HK AVR 370 i kilka pytan...

-paulo-

New member
Widzę że są inne punkty widzenia w tej dyskusji... A kto powiedział że jak będę miał Ferrari to będę szybko jeździł na zakrętach ??? Czasami trzeba depnąć ale żeby depnąć to trzeba jeździć dynamicznie. Ten kto jeździ zawsze 40 km/h nie potrzebuje Ferrari :) wystarczy mu maluch...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bagiennik

New member
Bez reklam
W temacie "naklejki" to jest raczej tak że sprzety jej nie mają bo ich nikt w Polsce nie otwiera żeby przykleić, dopiero mogą ją dostać przy pierwszej wizycie w serwisie ;]
 

luqaskr

New member
Szanowny Kolego...
Skoro chcesz stale jechac na 90% mocy i wyzej, nalezalo sobie kupic sprzet estradowy... Bo zaden inny nie zaspokoi Twoich oczekiwan... Heh - ciekawe jak stereofonia przy takim naglosnieniu?:)

Oczekiwania oczekiwaniami, a jazda na maksa... Coz, ciekawe czy w innych dziedzinach zycia takze wszystko Ci dziala stale na 90% i lepiej ? Dajmy na to... Chcialbym zrobic 3 serie 10X90kg na klate, ale bezpiecznik mi wywala... Juz bardziej obrazowo nie da sie wyjasnic...
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Widzę że są inne punkty widzenia w tej dyskusji...
Sam zacząłeś ;) A temat intrygujący i być może przykładowy dla innych czytających ;)

A kto powiedział że jak będę miał Ferrari to będę szybko jeździł na zakrętach ??? Czasami trzeba depnąć ale żeby depnąć to trzeba jeździć dynamicznie.
To zacytuję Ciebie - bo w sumie to chyba sam już nie wiesz jak chcesz słuchać tej muzyki ;)
Jak narazie Harman mnie zaskakuje, wytrzymał cały dzień grania na 70% mocy i jest git.
...
Nie słucham ciągle na maxa po prostu chcę mieć pewny zapas mocy na wypadek imprezy
:krol:
 

-paulo-

New member
Szanowny Kolego...
Skoro chcesz stale jechac na 90% mocy i wyzej, nalezalo sobie kupic sprzet estradowy... Bo zaden inny nie zaspokoi Twoich oczekiwan... Heh - ciekawe jak stereofonia przy takim naglosnieniu?:)

Oczekiwania oczekiwaniami, a jazda na maksa... Coz, ciekawe czy w innych dziedzinach zycia takze wszystko Ci dziala stale na 90% i lepiej ? Dajmy na to... Chcialbym zrobic 3 serie 10X90kg na klate, ale bezpiecznik mi wywala... Juz bardziej obrazowo nie da sie wyjasnic...

Skoro producent deklaruje taką moc, to urządzenie musi to wytrzymać bo TAK ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE ! Jeżeli deklaracje są tylko deklaracjami to świadczy o producencie.

Co do oczekiwań to AVR370 zaspokaja moje potrzeby wyśmienicie, coraz bardziej mnie zaskakuje.
Dziś przetestowałem apkę na andka i naprawdę działa wybornie :bober:

Jeżeli chodzi o stereofonie przy takim nagłośnieniu to na prawdę myślałem że będzie przytłaczająco ale te JBL naprawdę dają radę. Przy 0 dB bass jest czysty i lekko wycofany, trochę przytłacza średnica i czasami wysokie tony (zależy od kawałka) ale ogólnie wg mojej opinii jest OK !!! Dokładnie o taki komplet mi chodziło aby zachowywał "czystość" przy dużej głośności.

AVR370 ma parametry deklarowane przez producenta bo przeszedł testy bez problemu. :D

Jeżeli chodzi o inne sfery życia to nie zawsze jadę na 90% ale jak trzeba...
Co do urządzenia to powinno mieć deklarowane parametry i na początku trzeba je sprawdzić aby potem w razie potrzeby NIE BAĆ SIĘ zagrać głośniej :wink:

A 3 serii 10X90 kg na klatę z pewnością NIE zrobisz z jednej prostej przyczyny. Twój organizm NIE JEST przystosowany "zaprojektowany" na takie obciążenia. Matka natura już pomyślała na twoim zabezpieczeniem w postaci "bezpiecznika" i bez obaw po to on jest aby cię chronić. Nawet gdybyś kiedyś na siłę chciał zrobić te serie,to nie przemęczaj się bo dobrze by było jeszcze przeczytać twoje posty na tym forum :wink:

WiTT napisał:
Cytat:
Napisał -paulo-
Widzę że są inne punkty widzenia w tej dyskusji...

