Heavy Rain

debeef

New member
Bez reklam
Wszystko masz w recce która jest pod podanym linkiem, twierdzą, że gra jest nudna, a fabuła dobra...nie jest to jakiś znany serwis dlatego wydaje mi się, że chcieli się pokazać i tyle
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Powiem Wam, że coraz bardziej mi się podoba.
Nie włączyłem nawet samego dema, tylko same wątki poboczne ale jest naprawdę fajnie.
Fajne sterowanie, interakcja z wieloma rzeczami, słuchanie swoich własnych myśli :)

Pozdrawiam,
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Mnie trochę denerwuje sterowanie z tą lewą gałką. Mogli to zrobić jak w samochodówkach, a nie że trzeba wychylić lewego analoga do przodu, a potem dopeiro w lewo/prawo.
Poza tym zapowiada się ciekawie, misja w melinie rewelacja. Grałem 2 razy i zupełnie co innego się działo :D Dziś zagram sobie trzeci raz i spróboje zobaczyć co jeszcze się wydarzy.
Co do demka MastaJ, udało Ci się otworzyć lodówkę ? :confused:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nio Samsunga w domu otworzyłem po piwko ale tej w grze jeszcze nie :grin:

Do sterowania trzeba się przyzwyczaić a chodzi się na R2 a analogiem tylko wybiera kierunek, czy o to Ci chodzi?

Pozdrawiam,
 

gadulinho

New member
Bez reklam
R2 się chodzi - taki jakby gaz :p ale żeby kierowana przez nas postać skręciła płynnie w lewo trzeba wychylić lewego analoga do przodu i dopiero wtedy w lewo. Samo wychylenie gałki w lewo powoduje dziwny skręt w niekoniecznie oczekiwanym kierunku.

Demko = zagranie po kolei każdego z 3 momentów/wątków pobocznych. Nie ma rzadnego powiązania. 1 "etap" się kończy i nagle zaczyna drugi
 
Ostatnia edycja:

raito

New member
Mi tam demo sie podobalo bardzo :) Jedyne co bym zmmienil to chodzenie aby bylo klasycznie tylko pod sama galka :) Czekam niecierpliwie na pelna wersje :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Bardzo mi się podoba :D Teksty rozbawiły mnie do łez ,sterowanie nie sprawia mi problemu ,grafa rewelacja :D Podjarałem się na maxa :lol: Takiej odmiany potrzebuję ;-)
 

raito

New member
Do sterowania mysle, ze tez sie przyzwyczaje :) tzn do tego "innego" chodzenia bo cala reszta interakcji z otoczeniem swietnie jest podana i powoduje swietne wczucie w klimat :)
 

mietek099

New member
Gra rewelacyjna. Do sterowania można się przyzwyczaić aczkolwiek postać zmieniająca kierunek chodu nie wygląda naturalnie. Wolałbym ruch w przód pod R2 a obracanie lewą gałką (prawo, lewo). Klimat pierwsza klasa. Grafika to mistrzostwo świata. Spolszczenie jest rewelacyjne (mam na myśli napisy bo głosy wypadają już tak sobie). Prawdopodobnie moje oczekiwania zostaną spełnione ponieważ tak jak oczekiwałem, jest to Fahrenheit nowej generacji ;]
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gra rewelacyjna. Do sterowania można się przyzwyczaić aczkolwiek postać zmieniająca kierunek chodu nie wygląda naturalnie. Wolałbym ruch w przód pod R2 a obracanie lewą gałką (prawo, lewo). Klimat pierwsza klasa. Grafika to mistrzostwo świata. Spolszczenie jest rewelacyjne (mam na myśli napisy bo głosy wypadają już tak sobie). Prawdopodobnie moje oczekiwania zostaną spełnione ponieważ tak jak oczekiwałem, jest to Fahrenheit nowej generacji ;]

Dodam ze dla mnie nawet dubbing wypadł bardzo fajnie :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie rozumiem jak można grać w demo takiej gry... Przecież to jak ogladać film od połowy...
 
Do góry