Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

seker

New member
A masz może gdzieś instrukcję (może też być po angielsku, w formie tekstowej, etc.) jak to zrobić?

Można to zrobić również za pomocą VLC i Serviio - czytałem manuala po angielsku jak to zrobić ale nie miałem zbytnio czasu się pobawić. Jest na pewno gdzieś na stronce Serviio.

Panie i Panowie, mam natomiast inny problem.

Nagrywanie uruchomiłem już jakiś czas temu, a dzisiaj na moim D5500 zainstalowałem SamyGo, który działa wyśmienicie.
Niestety sam się nie uruchamiał na starcie TV więc aby ominąć DRM trzeba było ręcznie uruchomić. Również nie sprawdzało się to przy ustawieniu nagrywania timeshift.
Włączyłem więc ustawienie w smarthubie by uruchamiał na starcie SamyGo i działa - nagrywanie jest bez DRM nawet gdy TV jest wyłączony. Pozostał jednak problem długiego uruchamiania się TV oraz okna które wyskakują - smarthub, podłączenie dysku USB Samiego.

Czy jest możliwość pogrzebania w plikach i ustawienia by Sammy startował "po cichu"? a TV załączał się jak normalnie z obrazem jakiegoś kanału?
 

TOMSON61

New member
Jest jakiś sposób aby wyłączyć T9 przy pisaniu wyrazów np jak wpisanie loginu przy instalacji samyGo bo mnie już nerw rusza bo na fotce u kolegi przy istalacji była jakaś klawiatura ekranowa bardziej normalna
 

ShangX

Member
Jest jakiś sposób aby wyłączyć T9 przy pisaniu wyrazów np jak wpisanie loginu przy instalacji samyGo bo mnie już nerw rusza bo na fotce u kolegi przy istalacji była jakaś klawiatura ekranowa bardziej normalna

Podczas wpisywania loginy lub itp. należy wcisnąć na pilocie klawisz "B" zielony. Powinno zmienić na klawiaturę QWERTY
 

kanti

New member
Witam, posiadam TV LCD 40" B650, soft niezmieniany od nowości, czy mogę wgrać jakieś dodatkowe widgety, oprócz tego co jest?

może ktoś opisać po krótce co daje samygo ?
 

TOMSON61

New member
Na podstawie czego napisać skrypt do uruchamiania się serwera NFS z dysku USB jakoś mi to umyka przy oglądaniu filmiku instruktarzowego
 

wmaniek

New member
Pytanie troche z innej beczki...

Czy d5500 z samygo poradzi sobie z odtwarzaniem plików udostępnionych w sieci przez serwer NAS na sambie?Czy jedynie dlna pozostaje?
Goły telewizor widzi pliki udostępnione w sieci lecz ich nie odtwarza - dotyczy to zarówno zasobów udostępnionych przez router(serwer NAS) jaki i pliki udostępnione na laptopie.Widać filmy,zdjęcia i mp3 ale nie można ich otworzyć. Czy jest na to jakiś sposób poza serwerem dlna?
 

ciko

New member
Witam.
Jestem nowy i mam problem z instalacją samygo na TV UE40EH5300. Instalacja idzie ok ale na końcu pojawia się komunikat który przesyłam w załączniku.

h*t*t*p://strony.toya.net.pl/~coolciko/1.jpg

Proszę o pomoc,
CIKO
 

berry28

New member
Witam
mam pytanie czy przeglądarka internetowa dalej nie jest dostępna i czy jest jakaś szansa w przyszłości oraz czy jest jakaś strona z nowymi widgetami na tv po samygo?
 

ShangX

Member
Jakby ktoś nie wiedział to jest nowe IP dla SamyGO.

Develop_ip.png
 

alan95

New member
Czy próbował ktoś odpalić na d5500 SamyGo PVR lub PVR+ czy działa bo nie chciałbym utracić gwarancji przez zmiany w menu serwisowym.
 

nemoo

New member
Może ktoś mi wyjaśni robię wszystko taj jak trzeba podczas instalacji sammygo na d6500 i po włączeniu samy go uruchamia mi się konsola ale nic nie mam do wyboru, kotś miał podobny problem???
 

przembond

New member
Witam mam pytanko staram się zainstalować SymoGo loguje się jako develop następnie wpisuje adres 149.154.159.134 następnie tak jak jest napisane synchronizuj no i
man problem bo instaluje mi tylko jedną aplikacje a mianowicie test2 . Czo robię nie tak że nie instalują się wszystkie te aplikacje jak jest napisane
 

sebadelta

New member
witam mam es7000 jak zainstalować to samygo ? znalazłem opis zrobiłem do tego momentu ze pojawił mi sie widet test2 który odpalam i pojawia się biały ekran z opisem usb ale nie wiem co dalej ?
 

luki76w

New member
Witam. Jestem tu nowy. Posiadam tv serii d5500 i szukam do niego przegladarki webbrowser. Mam wielką prośbe do użytkowników modeli 5300 że jakby mogli skopiować przeglądarkę ze swojego tv i ją udostępnili to byłoby super. Z góry dzięki :))
 
Do góry