HK AVR 370 i kilka pytan...

-paulo-

New member
U mnie jeżeli wskazuje odtwarzanie na kompie to lecą bez problemu, natomiast jak wskazuje odtwarzanie na AVR370 wywala komunikat że mogę odtwarzać tylko pliki z Digital Server.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-paulo-

New member
Ja właśnie chcę uniknąć odtwarzania z kabelkami bo w salonie do ampli mam ok 3m.
Siedząc na kanapie chcę odtwarzać po wi-fi właśnie przez autorski program Harmana zwany Harman Music Player. Jest to soft który umożliwia wysłanie (nie udostępnianie amplitunerowi) do amplitunera strumienia muzyki :lol: ampli wówczas wchodzi w tryb DMR i odbiera muzę z lapka. Można to też zrobić w Windows media player lub innym kliencie AirPlay ale wolę korzystać z oprogramowania producenta bo on chyba najlepiej wie jak sprzęgnąć sprzęt z softem :smile:

MP3 hulają aż miło ale Flac-ów nie chce mi dodać do biblioteki no i jestem, ciekaw czy ktoś miał podobny problem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adriarz

New member
Witam. Mam problem z aktualizacją avr hc 370. Trwa to już dobę, czy to norma?

Hej. Ile u ciebie trwała aktualizacja 370 ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Maciej_S85

New member
Chyba nie robisz jej przez internet, tzn. przez wifi lub eternet? Ta metoda nie działa. Musisz ściągnąć aktualizację na komie i nagrać na pendriva i jego wpiąć do ampli.
 

peterHI

New member
Czy ktoś z was rozwiązał problem z HDMI CEC? W moim przypadku AVR370 reaguje tylko w jedną stronę czyli włącza się razem z TV gdy używam pilota od tunera. Natomiast podczas wyłączania reaguje tylko TV.
 

pomdro

New member
odświeże temat , nigdzie nie mogę znaleźć nowego softu do 370, ktoś, coś ?
i drugi temat wczoraj przywiozłem nowy dekoder nc+ 4k i AVR370 nie obsługuje go chyba chodzi o wersję hdmi, mam rację ?
 

ryshard

New member
Chyba nie robisz jej przez internet, tzn. przez wifi lub eternet? Ta metoda nie działa. Musisz ściągnąć aktualizację na komie i nagrać na pendriva i jego wpiąć do ampli.
Sorry za złotą łopatę, ale ktoś ma może firmware do AVR270? Zakupiłem z allegro, podłączyłem do netu i od razu wyskoczyło BCO Update.
 
Do góry