Gdzie można zamówić i kupić N'kę

enter

New member
Telewizja nowej generacji"NNN'-Nikt Nic Nie wie !!!!

kolega Grzegorz splgiatował mego posta z sąsiedniego forum oto one:

"Ty decydujesz, co chcesz oglądać
telewizja nowej generacji n – sprzedaż rusza od 12 października
,a zapisy w ponad 1500 punktach całej Polski od 1 października 2006."
Tak opowiadał nam pan Sojka 22-09-2006.
Czy dzisiaj już ktoś znalazł jeden z 1500 punktów aby się zapisać.
Informacja na ich infolini jest "N" jak "nędza"/może to od tego ten skrót/,że po 12 października się skontaktują.
A kiedy będę miał nbox w domu,w Szczecinie?
Stawiam piwo temu kto mi na to odpowie,z pełną odpowiedzialnością za swe słowa a nie tak jak ten pan Sojka.-enter
i dzisiejszy:
-Telewizja nowej generacji "N" powinna zmienić nazwę na "NNN'-Nikt Nic Nie wie.
Ale dosyć złośliwości.Wczoraj przeprowadziłem rozmowę z panią przełożoną informatorów z infolini.Oczywiście mają wiadomości takie samę jak tydzień temu,czyli prawie żadne.Dowiedziałem się jedynie ,że jak zapiszę się w punkcie/Szczecin/ to mam większą szansę na nboxa w dniu 12-10-2006.Pani zobowiązała się powiadomić mnie telefonicznie gdzie w Szczecinie znajdę punkt zapisów.
Wczoraj przeprowadziłem telefoniczny rajd po Szczecinie:"Galaxy",Avans oraz salony GSM nic nie wiedzą o "N";w "Media Markt"poinformowano mnie ,że zapisów żadnych nie będą prowadzić.A jedynie uruchomią sprzedaż 12 jak dostaną dekodery i kto pierwszy ten lepszy.
A więc tak wygląda obecnie /na dzisiaj/-akcja promocyjna "N"-podobne lekceważenie przyszłych klientów jak w poprzednich czasach.-enter
PS.Przepraszam wszystkich za zbyt ostre słowa typu ""
Informacja na ich infolini jest "N" jak "nędza"/""-ale trochę mnie poniosło,teraz zdaję sobie sprawę ,że nie jest to styl słownictwa jaki powinien być używany na tym forum-enter
 
Ostatnia edycja:

EMEM

New member
Panowie. Też jestem niecierpliwy, ale bez przesady. Podano wyraźnie na konferencji, że telewizja RUSZA 12.10. Można się wstępnie zapisać poprzez infolinię. Ja tak zrobiłem i cierpliwie czekam.

Wypisywanie postów w stylu "n jak nędza" świadczy albo o dziecięcej niecierpliwości albo o figurowaniu na liście płac konkurencji...
 

enter

New member
zapisy

Dziękuję koledze Ziomek,przed chwilą zapisałem się w Szczecinie Al.Niepodległości sklep Elty-Sony.-enter :D
 
Ostatnia edycja:

EMEM

New member
W Żarach (50 tys. miasteczko) jest możliwość zapisów.

Witam. Jak w temacie. Właśnie otrzymałem ulotkę od lokalnego dystrybutora TV SAT (ul. Ogrodowa)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Ja zrobiłem wczoraj mały rekonesans w pobliskim miasteczku. Upatrzyłem jedno niewielkie miejsce gdzie nie ma zapisów( poroniony pomysł według sprzedawcy-zgadzam się) a nBoxy będą na 100% dwunastego:D:D:D. Facet był po szkoleniu ITI i muszę przyznać, że był dość dobrze zorientowany.
 

Grzegorz

New member
Małe miasteczka mają to do siebie, że można kupic tam tak samo albo i lepiej niż w dużych miastach. W piątek po pracy przypadkowo (przy okazji montażu CB) dowiedziałem się że właściciel ma koncesję na n-kę. I tak jak pisze arsenal, zero zapisów, dużo boxów do dyspozycji.
Przynajmniej w opowieści :), zobaczę w czwartek jak będzie naprawdę. Co dziwne, podobno póki co, ma małe zainteresowanie TNG. No tak, ale kto szuka sprzętu sat w punkcie CB :niewiem:
 

karaznie

New member
Dzwoniłem właśnie na infolinię i jutro w Wawie na 100% będzie można kupić n w:

Bonifacego 92; Eurus
Broniewskiego 28; 4CV
Marszałkowska 83; CCS
KEN 14; Mix Electronix
Kijowska 11; ABBA1

W dużych sieciach może być problem.
 

olek2531

New member
Dostepnosc na terenie Katowic

Po telefonie na infolinie jasno pan poinformowal iz rowniez z siecia MM moze byc problem, ale w dwoch sklepach MIX ELEKTRONICS jak najbardziej od jutra beda dostepne nbox-y. Oczywiscie Mix-y wiedza tylko tyle ze maja miec, a kiedy to tak naprawde nie wiadomo.

