Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

slawek2535

New member
witam po dłuższej nieobecności. Mam pewien dylemat dot. Gier i liczę na pomoc maniaków wyścigów.

Otóż od dłuższego czasu planuję zakup dobrej gry wyścigowej na ps3. Dobrej tj takiej, w której więcej będzie z symulacji niż arcade (ale dodam jednocześnie, że nie jestem mega-zaawansowanym graczem, poprostu arcade'owe ścigałki trochę mnie odrzucają); będzie posiadała ciekawy i rozwinięty tryb kariery i wiele wyścigów. Jednym słowem: Rozbudowane wyścigi z dobrą fizyką jazdy.
Do tej pory grałem tylko w dirta 2 - grało mi się bardzo ok, tyle, że szukam teraz czegoś w innych klimatach.

Co możecie zaproponować? I.. Dlaczego?


shift ( wylaczasz wszystkie pomoce i jest calkiem niezly symulator )
 

leonidas18

New member
Witam szukam dobrej wciągającej gry niekoniecznie z tego roku wydawczego . Grałem już w HR, GOW III, BBC2, RDR, GTA IV, MGS4, U1, U2, Infamous, LBP, KZ2, FIFA 10 i 11 a więc sporo tego było i nadal mi mało. :grin: Odpadają tylko wszelkie wyścigi i strzelanki.
Szczerze myślałem nad WWE SmackDown vs. Raw 2010 ale nie do końca jestem przekonany. Proszę o pomoc :niewiem:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Witam szukam dobrej wciągającej gry niekoniecznie z tego roku wydawczego . Grałem już w HR, GOW III, BBC2, RDR, GTA IV, MGS4, U1, U2, Infamous, LBP, KZ2, FIFA 10 i 11 a więc sporo tego było i nadal mi mało. :grin: Odpadają tylko wszelkie wyścigi i strzelanki.
Szczerze myślałem nad WWE SmackDown vs. Raw 2010 ale nie do końca jestem przekonany. Proszę o pomoc :niewiem:
śmiało mogę polecić Darksiders. Około 30 godzin grania....:wink: (podobne do GOW w sensie - slasher, ale graficznie przy nim kuleje, niemniej jednak gra jest jak najbardziej ok.)
 

vdjfoxon

New member
Witam szukam dobrej wciągającej gry niekoniecznie z tego roku wydawczego . Grałem już w HR, GOW III, BBC2, RDR, GTA IV, MGS4, U1, U2, Infamous, LBP, KZ2, FIFA 10 i 11 a więc sporo tego było i nadal mi mało. :grin: Odpadają tylko wszelkie wyścigi i strzelanki.
Szczerze myślałem nad WWE SmackDown vs. Raw 2010 ale nie do końca jestem przekonany. Proszę o pomoc :niewiem:
A ja polecam SKATE3, wciągnie Cię za nim opanujesz nowe tricki:) Warunek - musisz chodz troche lubic deskorolke
 

leonidas18

New member
O Heavenly Sword i Darksiders będę pamiętał, a SKATE 3 grałem w demo i nie przypadło mi do gustu. Co powiecie o Assassin's Creed 2 ? W pierwszą cześć nie grałem.
 

pav3l

New member
Bez reklam
AC2 jest inna niż AC, nie ma takiej nudy. Generalnie jestem fanem dwójki, śmiało można polecić.Gra ma tylko jedną wadę, jak dobrze opanujesz ruchy i ciosy z kontry, to nie ma przeciwnika/ów, których byś nie wyciął w pień. Poza tym klimat renesansowej Florencji, Wenecji, Monte Reggioni (toskania) jest tak uchwycony, że szczęka spada. Do tego Leonardo da Vinci jako konstruktor / tłumacz nowych rozwiązań dla Ciebie (broń / manuskrypty). Gra ok, nie nudzi się tak jak jedynka.
 

MohSETH

New member
Hej.

Jestem początkujący w świecie PS3 jedyną grę jaką mam to LBP i Buzz Quiz. Buzz wymiata. Jednak szukam innej gry dla dwóch osób. Dla mnie i dla mojej panny. Kobieta uwielbia mordobicia więc nie polecajcie flowera albo czegoś podobnego.

Chciałbym aby to była wymagająca rozrywka dla dwóch osób. Da radę?:)
 

korzi

Member
Szukam najlepszej gry o Gwiezdnych Wojnach - FPS no i jak by była opcja polatać samolotami bylo by fajnie. Na multi mi nie zalezy jeśli jest. Raczej o dobrej rozgrywce singla.
 

pleg

New member
FlatOut

Witam
Nie chcę tworzyć nowego wątku, więc zapytam tutaj, czy jest wersja tej gry na PS3 ?
Grałem w to a PSP i się nieźle ubawiłem. Na allegro są tylko wersje na PS2?
:D
 

BieM

New member
Szukam dobrego tytułu na kilka dobrych godzin zabawy, myślałem nad:
- Red Dead Redemption- już raz ją przeszedłem może warto więc kupić ją ponownie ?
- Dead Rising 2- wiem tylko, że posiada męczące ograniczenie czasowe ale dostarcza sporo zabawy z bezmyślnego kasowania zombi.
- Afro Samurai- dobra muzyka w grze oraz przyjemna oprawa komiksowa
- Batman AA- nic nie wiem o grze, grałem w demo nie przypadło mi do gustu.

W najlepsze ekslusiwy na PS3 już grałem ale chętnie rozpatrzę kolejną grę only on PS3 bądź tytuł multiplatformowy. Taczej zależy mi na dobrym singlu niż multi. Wyścigi,strzelanki oraz RPG odpadają.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Z tych co napisałeś to Batman jest świetny, ja ostatnio zaliczyłem kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy przechodząc wszystkie części Assassin's Creed.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Odpowiem tak: piorun.
Poszedł telewizor, amplituner, dekoder TV SAT, switch, router, konwerter od SAT na dachu, konsola.
Jestem w trakcie walki z ubezpieczycielem :(

Pozdrawiam,
 
Do góry