HD w UPC

wysio

Member
Bez reklam
Z tym pakietem to pamiętam [emoji6]. Oczywiście wiem, że nie ma sensu ładować się w jakieś pakiety filmowe w UPC. Kiedyś miałem Netflix i nawet jakościowo bez porównania. Ale od jakiegoś czasu nie lubię spędzać za dużo czasu przed TV, więc w razie chęci obejrzenia konkretnego filmu, ściągam go w kilka minut w bardzo dobrej jakości.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, wiemy o co chodzi.
Dzisiaj dostęp do filmów jest zupełnie inny jak kiedyś.
Nikt chyba już nie czeka na Rambo, lub inną "nowość" z darmowym pakietem reklamowym : )
 

wysio

Member
Bez reklam
Muszę przyznać że faktycznie ten dekoder 4k jest fajny. Działa szybciej, działa wreszcie YT, gdzie można się zalogować i wyszukuje nie tylko kanały, ale też konkretne programy, czy aplikacje. Powtórki też lepiej są synchronizowane, bo uruchamia się zazwyczaj tuż przez początkiem, a nie jak w Horizon trzeba było zobaczyć końcówkę poprzedniego programu, blok reklamowy i dopiero interesujący mnie program. Jestem bardzo zadowolony.
Ps. Nie ma tylko dźwięku dd na kanałach, gdzie był na Horizon, ale to już drobny niuans...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież tam nic nie ma, to już lepszy gonet.tv (w pakiecie przyrodnicze kanały) : )

Co do UPC i boxa 4k, działa, bez większych problemów, może po za tym, że 2-3 razy pilot się rozparowal z boxem i trzeba było ponownie parować.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież tam nic nie ma, to już lepszy gonet.tv (w pakiecie przyrodnicze kanały) : )

Ale jaka drożyzna :-D
A tak bardziej serio,to myślałem ostatnio nad wzięciem jakiejś telewizji internetowej na miesiąc/dwa,aby przypomnieć sobie jak to kiedyś było... ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
RaiUno też byl zobaczyl : )

Ten gonet, to jakoś darmowy był w okresie próbnym.
Po za tym, na Samsungu chyba i tak nie odpalisz, apki są androida.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest w aplikacji Samsunga.
Jeszcze widzę coś na Playerze i na Ipla (pewnie mega jakość ;)).
Canal+ też ma taką usługę,ale nie przez aplikację...
 

Mojjo

New member
Dekoder 4K

Proszę o informacje od użytkowników dekodera 4K na temat przewijania nagranych programów. Od UPC nie byłem w stanie uzyskać konkretnej odpowiedzi, a wcześniejsze informacje w tym wątku nie do końca rozwiewają moje wątpliwości. Niektórzy pisali, że nagranych programów nie można przewijać do przodu, ale obecnie na Horizonie też niektóre kanały mają takie ograniczenia. Czy w nowym dekoderze te ograniczenia zostały rozszerzone? Konkretnie:
1. Czy można przewijać do przodu nagrane programy?
2. Czy można przewijać do przodu bloki reklamowe na nagranych programach?
3. Jeśli są ograniczenia, to czy dotyczą one tylko wybranych kanałów (Polsat, TVN, TVP, inne?)?
4. Czy takie same zasady przewijania dotyczą też funkcji Replay?

Zablokowanie przewijania do przodu na wszystkich kanałach dyskwalifikuje dla mnie ten dekoder. Jeśli tylko Polsat, TVN, TVP, to przeżyję to jakoś. Ważniejsze są dla mnie kanały filmowe, sportowe i z kategorii Wiedza.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
1. W większości można przewijać do przodu. Z tego co zauważyłem to nie można wszystkich kanałów TVP, Polsatu, TVNu, NOWA (w tym kanałów sportowych tych stacji)
2. Jeżeli nie dotyczy kanałów gdzie przewijać nie można to tak.
3. Jak w pkt. 1. Na pozostałych kanałach np AXN, AMC, Eurosport, TNT, nie zauważyłem żadnego problemu z blokadą przewijania.
4. Tak.
 

Mojjo

New member
Dzięki za konkretne odpowiedzi. Czyli wygląda na to, że jest podobnie jak w Horizonie.

Edit:
Hmm, na infolinii właśnie mi powiedziano, że na nagranych programach reklam nie można przewijać na żadnym kanale.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Sprawdzę dokładnie jak to jest w przypadku nagranego materiału kiedy włączają się reklamy i dam znać. Z tego co kojarzę to na replayu można je przewijać.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Edit:
Hmm, na infolinii właśnie mi powiedziano, że na nagranych programach reklam nie można przewijać na żadnym kanale.
Sprawdziłem i można je przewijać. Zarówno na nagranym materiale jak i na funkcji replay.

To całe nagrywanie na tym dekoderze działa inaczej. Na Horizonie z tego co pamiętam to nagrywanie zaczynało się od momentu kiedy nacisnęło się przycisk nagraj. Jeżeli zrobiłeś to w połowie filmu to miałeś nagraną połowę. Tutaj nawet jak rozpoczniesz nagrywanie w połowie, to do chmury wrzuca całość i pyta czy chcesz rozpocząć oglądanie od miejsca kiedy zacząłeś nagrywać czy od początku. Tak jakby udostępniał Ci to w funkcji replaya przez 3 miesiące w chmurze.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
bo ten dekoder streamuje sobie materiał z sieci. Niestety ma to swoje minusy, np jak klikniesz pauzę i chcesz potem przewinąć reklamę to się nie da. Tak samo z nagranymi materiałami, musisz je oglądać tak jakby leciały na żywo w TV
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak, ale jak już wspominałem ta blokada dotyczy tylko części kanałów. Są kanały gdzie tego ograniczenia nie ma i można je swobodnie przewijać do przodu.
 

wysio

Member
Bez reklam
Kolejny duży plus dekodera 4k. Ostatnio wreszcie zaczął działać dźwięk wielokanałowy na kanałach, które takowy obsługują, oraz dodali aplikację z filmami prime video od Amazon z filmami w 4k i wielokanałowym dźwiękiem. 25 zł abonament wydaje się atrakcyjny...
 

miroski

Member
Kolejny duży plus dekodera 4k. Ostatnio wreszcie zaczął działać dźwięk wielokanałowy na kanałach, które takowy obsługują, oraz dodali aplikację z filmami prime video od Amazon z filmami w 4k i wielokanałowym dźwiękiem. 25 zł abonament wydaje się atrakcyjny...

A tam duży plus...
"Nie ma tylko dźwięku dd na kanałach, gdzie był na Horizon, ale to już drobny niuans."
 
Do góry