Gdzie można zamówić i kupić N'kę

Studio Art-BI

New member
Jak ja pisałem że tak będzie to mądrusie obrzucali mnie epitetami.
Mało tego na ifolinii nawet dzisiaj Pani nic nie potrafi powiedzieć kiedy będą dekodery. Odpowiedź brzmiała "najszybciej jak to będzie możliwe".
Odpowiedź kpiąca ze mnie ponieważ to nie jest żadna odpowiedź. Czyli może nawet i w grudniu. Wszyscy mówią spokojnie parę dni później niczego nie zmieni ale niektórzy są bez programów TV i jeżeli to będzie kilka dni to ok ale skoro na infolinii nie potrafią podać bliższego terminu to jest poprostu śmieszne i zakrawa na kpinę. Potrafili ustalić start na 12.10 miesiąc temu a teraz wiedzą mniej niż wtedy. Ha,Ha,Ha. No pisać optymiści że ja jestem napaleńcem, itd. Kto ma "n"-kę.
 

wb-ferma

New member
zjezdzam z tematu ale zastanawiam sie jaka była by reakcja jakby c+ albo polsat naobiecywał hd a w dniu premiery cisza,ani przepraszam ani pocałujcie nas w dupe.
 

koja

New member
Ja też uważam, że spóźnienie jest możliwe, natomiast olanie przyszłych abonentów karygodne. Brak strony na której znalazłaby się informacja o opóźnieniu , przyczynach i przeprosiny. A wogóle trudnoo mówić o TV noewj generacji jeżeli nie umieją uruchomić w terminie swójej strony.
 

Studio Art-BI

New member
Panowie. Zapomnijcie o piątku i poniedziałku skoro niby dystrybutorzy sprzętu (piszę niby bo niektórzy nawet sami nie wiedzą że nimi są) nie mają pojęcia na czym będą podpisywali umowy, jak one będą realizowane, nie ma strony internetowej z jakimiś zasadami , regulaminem. Powiedzcie czy postawienie strony w necie to taki problem dla ITI. Nie rozumiem tego i jest to baaaardzo dziwne. Start ogłoszony na 12 to strona powinna być miesiąc prędzej, przecież to żaden problem , a jednak jej nie ma. Nigdy nie zrozumiem tego i nie ma rzadnego innego wytłumaczenia jak tylko "dużo szumu i ignoranctwo przyszłych klientów już na starcie". Brak info to jest KPINA.
 

mirzaw

New member
A mi Pani z infolini powiedziaa, że w MM wogóle nie będzie bo nie podpisali umowy.... kompletne dno ta N-ka
Powiedzia mi też że w T.Górach można kupić i tu i tu a jak je powiedziaem że tam byem i że nic nie mają, to stwierdzia że już jadą.....
No to ja ją też zjechaem (jakoś się trzeba w końcu wyadować) i powiedziaem żeby nie wciskaa ciemnoty i jak ktoś jej przekazuje że już są to niech temu komuś powie że nie ma i niech sobie znajdzie lepszego informatora.
 

Studio Art-BI

New member
Dlatego wcześniej pisałem ostro na temat ITI bo widziałem że wszystko jest nie tak. Niktórzy uważali mnie za napaleńca ale ja mam już swój wiek i jest mi obce to uczucie. Prowdziłem wiele poważnych biznesów i widziałem że firma przesadza z tą reklamą począwszy od stwierdzeń że "pkiet info za darmo" to był początek moich podejżeń o naciąganie ludzi i przereklamowanie się firmy. Ale to nie wszystko. Zobaczycie jak będzie dalej. Miód się niestety wylał i pozostała gorycz. A pszczelarz pozostawił pasiekę na pastwę losu. Tak się poprostu nie robi.
 

mirzaw

New member
Możenam dadzą telefon do tych kurierów co to jadą.... to my sobie bezpośrednio z auta kupimy....
A może oni (one - te dekodery) jadą stopem? A którą drogą, może ktoś je podrzuci do cholery, zatrzymajcie się jak będziecie widzieć takie mal;e plastykowe pudelka machające przy ulicy.....:x
 

wb-ferma

New member


sorry ze na żywca skopiowane ale nie mogłem sie oprzeć . biore 100 i ide do sklepu po boxa, wszystko w porządku...





