Gdzie można zamówić i kupić N'kę

dzekoo

New member
I bardzo dobrze, gratuluję. Ja od początku czekałem na recorder. Poźniej zmartwiły mnie trochę jego ograniczenia jakich opisy pojawiły się na forum, ale mam recorder i nie żałuję decyzji. Już jest dobrze, a mam nadzieję, że N będzie się poprawiać, łącznie z możliwościami recordera.

Pozdrawiam
Jacek.
 

olsenboss

New member
Witam ,
Pisze do tych głównie , którzy mieszkają w Bartoszycach i okolicach na Warmińsko-Mazurskim.Dekodery "od ręki" można nabyć na Turkowskiego 25 (zakład fotograficzny).W innych punktach w tym mieście nie ma dekoderów na miejscu a na Turkowskiego są.

Pozdrawiam
Janusz
 

Paweldubiel

New member
Chciałbym zapytać o taką sprawe w związku z nboxem...
1)jeśli juz dostane nboxa po podpsianiu umowy i po wybraniu pakietu,jaki jest czas oczekiwania na aktywację usługi(i jak w jakiej formie to nastepuje?)
2)jesli zakupie pakiet koło 20 grudnia,płacę rachunek 20-go następonego miesiąca? czy na początku każdego miesiąca?(rozumiem ze wtedy płace tylko za ostatnie 10 dni grudnia?)

chciałbym świeta spedzic w fajnej atmosferze,zdąże?;) ?
 

klorel

New member
Paweldubiel napisał:
Chciałbym zapytać o taką sprawe w związku z nboxem...
1)jeśli juz dostane nboxa po podpsianiu umowy i po wybraniu pakietu,jaki jest czas oczekiwania na aktywację usługi(i jak w jakiej formie to nastepuje?)
Dzwonisz do Call Center (0 801 0 55555) i po wybraniu opcji aktywacji z umową w ręku podajesz swoje dane (numer abonenta i hasło cyfrowe) no i otrzymujesz info, że zgłoszenie aktywacji zostało przyjęte do realizacji.
UWAGA:
Na aktywację trzeba poczekać przynajmniej 2 godziny i w tym czasie najlepiej pozostawić dekoder w spokoju na 1wszym kanale!
W żadnym wypadku nie wolno odłączać zasilania ani przełączać po kanałach lub zmieniać ustawienia!
Przez 2h dekoder pozostaw włączony bez jakichkolwiek manipulacji :).

Po tym okresie powinieneś mieć już dostęp do wszystkich wykupionych pakietów a jeśli tak nie będzie, to niestety :( czeka Cię kolejny telefon do CC i wyjaśnienie sprawy.

Paweldubiel napisał:
2)jesli zakupie pakiet koło 20 grudnia,płacę rachunek 20-go następonego miesiąca? czy na początku każdego miesiąca?(rozumiem ze wtedy płace tylko za ostatnie 10 dni grudnia?)

chciałbym świeta spedzic w fajnej atmosferze,zdąże?;) ?
Płacisz abonament za 10 dni grudnia i za cały styczeń w styczniu 2007 (fakturę wystawią zapewne 1-ego stycznia, ale dostaniesz ją zapewne dużo później, ale na szczęście w CC możesz dowiedzieć się dane na temat numeru rachunku na jaki masz wpłacić kasę i inne dane :D.

Życzę powodzenia.
 
Do góry