HD w UPC

wysio

Member
Bez reklam
Nie porównuję dekodera 4k z Horizon, bo to zupełnie inna klasa użyteczności. Szybkość działania, stabilność, wygoda obsługi, funkcje... Byłem u kolegi, który ma jeszcze Horizon i zdziwiłem się, jak ja mogłem żyć z Horizon. Jedynie osoby, które dużo nagrywają i chcą te nagrania zostawić sobie na dłużej, powinny zostać przy tym dekoderze.
 

miroski

Member
Nie porównuję dekodera 4k z Horizon...
Jak nie, jak tak? Nie poznajesz własnego wpisu, który zacytowałem? Dla mnie to nie był drobny niuans a duży minus i wróciłem do Horizona. Nie wiedzieć czemu dekoder "wrócił" bogatszy o nagrywarkę ale to oczywiście dobrze, przydaje się. Mam krótką umowę więc za 10 miesięcy rozważę ponownie Boxa.
Przy okazji. Możesz sprawdzić czy w kanałach na żądanie HBO OD (jak masz) lub Ale Kino+ też są ścieżki oryginalne w DD 5.1 i z napisami?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa wam UPC TV GO?
Próbuje odpalić na TV/PC/tablecie i nie działa tv online, jedynie info, że potrzebuje odpowiedni pakiet. Wcześniej to działało, ale nie odpalałem kilka miesięcy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie prozaiczny problem. Nakładały się maile z poprzedniej umowy.
Logowałem się z automatu na starym mailu, mając jednocześnie tego samego maila w nowej i zrobił się problem. Konsultant załatwił sprawę.
Działa, można oglądać w kuchni na tablecie. Fajna sprawa ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież tam nic nie ma, to już lepszy gonet.tv (w pakiecie przyrodnicze kanały) : )

Ale coś mało tam kanałów z kategorii wiedza/nauka ;)
Testowałem ostatnio Polsat Go (dawniej Ipla) i nadal mają lipne aplikacje.Aby przejść do następnego kanału (na telewizorze lub telefonie) trzeba wykonać z 5 operacji.Na WP Pilot po prostu klikamy/przesuwamy dalej.
Kanały są podobne (w wersji premium...) no może oprócz National Geographic,BBC,Viasat i History,Polsat ma jeszcze ściemnione Discovery :wink:
Jakość techniczna obydwu serwisów,pozostawia sporo do życzenia.

No ale na horyzoncie Disney+ z nowymi dokumentami National Geographic...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tv nic nie ma, szkoda czasu. Reklama goni reklamę.
Najlepszy był w swoim czasie Planete, sporo ciekawych dokumentów.
NG, czy Discovery, to już typowy mainstream. No chyba, że mowa o programach przyrodniczych, ale ileż można ; )
 

wysio

Member
Bez reklam
A to fakt. Mi często się tak zbiegają, że już mnie szlag trafia. I dlatego najbardziej sobie cenię kanały na których jest możliwość przewijania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z ciekawości potestowałem trochę Televio.
Niestety tylko na telefonie,bo na telewizorze Samsunga ma być dopiero wkrótce...
Nawet sprawnie to śmiga.
Można cofać programy i oglądać je na tydzień wstecz (ale nie wszystkie).
Screenshot-20211128-173250.png


Szkoda,że trudno było zrobić im opcję klikania/muśnięcia palcem na następny kanał ;)
Screenshot-20211128-173059.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry