Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

mietek099

New member
Buria napisał:
Sprawa jest taka: siostra (18l.) podpatrzyła jak gram w Uncharted 2 i jej się spodobalo, co mnie trochę zdziwiło, bo nigdy nie przepadała za grami. Kilka dni później poprosiła mnie żebym kupił jej jakąś grę w podobnym stylu, tyle, że bez strzelania (eh te kobity ;p) - wiecie, chodzi o jakąś grę platformową/zręcznościową. W tym temacie nie jestem za bardzo obeznany dlatego proszę o pomoc.
Pierwsze co mi się nasunęło to Ratchet&Clank, ale siostrze (po obejrzeniu kilku filmów na yt i poczytaniu rec) nie za bardzo się spodobała. Macie jakieś inne typy?
Niech poczyta o Prince of Persia. Grafa bajkowa, nie gra się zbyt trudno wręcz przyjemnie. Opowieść też zapewne się jej spodoba.
 

Kilmar

New member
Witam
wiem, że było kilka stron temu ale chciałem się upewnić ;-)
Szukam rpg (nie action) ale jak napisał
[FONT=&quot]Carbon takiego "oldskula" czyli coś jak Baldur czy Icewind Dale. Najlepiej opartej na ADND, a dodatkowo, żadnych laserów, bomb fotonowych i wyrzutni cząstek alfa ;-) Mówiąc w skrócie fantasy.
Obliviona, wprawdzie na PC, ale przeszedłem.
Rozumiem, że na chwilę obecną nic takiego godnego polecenia nie ma a jak poczekam na Dragon Age to się pewnie nie zawiodę?
pozdr

[/FONT]
 

kraks

New member
Witam, zamowilem wlasnie UFC 2009. Po wyslaniu przelewu przypomnialem sobie o Fight Night Round 4. Jak byscie porownali te dwie gry, ktora lepsza. Aktualnie wyczerpalem troche budzet zamowieniem kilku pozycji, ale jesli napiszecie ze Fight Night wypada dobrze przy UFC i na pewno jest warty zamowienia to wykombinuje dodatkowe fundusze i kupie. Dzieki za pomoc pozdrawiam
 

tomekb1

New member
kraks napisał:
Witam, zamowilem wlasnie UFC 2009. Po wyslaniu przelewu przypomnialem sobie o Fight Night Round 4. Jak byscie porownali te dwie gry, ktora lepsza. Aktualnie wyczerpalem troche budzet zamowieniem kilku pozycji, ale jesli napiszecie ze Fight Night wypada dobrze przy UFC i na pewno jest warty zamowienia to wykombinuje dodatkowe fundusze i kupie. Dzieki za pomoc pozdrawiam
Porównując wersje demo (bo tylko takie miałęm do dyspozycji) to zdecydowanie wygrywa UFC. Grałem z bratem w obie i boks po jakimś czasie staje się nudny.
W UFC tymczasem zawsze emocje są duże i do ostatniej chwili można jednym ciosem znokautować przeciwnika.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę tutaj jako, że tu jest o wyborze gier.
Pojawiają się na forum często kłótnie o to czy legalne, słuszne itp. jest sprzedawanie gier i ich kupowanie (gry używane) - wiadomo o co chodzi.
Ostatnio oglądając pudełko InFamous przeczytałem, że:

ZABRANIA SIĘ ODSPRZEDAŻY I WYNAJMU PRODUKTU, CHYBA ŻE SCEE WYRAZI NA TO ZGODĘ.

To jak to jest w końcu ? :rolleyes:
 

kazek103

New member
Od czego zacząć

Witam
Panowie potrzebuję porady,właśnie zakupiłem konsolkę dla córek 10 i 14 lat , jest to pierwsza konsolka w rodzinie . Jakie gry dla pociech na początek , gdzie najlepiej kupować po atrakcyjnych cenach ? dziękuję i Pozdrawiam .
 

Rufi-PS3

New member
kazek103 napisał:
Witam
Panowie potrzebuję porady,właśnie zakupiłem konsolkę dla córek 10 i 14 lat , jest to pierwsza konsolka w rodzinie . Jakie gry dla pociech na początek , gdzie najlepiej kupować po atrakcyjnych cenach ? dziękuję i Pozdrawiam .
Może Tekken 6 (http://www.youtube.com/watch?v=swzJBjkzRvQ)
Little Big Planet (http://www.youtube.com/watch?v=VmcvdRPlBTg)
Ratchet and Clank: A Crack in Time (http://www.youtube.com/watch?v=9F6vlXjnsK4)

Sprawdź jeszcze Prince of Persia, Uncharted albo Wipeout HD
 

leonidas18

New member
GT5P czy NFS:pR ?

Które wyścigi wybrać na PS3:
- GT5 Prologue (może jakaś zachęta tego tematu, krótki opis)
- NFS:pS

Dirt 2 odpada nie mój klimat prędzej wybrałbym Motorstorma niż Dirta.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
GT5P to demo pełnej wersji, która jak dobrze pójdzie to może ukaże się w przyszłym roku.
Wolisz grać w pełnoprawną grę czy w płatne demo?
Odpowiedź na to pytanie zadecyduje co kupisz.

Pozdrawiam,
 

leonidas18

New member
Oczywiście, że w pełną wersję dobra lece po GRIDA.

Tak na marginesie chcę kupować gry stworzone tylko na PS3 i co można dodać do tej listy:
- seria Uncharted
- Killzone 2
- seria Motorstorm
- LBP (widziałem, że wielu mężczyzn gra pod pozorem zakupu dla żony/narzeczonej/dziewczyny/córki)
- Heavenly Sword
- Resistance 2

Będzie jeszcze CoD:MW 2 ale tego tytułu nie trzeba recenzować.
 
Do góry