Dowiedzialem sie ze do umowy oprocz dwoch dokumetow najprawdopodobniej bedzie portrzebne zasw. z zakladu pracy. cyt. pracownika Mix-a
 

marecky81

New member
olek2531 napisał:
Po telefonie na infolinie jasno pan poinformowal iz rowniez z siecia MM moze byc problem...

Dowiedzialem sie ze do umowy oprocz dwoch dokumetow najprawdopodobniej bedzie portrzebne zasw. z zakladu pracy. cyt. pracownika Mix-a


Dostalem info z media ze rano beda mieli 10 sztuk tylko. Wymagane :


DOKUMENT 1:
Dowód osobisty
DOKUMENT 2:

Prawo jazdy, paszport (w tym zagraniczny), książeczka wojskowa, legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja emeryta lub rencisty, inwalidzka, ważna legitymacja służbowa

mam tez regulamin z ktorego zrozumialem ze zestaw antenowy jest takze wypozyczany a nie nawlasnosc
 
Ostatnia edycja:

mirzaw

New member
A ja mam inne info z peryferii
Dziś byłem w RTV MIX AGD w Bytomiu (M1) tam się zapisać - nawet mieli specjalny kwestionariusz... jestem 10 ale nie wiedzą ile dekoderów dostaną.... ale to nic.... potem byłem w sklepie tej sieci w T.Górach (TESCO) i tam gosciu był trochę zdezorientowany - po kilku naciskach stwierdził, że nie ma nawet programu którym by mógł podpisywać umowy... ale obiecał że zadzwoni do jakiegoś swojego gostka z centrali który sie tym zajmuje i może dowie się więcej. No to do niego koło 19:00 zadzwoniłem i mi powiedział..... jak stoicie to siądźcie:
N-ka ma jakiś problem z oprogramowaniem , ponieważ aplikacja do tworzenia umó działa ale są problemy z wysyałniem danych do centrali N-ki (dane się po prostu nie wysyłają :kom:
Tak więc dekodery będą wydawać i podpisywać umowy podobno dopiero w najbliższy wtorek........................................
Ale ja mam dalej nadzieje że jutro odpalę N-kę i uruchomie rozdzielczość w moim projektorze, o której on już pewnie zapomniał.....
 

marecky81

New member
jacekkdf napisał:
No coz ja od 9.092006 mam odebrac aparat z reklamacji i codzienie dzwonie od 14 dni zero info gdzie jest moj sprzet wiec nie wierze w Media

Przekonalmy sie jutro kto ma racje ;)

obys nie mial racji bo naleze do napalencow i jutro musze miec n-ke. koniec kropka ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
Wiem, że to nic nie da ale mili państwo wrzućcie na luz. ADB chyba dało ciała a ITI do końca w nich wierzyło, że się wyrobią. Trudno. Mamy prawdopodobnie pierwszą obsuwę. Tak samo było z XBoxem360. ITI chyba niedoceniło ilości klientów, którzy w CIEMNO są gotowi zakupić ich sprzęt i chcą HDTV. Takiej wiary we firmę Cyfra+ i Polsat pewnie bardzo zazdroszczą. Co to się będzie działo jak wejdzie nBox Recorder:D. To trzeba wykorzystać i myślę, że od poniedziałku sytuacja znacznie się poprawi. Jutro jeśli będą kłopoty z nabyciem nBoxa wypadałoby aby firma ITI przeprosiła za początkowe kłopoty i obiecała poprawę tak jak Microsoft.
Dekodery już podobno jadą ale nie wiadomo ile do jutra sklepy zdążą odebrać i gdzie. Dlatego pewnie infolinia prosi o zadzwonienie jutro.
Ja przyjmę to ze spokojem. Jeśłi nie dostanę nBoxa to przynajmniej ten weekend spożytkuję na dwa cele. Dokończenie montażu kominka:D:D:D
i pewnie rozdawanie kilkunastu banów nadgorliwcom:):twisted::twisted:
 

lemonpl

New member
Pan na infolinii (5 razy dzwonilem ze skype i 5 razy zglosil sie ten sam... no chyba ze dzwonie niechcacy gdzie indziej) powiedzial mi, ze Ci co zamawiali dekodery na party-line moga liczyc na odbior pod koniec pazdziernika... Takze rece opadaja
 

jacek12345

New member
Oki, te osoby które załapały się na ktoryś z ten dziesiątki co były prosimy o sprawozdanie na forum. Jak to działa w praktyce i prosimy o dużo fotek dla Ciekawskich :)))) Pozdrawiam

P.S. Pierwszy powinien dostać Arsenal i Kiki ... i to za darmo :)
 
Do góry