Heavy Rain

mataman

New member
Bez reklam
Polski dubbing taki sobie ? Dobre, hehe. Polski dubbing jest REWELACYJNY !!!! To najlepsza lokalizacja ever. Taki sobie to jest angielski podklad. Bardzo jestem zadowolony ze wziolem preordera w empiku a nie od brytoli, mimo ze było taniej o 40zl.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Dubbing może i fajny, ale co za idioci pracowali nad ustawianiem głośności w grze :confused:
Jak ustawie głośno to raz wyje tak, że szyby pękają, a raz tak cicho, że bez napisów grać się nie da. Przez to polonizacje to ja mogę ocenić co najwyżej na 3+
A szkoda, bo poza tym jest naprawdę fajnie
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dubbing może i fajny, ale co za idioci pracowali nad ustawianiem głośności w grze :confused:
Jak ustawie głośno to raz wyje tak, że szyby pękają, a raz tak cicho, że bez napisów grać się nie da. Przez to polonizacje to ja mogę ocenić co najwyżej na 3+
A szkoda, bo poza tym jest naprawdę fajnie

Ja sciszyłem efekty i muze do 80% i jest gites ;-)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To jest fakt, na miejscu zbrodni strasznie szaleje centralny, raz głośno raz cicho.

Szkoda, że nie da się wejść na autostradę :)
Jakoś samochody mogą nas ochlapać ale nas oddziela jakaś niewidzialna ściana.

[EDIT]
Można ściszyć ale muza i efekty w tej grze są świetne i bardzo ważne.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Moim zdaniem np. niektóre głosy jakoś nie pasują zbytnio do postaci (scena "Miejsce zbrodni"). No ale teksty rozwalają, to fakt ;]

@ Masta_J:
Wystarczy po wyciszeniu efektów i muzyki podgłośnić sprzęt.
 

mietek099

New member
Faktem jest, że będą wyjątki, ale większość będzie wtedy ok bo oryginalnie są ściszone. Zresztą zobaczymy jak to będzie wyglądało w pełnej wersji. Jeżeli tego nie poprawią to ode mnie mają minusa.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja tam demka nie ruszam żeby sobie nie zepsuć niczego - farenheit był jedną z niewielu gier których nie wyjmowałem z czytnika ani na chwilę bo tak mnie wciągnęła (moją pannę też a to już był wielki wyczyn). Co do wersji językowej to u mnie nic się nie zmienia (i raczej nie zmieni) czyli wybieram wersję angielską (jak będę miał taki wybór...). Wielka szkoda że takie gry są rzadkością więc trzymam oba kciuki by gra sprzedała się w dużej ilości aby pokazać innym developerom że opłaca się robić coś ambitniejszego (nie żebym nie lubił "prostej i przyjemnej rąbanki", co to to nie)
 

mietek099

New member
Jak już wcześniej pisałem, demo jest wycinkiem takich scen, które nie mają czego Tobie zepsuć. Sprawdzaj śmiało.
 

mataman

New member
Bez reklam
SierzantHarris powiem ci tak, zagrają w demo będziesz grał po polsku :) Ja zawsze wybieram wersje angielską i tak miałem zrobić tutaj. Najpierw anglik pózniej polski. Jednak po tym co uszlyszalem w demie stwierdzam ze Polska wer. MIAŻDŻY oryginał. To jest przełom w lokalizacjach panowie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
SierzantHarris powiem ci tak, zagrają w demo będziesz grał po polsku :) Ja zawsze wybieram wersje angielską i tak miałem zrobić tutaj. Najpierw anglik pózniej polski. Jednak po tym co uszlyszalem w demie stwierdzam ze Polska wer. MIAŻDŻY oryginał. To jest przełom w lokalizacjach panowie.
I znowu podpisuję się pod twoją wypowiedzią :eek:k: Słownictwa nie szczędza co było dla mnie duzym zaskoczeniem :-D Super :eek:k:
 

A...

Member
Słownictwa rzeczywiście nie szczędzą. Ale chyba nie o to głównie chodzi. Wg mnie jednak lepszy dubbing był w Uncharted 2. Poziom HR w tym względzie przyrównał bym do poziomu starszych przygodówek na PC. Ameryki nie odkryli w tym temacie ;) Ale prawdą jest, że ocena tylko na podstawie demo. Mam nadzieje, że w pełnej wersji poprawią głównie dopasowanie głośności do scen oraz może zaskoczą naprawdę dobrym dubbingiem w przypadku innych postaci/scen. Ale giera ogólnie jak najbardziej na plus i klimat ma. A to najważniejsze.
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie chodzi o słownictwo tylko o wyrazanie emocji.

A teraz przyznać się kto w epizodzie z agentem FBI znalazł kota i wszedł na górę na autostradę :D
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie grałem w demo, żeby do gry zasiąść nie mając uprzedniego kontaktu. Trailerów również nie oglądam od bardzo długiego czasu. Za to w dniu premiery zaszaleję :)
 

debeef

New member
Bez reklam
widzę, że wróciłeś Carbon...teraz tylko czekać na powrót Bambo...jakoś bez niego tu się nic nie dzieje:)

Co do HR dużo sobie nie popsujesz...a poczujesz klimat...dla mnie bomba:)
 
Do góry