HD w UPC

plesniak

New member
> obraz SD [...] jednym słowem mimo sygnału przez hdmi - ble...

Podłącz przez Euro, podobno lepiej - nie wiem nie testowałem :)

> brak możliwości posortowania kanałów wg własnych upodobań

Kup uniwersalnego pilota - najlepiej logitecha harmony (ja polecam One) i juz masz posorotowane. Wciskam na ekranie canal plus i pilot sam wie ze to 444. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do zwykłych pilotów. Niestety związane jest to z inwestycją - w przypadku Harmony One ok 500 zł

> posługiwanie się pilotem od mediaboxa - mimo że tv też philips, pilot od

patrz wyżej :)

> najbardziej irytujący jest problem autoformatowania proporcji obrazu,

Bardzo irytujące i do momentu kiedy nadawcy nie ujednolicą formatu nadawania to nic z tym nie zrobimy. Co ciekawe nawet reklamy w jednym bloku potrafią lecieć w różnych formatach. TV by chyba zwariował jakby miał to wykrywać.


> bardzo różnie działający EPG

Zauważyłem że godziny wieczorne sa najgorsze dla EPG, natomiast po 22.00 śmiga elegancko.
 

ROMI64

New member
Co robią w UPC

Jutro kończy mi się promocja...zadzwoniłem dziś do BOK UPC i dostałem
w takiej samej cenie jaką dotychczas płaciłem dodatkowo pakiet HBO + zwiększyli mi Internet TURBO z 10MB/sek - do 15MB/sek.
Jak widać coś robią...jednak jak bym spóźnił się dwa dni to płaciłbym o 20%
więcej.
Nikt nie informuje o kończącej się promocji (bo i po co).
We wrześniu będzie kilka dodatkowych programów w HD + VOiP
Pozdro.:) dla wszystkich!
 

plesniak

New member
VoIP? VoIP to już jest od daaaawna w usłudze telefonicznej... :) Pewnie miałes na myśli VoD (VoIP - Voice over Internet Protocol, VoD - Video on Demand).

Pomijam że to znowu spekulacje. Jak zobacze to uwierzę. TVP HD juz było nawet wg. rzecznika prasowego.... i tyle go mamy a minął rok.
 

ROMI64

New member
plesniak napisał:
VoIP? VoIP to już jest od daaaawna w usłudze telefonicznej... :) Pewnie miałes na myśli VoD (VoIP - Voice over Internet Protocol, VoD - Video on Demand).

Pomijam że to znowu spekulacje. Jak zobacze to uwierzę. TVP HD juz było nawet wg. rzecznika prasowego.... i tyle go mamy a minął rok.

Oczywiście masz rację....POZDRAWIAM;)
 

blazej480

New member
ROMI64, to dobrą ofertę dostałeś. Ja dziś zadzwoniłem. Do tej pory płaciłem w promocji 126 za telewizję max standard + 10 MB 126 pln, teraz proponuję mi to samo tylko, że z internetem 15 MB za 144 pln. Czyli nic specjalnego uważam, ale jak sprawdziłem ofertę to dla nowych też nic nie mają ciekawego.
Tylko o co chodzi z tym dwa dni wcześniej? Bo ja też się spóźniłem (dostałem SMS informujący, że kończy mi się umowa tydzień po jej zakończeniu:hmm:)
Co mnie też zdziwiło myślałem, że automatycznie mam przedłużoną o rok na starych warunkach jeżeli nie rozwiążę, a pani z BOKu mówi, że mam na czas nieokreślony teraz.
 
Ostatnia edycja:

Mane

New member
mam pytanie, przez przypadek wszedłem w elektroniczna fakture na stronie upc po zalogowaniu, czy teraz bede dostawał faktury tylko przez neta nie beda juz wysyłac do domu?
 

rokko

New member
Polsat Futbol będzie nadawał codziennie przez pół doby. Na razie dostępny będzie tylko w dekoderach Cyfrowego Polsatu, ale władze stacji prowadzą rozmowy z największymi operatorami kablowymi.
 

biopal777

New member
ROMI64 napisał:
Jutro kończy mi się promocja...zadzwoniłem dziś do BOK UPC i dostałem
w takiej samej cenie jaką dotychczas płaciłem dodatkowo pakiet HBO + zwiększyli mi Internet TURBO z 10MB/sek - do 15MB/sek.
Jak widać coś robią...jednak jak bym spóźnił się dwa dni to płaciłbym o 20%
więcej.
Nikt nie informuje o kończącej się promocji (bo i po co).
We wrześniu będzie kilka dodatkowych programów w HD + VOiP
Pozdro.:) dla wszystkich!
he he a od kiedy to UPC zdradza co do kiedy i jakie kanaly dojda??
 

