicie, że opłaca się inwestować w nowego Battlefielda? Bo zastanawiam się czy kupić :)
 

klano2

New member
Witam, mam konsolę PS3 od tygodnia :) I jak na razie mam tylko Killzone 3 i GOW 3, szczerze powiem że super są te gry, ale przejdźmy do pytania - Poproszę o podobne tytuły gier w które warto zagrać.

Bardzo bym prosił o starsze tytuły których cena nie przekracza 50zł (używki), będę kupował z aledrogo.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Uncharted 1, Uncharted 2.
Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood.
Infamous, Infamous 2.
Batman Arkham Asylum.
... i wiele, wiele innych.

Pozdrawiam,
 

klano2

New member
A jakieś gry FPS polecacie ? Słyszałem że MW jest do du... A jak tam black ops ? Chcę aby dało się w nią grać długo a nie jakieś 3 godzinki i koniec :)
 

Stachu18

New member
Klano2

Wszystkie gry podane przez Masta_J są warte polecenia.

Z tych wszystkich mogę polecić Infamous bardzo ciekawa... 2 część planuje kupić jak trochę będzie tańsza.

Polecam też killzone 2(można kupić już za około 40-50zł) sam czasami wracam, tak samo BATTLEFIELD BAD COMPANY 2.

Bardzo dobrze mi się grało w Deus Ex: human revolution.

Ciekawa jest też heavy rain, z tego co wiem to jest w niej chyba koło 20 zakończeń.


klano2

Osobiście gram w BATTLEFIELD 3 i Killzone 3 ale tak samo mogę Ci polecić ich poprzednie edycje. W MW nie grałem jeszcze.

Gram raczej on-line i jak siadam to 1 sesja trwa około 3-4h.
Do singla siadam jak mi się nudzi i to bardzo,
 

Mefju

New member
Za małą kaskę można wyłapać na Allegro starsze, naprawdę dobre tytuły.

Absolutny mus wg. mnie to seria Killzone, Uncharted , Little Big Planet, Motorstorm (jeżeli lubisz takie klimaty), Battlefield, COD (chociaż wg. mnie po MW zaczęła się kicha),Assassins Creed.


Pozdrawiam.
 

och666

New member
W tej chwili jeśli ktoś ma wątpliwości co do wyboru między FIFĄ a PESem to praktycznie nie ma tematu bo Fifa12 miażdży produkty Konami ;)
 

adhed

New member
FIFA 12 miażdży, tylko szkoda, że nie dodali wszystkich transferów z okienka zimowego, m.in. transferów Legii, a już tego się na pewno nie doczekamy, bo pewnie kolejne zmiany będą dopiero w FIFIE 13.

Natomiast z tego co słyszałem, to wiele osób poleca Fifę Street która wyszła niedawno na PS3. Grał ktoś z Was w to? Warto kupić? Osobiście grałem jedynie kiedyś na PSP i zabawa była przednia, ale czy nie znudzi się zbyt szybko taka "nawalanka" przed telewizorem? :D
 
Do góry