12.10.2006 – ruszyliśmy

Opublikował Piotr Zygo październik 12th, 2006 w iti, dyskusje
Komentarze (55)
Po wielu miesiącach pracy do sklepów dociera właśnie pierwsza partia naszych nbox HDTV. Piszę o tym z dumą (umiarkowaną, ale jednak), bo wiem ile włożyliśmy pracy w przygotowanie oferty programowej i wdrożenie telewizji nowej generacji – jest to pierwszy taki projekt, który doszedł do skutku w naszej części Europy.
Już dziś każdy z Was będzie mógł sam ocenić czy nasza oferta spełnia oczekiwania, co jest w niej fajne, czego w niej brakuje, a co jeszcze powinniśmy poprawić i nad czym się skupić jeśli chodzi o nowe usługi do wprowadzenia w przyszłości.
Sami jesteśmy ciekawi jak nam pójdzie.
Od dziś także, oprócz artykułów Tomka Grynkiewicza, będą się pojawiać na blogu teksty pracowników n, w których będziemy Was informować nad czym pracujemy, w którym kierunku chcemy się rozwijać, dlaczego wybieramy właśnie takie rozwiązania, a nie inne.
Oczywiście cieszą nas liczne głosy pozytywne na temat naszej oferty (dziękujemy za nie), ale z uwagą śledzimy komentarze niezbyt przychylne, czy wręcz negatywne w stosunku do nas. Nie obrażamy się, staramy się wyciągać wnioski, a z pewnymi rzeczami po prostu się nie zgadzamy. Każdy ma prawo do własnej opinii, a konstruktywna krytyka może być bardzo pomocna. Po to między innymi jest ten blog.
Dziś pełna mobilizacja w całej firmie. Swój test praktyczny będą musiały przejść wszystkie nasze systemy sprzedaży i obsługi klientów. W Krakowie spodziewamy się wielu tysięcy telefonów, a stanowiska Skype’a przeżyją takie oblężenie, że pewnie… No właśnie… Uruchamiamy nową technologię, której nikt przed nami w Polsce jeszcze nie zastosował w masowej skali. Dołożyliśmy wszelkich starań i wykorzystaliśmy nasze umiejętności najlepiej jak potrafiliśmy. Mamy pewność, że zdecydowana większość rzeczy pójdzie tak, jak to zakładaliśmy. Wiemy jednak, że nie unikniemy małych wpadek i kilka rzeczy będziemy musieli natychmiast poprawić. Z góry przepraszamy i prosimy o kredyt zaufania.
Mamy świadomość, że jesteśmy skazani na ciągły rozwój naszej oferty. Zarowno jeśli chodzi o kanały telewizyjne, jak i nowe usługi. I proszę nam wierzyć, pracujemy nad tym każdego dnia i sukcesywnie będziemy wprowadzać nowości.
Na koniec kilka ważnych informacji.
1. Między innymi pod wpływem Waszych komentarzy i telefonów do biura obsługi klienta zdecydowaliśmy się, że za październik nie będziemy pobierać opłaty abonamentowej. Nigdy nie ukrywaliśmy, że 12 października rusza sprzedaż nbox HDTV, ale niektóre kanały będą udostępniane sukcesywnie. Jesteśmy w tej kwestii zdani na naszych partnerów, który zapewniają nas, że:
Discovery HD wystartuje 16.10
TVN Lingua 16.10
Comedy Central 19.10
Discovery Historia w połowie listopada
Wojna i Pokój w połowie listopada.
Zdecydowana większość kanałów oczywiście działa i można je już oglądać. nbox HDTV recorder pojawi się w połowie listopada, wtedy także oferta VOD i funkcjonalność PVR.
2. Podpisaliśmy umowę z właścicielami kanałów Cinemax i Cinemax 2, która gwarantuje, że każdy klient, który wybierze pakiet filmowy otrzyma bezpłatnie obydwa kanały Cinemax do końca 2007 roku!
3. Na początek zapowiadaliśmy 3 kanały w wersji HD. Znacie już 2 z nich: Discovery HD i nSport. Jeśli chodzi o trzeci kanał w HD, to będzie nim kanał filmowy (naprawdę fajny), ktorego nazwę ogłosimy w bardzo bliskiej przyszłości.
4. Planujemy także nowy kanał dla dzieci, w tej chwili ustalamy harmonogram i szczegóły na kiedy będziemy gotowi (szybko!). Na pewno dowiecie się o tym w pierwszej kolejności.
Póki co wszyscy w biurze czekamy na pierwszego zarejestrowanego klienta – pierwszą umowę w systemie.
Piotr Zygo
Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji
 

johanson

New member
W Warszawie tez jest kicha , wielkie reklamy na bilbordach , a w sklepach pusto . Dzwonie o 11 do infolinii , a pani mowi , ze sa dekodery w tych i tych sklepach ( Avans ) i nawet podaje numery tel . ! Nawet nie sprawdzili , ze dekoderow nie ma . Dziwne . Przypomina mi sie film ,, Zaginiony w akcji " Chyba pojade na stadion dziesieciolecia , tam pewnie juz sa nboxy ;) .
 

arsenal

Moderator
VIP
darien napisał:
Przepraszam bardzo, ale gdzie jest wątek - Falstart 'n'-ki? Przeniesiony? Czy po prostu net mi nawala?
Wszystkie posty przeniosłem do tego tematu bo nie ma sensu dublować tematów. Także posty z innych tematów "platformy cyfrowe HD" dotyczące trudności w zakupie N dałem tutaj. Prosze was, nie róbmy niepotrzebnego bałaganu.
 

johanson

New member
dajmy szanse n ce , mieli ruszyc dzisiaj , wiec maja czas do wieczora , a niecierpliwi niech skosztuja szklaneczke dobrego piwa i przygotuja sprzet tv;)
 
Do góry