Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

urma1

Member
Panowie fachowcy a czy do serii F konkretnie UE40F7000SL można też zainstalować SamyGo
tak teraz przeglądam i nie wiem czy temat umiera czy jest jeszcze rozwojowy bo większość ostatnich pytań pozostaje bez odpowiedzi, pozdrowienia dla all ;)
 

ShangX

Member
Panowie fachowcy a czy do serii F konkretnie UE40F7000SL można też zainstalować SamyGo
tak teraz przeglądam i nie wiem czy temat umiera czy jest jeszcze rozwojowy bo większość ostatnich pytań pozostaje bez odpowiedzi, pozdrowienia dla all ;)


seria F, można spróbować zainstalować, ale nie gwarantuje sukcesu.
 

unida

New member
Wrócę do tematu instalacji widgetów bez instalacji SamyGO (sposób od ShangX). Udało mi się zainstalować Online Video, nStreamPlayer, nMuzungaTV, nStreamVOD. Nie wszystko działa ok ale wszystkie te aplikacje sie uruchamiaja. W niektórych chyba trzeba jakies hasla i loginy. Nie działa nYouTubeHD&3D (uruchamia się ale pojawia się jakaś czysta niebieska plansza i nic więcej).

Mój TV to UE32ES5500W
firmware: 1036

Ma ktos jakieś doświadczenia dla serii E?
Jakieś wersje ciekawych widgetów, które mogą zadziałać na tym sprzęcie?
 

ShangX

Member
Przedstawiam wam mój nowy poradnik.
Nowa metoda instalowania (apps'ów) widgetów na TV - Samsung seria C/D/E/F.

29dgyom.jpg


Zapraszam do tuningowania ;p
W razie problemów z instalacją służe pomocą ;p
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
No ok tylko jak wyjde w samy go to wyskakuje mi czarny ekran jakieś zielone literki wychodzi mi do smart huba i wyskakuje mi ikona że wykryła pamięć o nazwie sumy go i co dalej?co i jak potem instalować i co z tym wirtualnym dyskiem ?
 

ShangX

Member
No ok tylko jak wyjde w samy go to wyskakuje mi czarny ekran jakieś zielone literki wychodzi mi do smart huba i wyskakuje mi ikona że wykryła pamięć o nazwie sumy go i co dalej?co i jak potem instalować i co z tym wirtualnym dyskiem ?

Wszystko bylo wyjaśnione we wcześniejszych postach. Proszę wpisać w youtube samygo
są tam poradniki które stworzyłem użytkownik shangxx SamyGO - Instalowanie manualnie aplikacji (widgetów) FTP via PC - Seria D Samsung [HD] - YouTube
 

wmaniek

New member
Witam,
proszę o pomoc w uratowaniu mojego samsunga ue40d5500.
Modyfikacje jakie w nim przeprowadziłem jakieś 10 miesięcy temu to w service menu uaktywniłem pvr oraz wgrałem samyego - telewizor działał pięknie do dpewnego momentu - jakieś 4 tygodnie temu zresetował się i zaczeła migać dioda "stand by" w cyklach po 10 mignięć. Wyłączyłem go z sieci i po nocy bez prądu tv uruchomił się normalnie. Wczoraj zdażyło się to znowu tyle że noc bez prądu już nie pomogła. Mam przygotowany kabel pytanie czy da się coś z tym zrobić przez kabel ex-link czy resetować eprom?
 
Do góry