biopal777

New member
rokko napisał:
Polsat Futbol będzie nadawał codziennie przez pół doby. Na razie dostępny będzie tylko w dekoderach Cyfrowego Polsatu, ale władze stacji prowadzą rozmowy z największymi operatorami kablowymi.
zwykle UPC wprowadza prawie automatycznie polsatowskie kanaliki :)
 

blazej480

New member
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć taki zapis regulaminu? To z UPC. Zrozumiałem, że jeśli nie przedstawię oświadczenia, że rezygnuję to mam przedłużone na kolejny taki sam okres, czyli 12 miesięcy. Tylko nie mogę dojść czy cena będzie taka sama (miałem 50% taniej tv przez 12 miesięcy) czy będzie to cena bez rabatu.

§ 32
1. Umowa Abonencka zawarta na czas określony ulega przedłużeniu
na kolejny taki sam czas określony, zgodnie z warunkami
przewidzianymi dla danej Usługi zamawianej na czas określony
w Cenniku doręczonym Abonentowi przy zawarciu Umowy
Abonenckiej, o ile Abonent nie złoży na piśmie przeciwnego
oświadczenia woli w terminie 30 dni, przed upływem terminu
obowiązywania umowy na czas określony. W takim przypadku
Umowa Abonencka ulega przedłużeniu na kolejny, taki sam czas
określony na jaki została zawarta przedłużana Umowa Abonencka,
liczony od dnia upływu poprzedniego okresu obowiązywania
Umowy Abonenckiej zawartej na czas określony. W przypadku
przedłużenia Umowy Abonenckiej na czas określony zasadę
określoną w ust. 2 poniżej stosuje się odpowiednio.
 

Matheus00292929

New member
Witam.

Nowości od września w UPC?
Oczywiście - po pierwsze wyłączenie kanałów radiowych w analogu :(

a co do nowości w ofercie cyfrowej?

1. POLSAT HD (do pakietu SELECT)
2. INVESTIGATION DISCOVERY (do pakietu MAX)
3. DISCOVERY HD (do pakietu MAX)
4. EUROSPORT HD (do pakietu MAX)
5. MTVN HD (do pakietu MAX)

być może kanał VOOM HD - jest obecnie w ofercie UPC w Holandii, na Słowacji i w Czechach - czas na Polskę.
 

Matheus00292929

New member
uaktualnienie

o to o czym mówią mając na myśli "rewolucję wrześniową w upc"

> nowości w pakiecie select:
1. POLSAT HD
2. EUROSPORT HD

> nowości w pakiecie max (bez dopłat TYLKO dla pakietu MAX):
1. DISCOVERY HD
2. MTVN HD
3. VOOM HD
4. MYZEN.TV HD
5. FASHION TV HD
6. VOOM HD
7. INVESTIGATION DISCOVERY
8. POLSAT FUTBOL

> nowości w pakietach: eXtra Sport i eXtra
1. POLSAT FUTBOL

> nowy pakiet dla posiadających SELECT - eXtra HD (20 zł)
1. DISCOVERY HD
2. MTVN HD
3. VOOM HD
4. MYZENT.TV HD
5. FASHION TV HD

PS. zaznaczam, że to jedynie czysta spekulacja (!)

najbardziej realny scenariusz jest następujący:


> nowości w pakiecie select:
1. POLSAT HD
2. EUROSPORT HD

> nowości w pakiecie max:
1. DISCOVERY HD
2. MTVN HD
3. INVESTIGATION DISCOVERY
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
mam pytanie do szanownych koleżanek i kolegów z trójmiasta. czy macie kłopoty z odbiorem niektórych programów w wersji cyfrowej ( tvp1, tvp2, polsat sport extra, polsat ) dzisiaj w okolicach 13 - 15 ( może tydzień temu także) ?
 

jinn

New member
witojcie;] na dan chwile jest chyba 5 kanalow hd w ofercie ale trzeba miec dekoder z hd i nagrywarka. Koszt takowej imprezy to chyba 100zlych na miesiac;/ ja mam zwykly dekoder bez nagrywarki jest ok ale nie do konca:???: niektore kanaly chodza lepiej a niektore gorzej ale ogolnie moze byc8) pozdro.
 

James Bond

New member
No i co z tymi nowymi kanałami w UPC? Czego mogę się spodziewać we wrześniu mając pakiet Max? Czy te kanały co wyżej wymienił Matheus00292929 są już pewne na bank?
Mam jeszcze taki problem. Pewnie wiele razy wałkowany na tym forum ale nie mam zupełnie czasu aby się zagłębić. Chodzi o to czy istnieją jakieś sposoby aby nagrane filmy na dysku (mam czarny dekoder philipsa) przenieść na kompa? Z góry dzięki za odpowiedż.
 
Do góry