Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

EscobarPL

New member
Jeszcze raz przeczytałem dokładnie opis z poprzedniej strony i udało się obniżyć firnware do wersji 1013. Zainstalowałem SammyGo i działa, tylko jest taki problem, że działa tylko chwilę i wywala sammego. Może coś doradzicie w tej sprawie.
 

ShangX

Member
Jeszcze raz przeczytałem dokładnie opis z poprzedniej strony i udało się obniżyć firnware do wersji 1013. Zainstalowałem SammyGo i działa, tylko jest taki problem, że działa tylko chwilę i wywala sammego. Może coś doradzicie w tej sprawie.

...możesz grać firmware o wyższej numeracji 1015.1 i sprawdzić czy nie będzie wyrzucać.
 

antonio2

New member
@ShangX
Witaj
Ja mam taki problem.. Posiadam D6750 MIALEM WERSJE OPROGRAMOWANIA 10.18 zainstalowalem SamyGo ,ale nie dzialal prawidlowo ,przy probie uruchomienia tylko migniecie..zrobilem downgrade do wersji 10.13 przez zmiane DNS SamyGO sie uruchamia dziala ale tylko pare minut i reset..
Zainstalowalem z USB wersje oprogramowania 10.15.1 i dalej ten sam problem ... po paru minutach restart i SamyGo wywalony ..
Bardzo prosze o jakies rady .

ShangX Wielki szacun dla Ciebie

Pozdrawiam
 

wabikboy

New member
Witam!
Trochę odkopię :)
Potrzebuję informacji czy da się zainstalować alternatywną kamerę na modelu h6500 ? gdzieś czytałem że można ale do innego modelu.
 
Ostatnia edycja:

BlueBird77

New member
Samsung UE60D8000YS

Zainstalowałem SamyGo ale od razu mi wywala do SmartHUBa. Moja wersja softu to 1031. Poradzi mi ktoś mądrzejszy co zrobić aby zaczęło działać ?
 

ftp75

New member
Model UE32f4510
software version 2105

Czy na tym mogę zainstalować samygo? Wchodzę do samthub ale gdy wciaska czerwony przycisk ,zupełenie nic się nie dzieje.
 
Do góry