Sam zacząłeś :wink: A temat intrygujący i być może przykładowy dla innych czytających :wink:

Cytat:
A kto powiedział że jak będę miał Ferrari to będę szybko jeździł na zakrętach ??? Czasami trzeba depnąć ale żeby depnąć to trzeba jeździć dynamicznie.
To zacytuję Ciebie - bo w sumie to chyba sam już nie wiesz jak chcesz słuchać tej muzyki :wink:
Cytat:
Napisał -paulo-
Jak narazie Harman mnie zaskakuje, wytrzymał cały dzień grania na 70% mocy i jest git.
...
Nie słucham ciągle na maxa po prostu chcę mieć pewny zapas mocy na wypadek imprezy

Co do tematu to zgadzam się :) może coś wnieść w sferę amplitunerów KD H/K

No te 70% mocy to jechałem ciągle na teście a 90% to wytrzymuje prez 15 minut :D dłużej nie próbowałem...

pozdro 4all
 

luqaskr

New member
Kilka słów o DLNA i telefonach...

Android: w miarę działa... Za to znalezienie dobrego playera na DLNA - nie ma takiego... PowerAmp nie obsluguje DLNA, reszta nie dorasta do piet... Moze ktos zaproponuje alternatywe dla PowerAmpa?

iXXX: AirPlay powala jakoscia wykonania, szybkoscia i stabilnoscia dzialania oraz ogolnie pojeta funkcjonalnoscia. Niestety (bo szkoda ze Android tego nie ma) ekosystem Apple dostaje plusa, Android ocena neutralna;
 

Orzeł3

Banned
Witam .
Właśnie stałem się właścicielem 370:)
Kto ma chwilę luzu i pomoże skonfigurować iPad , radio internetowe itp ?
Bardzo proszę o numer telefonu na PW , odzwonię :)

Pozdrawiam .
 

Yamato

New member
wlasnie niedawno wyszedl nowy soft dla 370/270
HK EULA PL - Harman Kardon
zassalem, testuje, jak narazie dziala, mam nadzieje, ze wyeliminuje to moje problemy z problemami zwiazanymi z hdmi cec oraz "twardym" wylaczeniem ampli, szczegoly wkrotce

a ze w logach jest:
This software upgrade, version 615 improves the following:
• Auto power off function
• HDMI CEC features

jestem dobrej mysli :)

co do dlna i telefonow ktos marudzil nt playerow dlna itp to dementuje pogloski ze nie ma dobrego playera, tak jak wczesniej wspominalem swietny i nie sprawiajacy problemow na andka jest program BubbleUpnP - tyle w temacie, totalny kombajn
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.bubbleupnp&hl=pl
warto pobawic sie wersja bezplatna nieco ograniczona a jak sie Wam spodoba kupic, naprawde warto
 
Ostatnia edycja:

Orzeł3

Banned
Witam ponownie .

Jak rozgryźć bi-amping w 370 ? Chcę podłączyć innym kablem sekcję wysokotonową , a innym średnioniskotonową . Jest taka opcja ?

Pozdrawiam .
 

-paulo-

New member
Drodzy forumowicze czy ktoś może polecić dobry odtwarzacz DVD lub BlueRay ? Nie zależy mi na bajerach typu wi-fi czy dlna itp. Jedyne wymagania to odtwarzanie popularnych DivX oraz mkv w DTS lub Ac3.

Myślałem o BDT30 jako komplet z AVR370 ale cena mnie zabiła...
Może jest tańsza w miarę dobra alternatywa ?

Chciałbym zapytać użytkowników AVR370 czy rozgryźli już co to funkcja LFE ? Mam ja ustawioną na maxa ale jak zmieniam jej wartość to nie słychać żadnej zmiany...

W instrukcji nie mogłem się doczytać a na takiej wartości była ustawiona fabrycznie.
 
co do LFE:
LFE (ang. Low-Frequency Effects) - nazwa kanału, służącego do odtwarzania dźwięków o niskiej częstotliwości w zakresie od 20 do 120 Hz. W systemach kina domowego (np. 5.1) sygnał LFE kierowany jest do subwoofera i oznaczany jako 0.1, ponieważ kanał ten przenosi niepełny zakres częstotliwości.
Jak masz suba w kinie to bedziesz go używać, jeśli nie to zabawa nim nic nie zmieni.
 

Orzeł3

Banned
Jak długo pobiera się ten nowy soft ?
Uruchomiłem , trwa to już z 10 minut :(
Amp jest na czuwaniu i wyświetla - software update 192.168.....
Pobiera prosto z sieci , nie z pendrive .
Co robić ?
 

-paulo-

New member
Drodzy forumowicze czy ktoś próbował odtwarzać flac-i z komputera poprzez firmowe oprogramowanie Harman Music Manager na 370-tce ?
mp3 hulają aż miło flac-i nie chcą :(
 
Do góry