Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

adasiulko

New member
FIFA 12 miażdży, tylko szkoda, że nie dodali wszystkich transferów z okienka zimowego, m.in. transferów Legii, a już tego się na pewno nie doczekamy, bo pewnie kolejne zmiany będą dopiero w FIFIE 13.

Natomiast z tego co słyszałem, to wiele osób poleca Fifę Street która wyszła niedawno na PS3. Grał ktoś z Was w to? Warto kupić? Osobiście grałem jedynie kiedyś na PSP i zabawa była przednia, ale czy nie znudzi się zbyt szybko taka "nawalanka" przed telewizorem? :D

Mam i moim zdaniem nie, a przynajmniej dopóki cena nie spadnie grubo poniżej 100 zł. Gra ma potencjał, ale nie został on wykorzystany. Ma mnóstwo błędów, a online to jedna wielka porażka. Gra się tworzonymi przez siebie zespołami, to jest ok, ale 95% ludzi pakuje wszystko w speed i wykańczanie akcji, nie robią tricków czyli tego co powinno być solą tej gry, a grają 2 podania, turbo i luta, to jest żenujące. Poza tym w jednym trybie gry online ucieczki są bez konsekwencji np. grasz finał i prowadzisz to nie spodziewaj się że dograsz do końca, a żeby wygrać turniej czasem musisz zagrać finał 3-4 razy, żenada.
 

Fankis

New member
dokłądnie..uciekinierzy to najwieksza bolączka..niema co czekamy na fife 13,jjestem ciekaw jakie staty b edzie miał Lewy,Piszczek,Szczęsny,Kuba..moje typy..
Lewy-84
Piszczu-82
Wojtek syn Macieja..:)-83
Kuba-80

sie będzie działo:)
 

P1otr

New member
Dla mnie - nr 1 to zdecydowanie Uncharted 3 - TYLKO w trybie sieciowym !!! Oprócz tego lubię klasykę, czyli Gran Turismo. Te dwie gierki bym polecał. Jest jeszcze Metal Gear Solid. Też warto. Do niedawna była to jedyna w historii gra, która otrzymała ocenę 10/10 według gamespot'a.
 

Fankis

New member
metal gear solid 2!to było coś!!Można polecać,ale to żależy co kto lubi.dla mnie
1-Fifa
2-GTA
3-Top spin 4(online z kumatym kumplem 2vs2 niema nic lepszego!)
4-Fight Night
5-Hitman
6-Gran Turismo
7-Red death Redeption
8-F1 2012
9-nba 2k12
10-Heavy Rain

Szkoda że niema C&C Generals na ps3,bo pierwsza część dla mnie to najlepsza strategia!szkoda też że niema nowego Crasha Bandicoota..super gierka z ps2.
 

kasztan125

New member
Jeżeli chodzi o gry sportowe na PS3 to grywam tylko w football i na zmiane PES i FIFA , ale w tym roku PES 2013 wymiata poprostu ! Najlepszy PES od lat , naprawdę cieszy ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
szkoda też że niema nowego Crasha Bandicoota..super gierka z ps2.

Crash to postac kultowa dla kazdego starego konsolarza, z tym ze dla mnie seria zakonczyla sie w momencie pojawienia Crash Twinsanity. Dzis wydalbym kazde pieniadze na nowe wcielenie ale w starej formule np. The Wrath of Cortex - to ostatnia odslona ktore chce pamietac.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mysle ze juz za "chwile" nie bedziemy miec dylematow co wybrac.
Pojawily sie juz u nas ogromne (doslownie -mam zdjecie) bilboardy z reklama GTA V.
Mnie tylko zastanawia jak nasze obecne konsole sobie poradza z tym tutulem i jakim kosztem. Tu by sie juz przydal next gen.
 
Do góry