Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

ShangX

Member
No i znalazłem wielką kuchę w firmware v1015.
Po wyłączeniu TV i ponownym włączeniu traci ustawienia sieci, trzeba ponownie wpisywać hasło!!!!
Gdzie znajdę kolejne, następne wersje firmware, celem ich testowania, bo jak na razie nie chce wracać do tego najnowszego
nie jestem pewien ale może na nowszym nie będzie działać.

pobierz całą paczke z SamyGO i wgraj ją poprzez ftp dla odpowiedniego TV
SamyGO - Browse Files at SourceForge.net

wypakuj ją i zastąp stary Samygo na nowy

Na podanej stronie nie mogę znależć paczki do D6500 /T-GASDEUC/, jeśli możesz ShangX to proszę o pomoc z pobranien tej paczki.
Jedruch

Download SamyGO from SourceForge.net spróbuj tą

panowie niemam takiego ,,mtd_rwdata,, katalogo w swoim tv chiałem recznie widgety wrzucic ale niemam gdzie

zobacz pod mtd_down, prześlj mi screen
 
Ostatnia edycja:

jedruch

New member
I wreście działa instalacja SamyGo z tej strony:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/80035-instalacja-samygo-na-d55xx-57xx.html

I SamyGo działa!!!!

ShangX,
należy Ci się duża wódka!!!

U mnie po wielu próbach na D6500 i fw 1013 działają tylko podstawowe funkcje, nadal nie mogę aktywować funkcji dodatkowych jak nagrywanie bez szyfrowania czy nagrywanie na PC. Brak katalogu "rwdata" jak i skryptu aktywującego te funkcje. Czy u kogoś te funkcje działają, jeśli tak to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Jedruch
 

superdarco

New member
Witam mam problem a mianowicie robię wedglug Instalacja widgetów bez SamyGO
Instalacja widgetów na TV bez SamyGO - YouTube
wszystko niby ok jest połączenie zaczyna instalowć pierszy zwidgetów z listy skype a potem już zatrzymuje się na nYouTubeHD3D restartowale i kasowałem np ten nYouTubeHD3D i nic podpowiecie co to może byc za przyczyna mam 40 cali seria D8000


niby wszysko jest polaczenie też ale zatrzymuje sie kombinowałem np na jednym np nNetPlayer pozostale skasowałem i to samo laczy pokazuje nazwe i pasek postempu i nic pory sa ok nawet na sztywno polaczenie komp-tv i nic moze wina ze mam wersje UE40D8000 -GAP8DEUC-102.2,BT-G

czy ktoś z was koledzy testował na tej wersji Instalacja widgetów na TV bez SamyGO
 

blusky

New member
czy ktoś wie jak wrócić do normalnego oprogramowania 1020. mam samygo 1013 i niestety 1020 nie wykrywa z pena. samy to pewnie zablokował... ma ktoś na to sposób. telewizor 6500

co za czapa ze mnie zapomniałem rozpakować plik exe ehh..
 
Ostatnia edycja:

Aliens

New member
wrociłem do najnowszego firmware bo te starsze co miałem zeby SamyGo dzialał nie dzialalo jak powinno czyli okulary nie wspołpracowały przy opcji 3D tak ze zassałem ze strony samsung wypakowałem na USB pen i zrobiłem apdate..
 

wielic

New member
Mam problem ze zmiana softu na starszy a robię wszystko według tego opisu z postu 171.Wyświetla mi jakiś błąd.Mam połączenie z siecią ale z internetem już nie.Moze to wina dostawcy internetu albo routera
 

Darkmen65

New member
Witam. Czy ma ktoś namiary na NetPlayera w wersji 2.72 do zassania z internetu? Ta wersja działała mi super na D5500 a nie mogę jej nigdzie znaleźć. Nie chodzi mi o server dla TV tylko o fizyczne zassanie na kompa.
Pozdrawiam.
 

ShangX

Member
Witam. Czy ma ktoś namiary na NetPlayera w wersji 2.72 do zassania z internetu? Ta wersja działała mi super na D5500 a nie mogę jej nigdzie znaleźć. Nie chodzi mi o server dla TV tylko o fizyczne zassanie na kompa.
Pozdrawiam.

proponuje napisać do autora widgetu by przesłał na e-mail spakowany apps bo na stronie autora nie działa.
pawel@tvwidget.pl

Mam problem ze zmiana softu na starszy a robię wszystko według tego opisu z postu 171.Wyświetla mi jakiś błąd.Mam połączenie z siecią ale z internetem już nie.Moze to wina dostawcy internetu albo routera

tak jak nie masz połączenia z internetem to nic z tego nie będzie. Sprawdź połączenie z routerem a TV, itp
 
Ostatnia edycja:

wielic

New member
Problem z internetem występuje dopiero jak zmienię ten numer DNS żeby pobrało stare oprogramowanie. jak ustawie na auto to internet jest w tv.
 

d4rk87

New member
Witam, posiadam d5000 i niestety nigdzie nic nie potrafię znaleźć na temat SamyGo do tego modelu.
Spróbowałem zmienić DNS i niby znalazł jakąś aktualizacje, ale ją przerwałem ponieważ nie wiem czy coś się nie pomiesza.
Moja wersja aktualna w TV to T-MST4DEUC 1024.

Czy ktoś może próbował takie eksperymentu?
 
Do góry