HD w UPC

OSKAR1971

New member
Przeczytałem ten wątek i jako świeży abonent UPC HD mam pytanie:

czy po wprowadzeniu nowego oprogramowania ( 4/09) mediaboxy przestały się zawieszać? Na ten temat jest cisza na forum.
 

Scorsese

New member
Nie wiem jak u innych, ale u mnie z oprogramowaniem 3.7.1.111 dekoder działa(?) fatalnie:
- ma 100% "zawieszalność" po wyłączeniu (znika zegar i dekoder przestaje reagować na cokolwiek)
- w związku z czym właściwie nic nie można zaprogramować do nagrania bo dekoder się sam nie włączy
- włączenie dekodera wymaga niezwykłej cierpliwości. Trzeba włączać i wyłączać go z gniazdka do skutku, po kilka-kilkanaście razy, co zajmuje do pół godziny czasu
Gdy dekoder już działa - nie sprawia kłopotów (nie zawiesza się, nagrywa).
Wiadomo, że jedyną naprawą jaką stosuje serwis jest wymiana dekodera na nowy, dlatego też czekam na nowe oprogramowanie bo żal mi nagranych filmów.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

babus

Member
Logitech i UPC

Witam!
Czy ktoś z użytkowników mediaboxa HD z nagrywarką używa pilota logitecha,
konkretnie chodzi mi o model Harmony 555. Mam pilota z możliwościa uczenia od ampli Pioneera, ale nie przyjmuje jednej funkcji z oryginalnego pilota i to chyba najważniejszej "menu". Czy przy konfiguracji przez internet znajdę w bazie Logitecha mediabox UPC, czy trzeba przyuczać ręcznie.
Dzięki za wszelkie info! Szukajka nie pomaga, trzeba przeczytać dziesiątki postów.
 

babus

Member
Dzięki,ale po wpisaniu tego w szukajkę, znajduje kilka tematów.
Pamiętasz może w którym była taka dyskusja. Może to w tym o pilotach uniwersalnych? Ale to dalej kilkaset postów do przeczytania
 

plesniak

New member
Jak macie problem jak się nazywa urządzenie to proponuję zerknąć na obudowę tam wszystko jest :). Ja swojego Mediaboxa HD wybrałem jako Philips DCR-8111, wiem że jest jeszcze jako UPC 8111 ale miałem problemy i wybrałem sobie philipsa bez informacji o UPC :)
 

juzeg76

Member
no nie wymagajmy za dużo ....dopiero połowa roku a juz pakiet Sport , Pakiet sex az sie boje pomyslec co przyniesie nastepne pólrocze .....
 

Pshemco

New member
juzeg76 napisał:
no nie wymagajmy za dużo ....dopiero połowa roku a juz pakiet Sport , Pakiet sex az sie boje pomyslec co przyniesie nastepne pólrocze .....
Dodają najpierw płatne kanały coby wyciągnąc wiecej kasy od abonentów...
 

Mane

New member
czytajac akcje z dekoderem HD nie wiem czy smiac sie czy płakac bo od przyszłego piatku bede jednym z nowych uzytkowników tego "cudenka" strach sie bac
czy w pakiecie select sa tylko 3 kanały HD podane na stronie czy moze doszło ich wiecej np tvp hd itp??
powinienem zaopatrzyc sie w jakies nowe kable czy przy inst wszystko maja?
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Mane napisał:
czytajac akcje z dekoderem HD nie wiem czy smiac sie czy płakac bo od przyszłego piatku bede jednym z nowych uzytkowników tego "cudenka" strach sie bac
czy w pakiecie select sa tylko 3 kanały HD podane na stronie czy moze doszło ich wiecej np tvp hd itp??
powinienem zaopatrzyc sie w jakies nowe kable czy przy inst wszystko maja?
Dlaczego uważasz, że na forum otrzymasz bardziej kompetentne odpowiedzi niż od osoby, u której zamawiałeś ? Narzekasz, zanim cokolwiek Ci podłączono. Najpierw dowiedz się wszystkiego a potem podejmuj decyzję o zakupie. Żałowałeś 8-10 zł na dodatkowe 2 kanaly HD i 23 SD a masz nadzieję, że może jest coś więcej w Selekcie. Na takie fora z reguły nie wchodzą użytkownicy zadowoleni, tylko ci, którzy poszukują pomocy, zatem nie zakladaj, że i twój dekoder będzie lipny. Ja mam opcję multiroom i oba działaja bez zastrzeżeń.
 
Do góry