Gdzie można zamówić i kupić N'kę

mirzaw

New member
JEST, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, MAM, pól sztuki, znalazem na trasie Gniezno - Miodawa, czy ktoś ma może drugie pól?
 

Fenix

New member
Jeździłem dziś po Gliwicach i Zabrzu... jedni mówili że oni nic nie wiedzą żeby pytać za tydzień.. w 2 Avansach powiedzieli mi mają na magazynie ale dopiero jutro będą sprzedawać bo nie ma druków umów ...

zobaczymy jutro...
ale bądźmy dobrej myśli ;-)
 

zabka11

New member
Dobry link , niezła aukcja

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię zapytałem wprost czy jest juz jakiś zwykły śmiertelnik który ma juz aktywację, odpowiedź:
Tak proszę pana kilku abonentów juz dziś aktywowało swego n-boxa.
Może ktoś z forumowiczów się"aktywował"
W koninie twierdzą ( dystrybutorzy) że nic nie wiedzą i każą dzwonić w poniedziałek
 

accessdenied

New member
Już jest

Ja już mam, właśnie jadę odebrać i podpisać umowę w … czyli w TELEHIT w Poznaniu, po moim zakupie zostanie jeszcze 5 szt kto chętny niech się spieszy.
Opinie o sprzęcie za 1h jak wrócę i podłączę.
A jednak udało się.
Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych “N”iezadowolonych
I jeszcze dla zainteresowanych Poznań ul.Ostrowska 474
 

Misiek

New member
Mam już na sklepie !!!

Dzwoniłem do Avansu w Zielonej Górze (tam gdzie się zapisałem) i okazuje się że są dekodery !!! Niestety wystarczyło tylko dla tych zapisanych :sad: więc sztuk pewnie niewiele dostali. W każdym razie dla mnie jest i czeka :).
Problem jest tylko z umowami bo aplikacja jeszcze nie działa i czekam na info (może jeszcze dzisiaj) :):):)
 

KKuba

New member
Bez reklam
Ku rozśmieszeniu materiał z Sat Kuriera, oto cytat:
"Wpływ trzeciej platformy n na sprzedaż dwóch pozostałych platform nie jest aż, tak wielki jakby się wydawało, tym bardziej, że bałagan na poziomie dystrybucji n platformy jest tak duży, że potencjalni klienci są przejmowani przez dystrybutorów Cyfrowego Polsatu, rzadziej Cyfry+.
Nieoficjalnie wiadomo, że platforma n przyjęła 15 tys. zamówień na swoje nboxy, których na razie nikt nie widział (mieliśmy dostać do testów w redakcji jednego nboxa, ale dopiero po interwencji błyskawicznie pierwszy nbox jednak trafi do redakcji SAT Kuriera i zostanie opisany w najblizszym wydaniu 5/2006)."
Całość tekstu:
http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34369
 

marecky81

New member
własnie do mnie dzwonili ze moge przyjechac podpisac umowe o 15 we wrocku. Maja 30 nboxow i 10 zestawow antenowych. Urywam sie z pracy i trafi mnie jak na miejscu okaze sie ze niestety z przyczyn od nich niezaleznych...
 

dvd-r

New member
z mojego śledztwa wynika:

- w Zabrzu w MM - jeszcze czekają na dostawę, są przeszkoleni i przygotowani

- w Chorzowie w MM - MAJĄ 'n' ki - ALE nie mogą sprzedawać jeszcze gdyż nie są przeszkoleni i nie wiedzą jak wypisywać umowy - zapisałem się na listę (było na niej kilkanaście osób) ale powiedzieli, żeby na dzisiaj sie nie nastawiać

- w Katowicach w Saturnie - jeszcze nie mają kazali dzwonić po 16tej - są przygotowani

- w Avansach w Bytomiu - są przygotowani ale dekodery mają mieć jutro

Pozdrawiam

Pytanie do posiadaczy czy dziś już działa coś w HD?? bo Discovery od 16tego dopiero.
 

Studio Art-BI

New member
Ciekawa ta Pani na informacji. Mówi że są już pierwsi zarejestrowani a jak dzwonię w Gorzowie do Avans-u to mówią że n-ki są ale system rejestracji nie działa. Ciekawe kto tu łże. To jakim cudem są pierwsi zarejestrowani.
 

wb-ferma

New member
Studio Art-BI napisał:
Ciekawa ta Pani na informacji. Mówi że są już pierwsi zarejestrowani a jak dzwonię w Gorzowie do Avans-u to mówią że n-ki są ale system rejestracji nie działa. Ciekawe kto tu łże. To jakim cudem są pierwsi zarejestrowani.


wszyscy członkowie zarządu iti zarejestrowali się i oglądają hd...

:bober:
 

marecky81

New member
Studio Art-BI napisał:
Ciekawa ta Pani na informacji. Mówi że są już pierwsi zarejestrowani a jak dzwonię w Gorzowie do Avans-u to mówią że n-ki są ale system rejestracji nie działa. Ciekawe kto tu łże. To jakim cudem są pierwsi zarejestrowani.

podobno ok 15 godziny system ma dzialac
 

Yuiren

New member
Po 6sciu godzinach poszukiwan nieznalazlem w miescie Łodzi zadnego dekodera. W dwoch Media Marktach odpowiadaja ze wiedza co to jest N i nic pozatym. Kiedy ? Tego niewie nikt.
W EuroRTV niewiedza co to jest N. W 6sciu punktach sprzedazy telefonii komorkowej tez niewiedza co to jest N.
Bylem jeszcze w 4 mniejszych sklepach typu Euro, sytuacja podobna, albo wiedza i niewiedza kiedy bedzie. Albo w ogole nic niewiedza, za to jeden rzyczliwy Pan w Manufakturze poinformowal mnie zebym sie zglosil w polowie LISTOPADA. Moze cos beda juz wiedziec.
 

romanj

New member
Dekodery n TV

W Bydgoszczy dekodery (bez dysku) mają być w poniedziałek. Mnie interesuje sprawa zakupu dekodera z dyskiem. Czy ktoś wie jakie są zasady przechodzenia z tego bez na tego z?
 

adamgl

New member
Warszawa
Centrum M1 - nie ma , nie wiedzą kiedy , nie mają regulaminów - umów.
ElectroWorld - nie ma , nie wiedzą kiedy , nie mają regulaminów - umów.
ABBA1 - jak wyżej.
 
Do góry