Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Luki89

New member
Właśnie, jak wasze wrażenia odnośnie nowego Goda? Warto wydać na to teraz prawie 200 zł czy poczekać aż stanieje do około 100?
 

bugi156

New member
Jak dla mnie najlepszą grą na PS3 jest seria Uncharted a 3 cześć to mistrzostwo. Całkiem fajny jest też nowy Tomb Raider no i Skyrim oczywiście.
 

timbot

New member
Bez reklam
@luki
zależy co lubisz. Uncharted rozwija się powoli, ma fabułe itp.
Z koleji GoW Wstąpienie to akcja od samego początku, bardzo dynamiczna i brutalna, ja nie mogę się nadziwić ile ktoś miał wyobraźni projektując to. Jak dla mnie nowy GoW jest super, ale na pewno nie jest to intelektualna rozrywka. Ale potrafi noc zjeść błyskawicznie :)
 
T

Tgamer

Guest
Gow Uncharted 3 RDR albo czekac na The Last of us

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

maxan

New member
Bez reklam
też mam dylemat Dishonored, Tomb Raider (przecena na xbl), czy dorzycić do Bioshock Infinite? dodam iż glównie gram w strzelanki
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
The Last of Us faktycznie swietna, szkoda jedynie ze przed kupnem ogladnalem praktycznie caly gameplay ma YT. Tak mnie wciagnal ze postanowilem dotrwac do konca, tym oto sposobem zaoszczedzilem na kupnie. Czlowiek chyba sie starzeje jak juz woli ogladac, zamiast samemu grac :)

Natomiast zakupilem GRID 2. Swietna gierka, gameplay, grafika na wysokim poziomie. Nie jest to symulacja, ale tez na pewno nie ma to nic wspolnego z typowym arcade - jak chociazby seria NFS (ktorej nie lubie). Nie sadzilem ze jeszcze cos kupie na PS3 (pomijajac GTA5), ale GRID 2 dla fanow obowiazkowy. Kupe radochy. Polecam.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Oglądaniu gameplay'ów przed wydaniem gry mówię NIE! :)
Strasznie mnie kusi ale z zasady nie oglądam.

Pozdrawiam,
 

Borixon

Active member
Bez reklam
The Last of Us to jest po prostu najlepsza gra na PS3 jak do tej pory, ktoś się nie zgodzi? ;-)

Pozdrawiam,

ja się zgodzę, dodam tylko że bardzo fajny był też Heavy Rain, zależy jaki kto lubi klimat. kolega gdzieś napisał o Grid 2 że graficznie dobrze i w ogóle, chyba nie jest zbyt wymagający bo to totalna tandeta. samochodowo to GT5 WRC3 i Dirt3.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dirt3 i cala seria Colina jest mi doskonale znana, moje wyniki byly publikowane w czasopismach branzowych (tak, chwale sie), WRC3 podobnie, czolowka czasow. GT5 juz niekoniecznie. Kolega chyba nie potrafi rozroznic gry ktora trzeba traktowac jako odskocznie i dobra zabawe, a ta doskonale sie sprawdza (potwierdzaja to liczne recenzje na YT), a nie w kategoriach pozycji ktore aspiruja do symulacji, chociaz zadna z nich nie jest symulacja z krwi i kosci.
GRID 2 to jest pozycja porownywalna do PGR, a PGR przez te lata nie mial zadnego konkurenta, nic nie bylo sie w stanie zblizyc do tych rozgrywek, do teraz.
Tandeta to jest seria NFS, sterowanie to jakis zart dla przedszkolakow.
Grid 2 ma swietna grafike (jak na staruszke PS3), fajne trasy, sterowanie tez sprawa radoche (nie w kategoriach symulacji!).
PGR tez zadna symulacja nie byl, ale radocha z zdobywanych kudosow byla bezcenna. Rozgrywki online to plynacy miod. Nie ma co dyskutowac, sa gusta i gusciki, ale jak to jest tandeta, to czym sa inne pozycje?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawda jest taka (paradoksalnie w tym natloku badziewia) ze dobrych wyscigow jak na lekarstwo. Ja jestem milosnikiem "szutra" a w tym wypadku to juz w ogole jakis zart. Ostatnia warta gra swieczki, to RBR, ale tutaj juz dzieciaki sobie nie radzily i tytul upadl. Sa jeszcze milosnicy tej gry, a nawet fora jej poswiecone, ale to dalej malo.
Teraz w kazdej grze mamy "replaye", jak cos idzie nie tak, to mozna sie cofnac o te kilkanascie sekund, ja sie pytam co to ma byc? Dla starych graczy to jakis zart. Gdzie te wyscigi, od deski do deski z wywalonym jezorem?
 

tdx

New member
Bez reklam
Spróbujcie przejechać grida2 na 100% możliwości bez replay... naprawdę ta gra uczy pokory. <-- jasne że to ARCADE
Jak komuś się nie podoba seria GT to po prostu nie wsiadł się w nią.
Pamiętam że wziąłem urlop żeby 24h wyścig w 2dni (PS3) zrobić a w GT1 na PSX w szkole średniej jeździłem z kumplem na zmiany :)

Colin do 5.0 super DIRT już trochę taki KENBLOKOWY :)
Na fali szybkich i wściekłych pierwszy underground/Juiced/Midnight Club <-- z naprawdę dobrymi OST'ami

PS: ja i tak najwięcej pieniędzy straciłem na tej grze :)
Daytona USA 2 Music -- Slingshot (Beginner course) - YouTube

PS2: !DAMAGE! <- kto wie do czego to był kod i w jakiej grze? :)
 
Do góry