Heavy Rain

r123x

New member
IMO gra jest bardzo dobra, ale nie doskonała, momentami przynudzała, ale np. grając NJ-em się ani trochę nie nudziłem, według mnie jedna z ciekawszych postaci, poza tym Scott też ma ciekawe rozgrywki. Spoiler: poza tym były możliwie fajne scenki tj. scena seksu Ethana z Madison, czy mały striptiz od Madison ;) Ogólnie mogliby dać coś mocniejszego, ale widzę, że się uczą. ;P Tak w ogóle to ile jest zakończeń ? tak w cyferkach, ja miałem dotąd 3. Tak w ogóle, to co to za utwór, który gra Norman na pianinie ? Na trophie pisze pisze "Ludwig Von", no ale jeżeli nawet to Beethoven, to jaki to utwór ? Tytuł, czy ktoś zna ? Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

leonidas18

New member
Gra genialna, niesamowita typowy must have dla posiadaczy PS3.

Moje zakończenie: Ethan uratował swojego syna, wraz z Madison pojechali na miejsce gdzie przetrzymywany był Shaun. Ethan zastrzelił Shelbiego na szczycie dźwigu gdy ten próbował wykończyć dziennikarke. Po drodze do zakończenia Lauren Winter utonęła w samochodzie, wrzucona razem ze Scottem (on się wydostał i uratował Kramera podczas zawału). Norma Jayden odszedł z FBI, zabił Szajbe na złomowisku. Jeśli chodzi o próby Ethana to łyknął on trucizne, zabił dilera narkotyków i obciął sobie palec (chciałem aby było dramatycznie), nie przeszedł elektrowni oraz miał wypadek na autostradzie. Madison cudem przeżyła tortury chirurga. Ethan zamieszkał z Madison i Shaunem w nowym mieszkaniu

Najbardziej podobały mi się zadania Madison i oraz IWO Jaydena.
 
Ostatnia edycja:

Szczupaczek

New member
Gra jest mocno średnia...Dostałem ją w prezencie na urodziny w tą sobotę...dziś ją skończyłem. Zawiodłem się, liczyłem na coś lepszego...Nie jest to żadne arcydzieło.
 

debeef

New member
Bez reklam
Ostatnio wróciłem do HR i ponowna gra w tą pozycję utwierdza mnie w przekonaniu, że lepszej przygody jeszcze nie przeżyłem, nadal jestem pełen podziwu dla twórców...trzeci raz przechodzę grę z zaciekawieniem i zaangażowaniem i ciągle widzę coś nowego...mam nadzieje, że QD już przygotowuje coś podobnego i może coś zaprezentują na E3
 

wojti12

New member
Ja już po pierwszym razie – zakonczenie wgniotlo mnie w siedzenie
Czasami dokonywalem wyborow wbrew sobie i zakonczenie mnie zmiazdzylo

- jayden – przegralem z murzynem i nie udalo mi się wydostac na zlomowisku – death
- madison – zadzgana przez cpuna-doktorka
- Ethan – dalem się zlapac w motelu i samobojstwo w celi

Tu już myslalem – kto do cholery rozwiaze to sledztwo J

- morderca okazal się scott s. - a na koniec palnela go Lauren z pistoletu
Max

Gram drugi raz i dokonuje innych wyborow – blizszych sobie :smile:
 

denon75

New member
pograłem w Heavy Rain, ale niestety jestem rozczarowany.
Gra ma nowatorskie rozwiązanie w kwestii sterowania i wpływania na fabulę.
Najwiekszym problemem tej gry jest nudnawa fabuła/historia oraz dłużyzny i mało akcji.
W sumie ciężko Heavy Rain nazwać grą, raczej jest to film interaktywny
Heavy Rain jest pewną formą gry przygodowej nie jest to zapewne gra akcji.
Brawo dla twórców za nowatorskie podejście.
 

debeef

New member
Bez reklam
Grą akcji nie była i nie jest i nie miała być, ale jako przygodówka broni się świetnie, nie jest pozbawiona błędów, ale jak na tyle rozwidleń scenariusza jest i tak świetnie i po poznaniu wszystkich zakończeń dużo rzeczy zaczyna pasować.
 

Palpiboy

New member
Czyli teoretycznie można liczyć na niezłe kino (co prawda, dla graczy, bez zaskoczenia finałem;) ) bo Deadwood to był naprawdę dobry serial.

Pozdrawiam
 
Do góry