HD w UPC

Szymon91

New member
A co do programów w HD, to wszystkie chodzą OK super obraz, ale trochę jestem rozczarowany NG, bo nie dość, że nie wszytsko na nim jest w HD to jeszcze często mam klatkowanie obrazu, też tak macie, choć to zależy od programu chyba, bo np: wilekie konstrukcje czy jakos tak tam sie tnie czesto i jakosc dosyc slaba, ale jak cos w dżunglibyło kręcone to śmigało i obraz super!? Więc jak to jest, też tak macie?
 

Szymon91

New member
Lasso, ale to dziwne, bo to zależy tylko od programu na NG jedne ładnie a inne nie... Aha i zauważyłem, że jak długo oglądam kanał HD to potem jak przełącze na SD to się zacina dopoki nie wyłącze i włącze dekoder'a. Jeśli wróce z powrotem na kanał HD to nic się nie zacina tylko przy przejści hD-sD
 

juzeg76

Member
Szymon91 napisał:
Lasso, ale to dziwne, bo to zależy tylko od programu na NG jedne ładnie a inne nie... Aha i zauważyłem, że jak długo oglądam kanał HD to potem jak przełącze na SD to się zacina dopoki nie wyłącze i włącze dekoder'a. Jeśli wróce z powrotem na kanał HD to nic się nie zacina tylko przy przejści hD-sD
tez tak amm od czasu do czasu lub jak wejde w przewodnik i z niego wroce do
TV , na NG HD rowniez klatkuje na niektorych filmach .......

I tak na marginesie Eurosport 2 nadaje z tego co widze w lokalnej kablowce analogowej w formacie 16/9 , moze UPC sie postara wlaczyc ten przekaz gdyz Bundesliga za pasem ......
 

Szymon91

New member
Właśnie, jest jakaś stronka, na której znajdują się tego typu informacje, news'y? (gdzie i na jakiej platformie wejdą, bądź są testowane jakie programy)
 

biopal123

New member
no pisza przeciesz otym np.na forum media swiat czy takze na media 2 pl i dvb news pl,maja wejsc nowe promocje,kanaly,vod i internet 100 mega :)
 
Ostatnia edycja:

Pshemco

New member
biopal123 napisał:
no pisza przeciesz otym np.na forum media swiat czy takze na media 2 pl i dvb news pl,maja wejsc nowe promocje,kanaly,vod i internet 100 mega :)

Nie uwierze jak nie zobacze tych nowości u siebie na dekoderze :-]
 

gryzio

New member
Jesteś pewien że chcesz te nowości zobaczyć?

Jako nowy kanał HD ma ponoć wejść jakiś kanał dla miłośników i miłośniczek szydełkowania - jakoś HD ma tam zdecydowane znaczenie żeby było dobrze widać wzorki...
I słyszałem też coś o jakimś Chess TV :mrgreen:
 

Pshemco

New member
gryzio napisał:
Jesteś pewien że chcesz te nowości zobaczyć?

Jako nowy kanał HD ma ponoć wejść jakiś kanał dla miłośników i miłośniczek szydełkowania - jakoś HD ma tam zdecydowane znaczenie żeby było dobrze widać wzorki...
I słyszałem też coś o jakimś Chess TV :mrgreen:

Lepszy rydz niz nic...:p
 

actchris

New member
Mamy nowe programy, na razie nie HD ale zawsze :)

Galeria UPC - kolejne info UPC
DOMO - program o wyposażeniu mieszkań ?? kanał: 147
 

juzeg76

Member
Za to mamy Eurosport 2 w 16/9 , mnie juz tez krew zalewa z tym ES HD ile mozna czekac , czy oni tego nie potrafia załatwic , czy poprostu nie chca szlag mnie juz trafia , a zaraz mistrzostwa w lekkiej atletyce znowu bede ogladal rozszerzone dupy .......
 

brodacz

Active member
Bez reklam
juzeg76 napisał:
Za to mamy Eurosport 2 w 16/9 , mnie juz tez krew zalewa z tym ES HD ile mozna czekac , czy oni tego nie potrafia załatwic , czy poprostu nie chca szlag mnie juz trafia , a zaraz mistrzostwa w lekkiej atletyce znowu bede ogladal rozszerzone dupy .......
Zapewniam Cię, że 90 % ludzi w marketingu UPC to niekompetentni mierni ale wierni. Pracowałem, wiem... W pewnym momencie nie było nikogo z wykształceniem marketingowym !!! Do dziś wolą się nie wychylać z nowymi propozycjami by komuś nie podpaść. Nie po to przyjechali z pipiduwek do W-wy aby żebrać, lecz by po królewsku zarabiać te 3k na rękę.
 
Do góry