Heavy Rain

Peek

New member
Bez reklam
Gra zbiera opinie na poziomie dziewiątki. Mi po przeczytaniu recenzji aż ślina cieknie na ten tytuł. Kolejna gra z duszą! Możecie uznać, że to hurraoptymizm, ale patrząc na moją rok rocznie robioną listę interesujących tytułów, to powinien być najlepszy rok w historii gier video.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Heavy Rain to pierwsza gra na temat której przed zakupem nie oglądam ani nie czytam żadnych recenzji. Wystarczy mi sama ocena serwisów i gazet, którym ufam. Na początku obejrzałem kilka scenek, żeby wiedzieć czym to się je i dosyć. Grę kupię w dniu premiery. Nie chcę przypadkiem, żeby jakiś kołek w necie zaspoilował mi zakończenie, o co raczej trudno nie będzie.
 

debeef

New member
Bez reklam
Namówiono mnie do przeczytania artykułu Kosa na gamezilli i też żałuję, bo niby nie ma spoilerów, ale nie wskazując nikogo mówi tyle rzeczy o grze, których nie chciałem wiedzieć przez zagraniem, że jestem zniesmaczony i też wrzucam bana na ten temat
 

Peek

New member
Bez reklam
Z początku na tą grę się nie napalałem i traktowałem ją jako trochę przereklamowaną próbę zamaskowania samych sekwencji QTE otoczką fabularną i filmową. Jednak, teraz jest to dla mnie absolutny must have. Gra pomimo świetnej oprawy audiowizualnej ma genialną (ponoć) fabułę.

Sony swoimi exclusivami powoli zaczyna przygniatać małomiękkich Uncharted 2, InFamous, Heavy Rain to gry, w które zagrać trzeba, nie wspominając o MGS4.

Ja od wszelkich filmików video się odciąłem. Przeczytałem jedynie recenzję Polygamii i obejrzałem video recenzję Gametrailers.com, może to jakieś minimalne spoilery, ale w końcu nie takie jak granie w demo...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Mam pytanko do Was takie bo jeszcze nie zdążyłem HR zainstalować na konsolce. Czy gra jest zrobiona w 720p czy 1080p ?
 

pawkopl

New member
...ale należy zaznaczyć, że nawet w 720p wygląda znakomicie !

Grałem w demko i moja ocena to "ZAJ***STA GRA!!!". Naprawdę. Wspaniały polski dubbing, świetne teksty klimat, grafika i fabuła czynią ją (przynajmniej dla mnie) najlepszą grą na PS3 2010 roku.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Dema się nie ocenia. Ja póki co oceniam sterowanie na 7/10 bo troszkę mnie wkurza. Innowacyjne co prawda jest, ale cały czas musimy patrzeć na ekran czy nasz bohater czegoś sobie nie zażyczy nagle zrobić :D No i te trzęsienie padem. Gra akcji to nie jest a można się zmęczyć :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Czy ktoś z Was zamawiał Heavy Rain edycje specjalną w empiku ?
Wszedłem teraz z ciekawości w historie zamówień na empik.com, patrze i ...
Status Zamówienie w trakcie realizacji.
Data otrzymania przesyłki = przewidywana data wysyłki [2010-03-01] + czas dostawy do salonu
1 marca ? :shock:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Czy ktoś z Was zamawiał Heavy Rain edycje specjalną w empiku ?
Wszedłem teraz z ciekawości w historie zamówień na empik.com, patrze i ...
Status Zamówienie w trakcie realizacji.
Data otrzymania przesyłki = przewidywana data wysyłki [2010-03-01] + czas dostawy do salonu
1 marca ? :shock:

Empik to ostatnie miejsce na ziemi gdzie zamówiłbym cokolwiek;) :p
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja zrobię tak jak zawsze. Zaczekam aż na allegro przy jakiejś aukcji pojawi się dopisek "Już dostępny" i wtedy kupię ,na tych preorderach to sie wychodzi tak, że sie dostaje grę 3 dni po premierze.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja zrobię tak jak zawsze. Zaczekam aż na allegro przy jakiejś aukcji pojawi się dopisek "Już dostępny" i wtedy kupię ,na tych preorderach to sie wychodzi tak, że sie dostaje grę 3 dni po premierze.

Dokładnie ,w dniu premiery udam sie na miasto ;)
 

mietek099

New member
Dla mnie od zawsze te pre-ordery to lipa. Co za problem iść w dniu premiery do miasta po swoją upragnioną kopię ;] W sklepach też czasem giery są przed premierą.
 
Do góry