Gdzie można zamówić i kupić N'kę

aule

New member
krecio napisał:
Kupilem dzis w Saturnie w Jankach. Operacja trwala od 10 rano do 14.10 Najpierw nie mogli sfinalizowac zamowienia bo wskakiwal jakis blad. Kombinowali, glowkowali i po dwoch godzinach okazalo sie ich XP nie mial SP2. A to jest niezbedne do funkcjonowania systemu. Nastepne dwie godziny trwalo instalowanie SP2.


Trudno się dziwić, że sprzedaz idzie jak krew z nosa jak panowie nie mają pojęcia o poprawnej instalacji systemu. Pewnie wiele innych niedociągnięć jest w APS-ach ale Panowie i Panie w gorącej wodzie kompani muszą być pierwsi....

wojtasz napisał:
Ja kupiłem w Avansie - podobno wszyscy dostali małą partię i dlatego nigdzie nie ma. Sklepy sprzedają tylko znajomym i stałym klientom w pierwszej kolejnosci, chyba ze jakieś sklepy nie mają zaprzyjaźnionych klientów wtedy pewnie sprzedają wszystkim.

Pewnie dlatego często jak sie do niektórych dzwoni to daja info, że nie sprzedają lub nie maja, aby zmniejszyć ilość stojących w kolejce.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja już nic nie wiem. Wszędzie gdzie byłem każdy po szkoleniu i obcykany. Jedyny problem to było hasło do systemu. Każdy punkt dostaje jedno i jak jakis pracownik chce się poczuć niezastąpiony to nie chce zdradzić( albo mu nie wolno). No ale po elektomarketach nie chodziłem.:)
 

xroma

New member
geowik napisał:
Odwiedziłem dzis kilka miejsc w poszukiwaniu "n"ki .. Znalazłem podłączonego boxa ..... - MM Poznań KingKross

Faktycznie w tym sklepie mieli demo nboxa podłaczonego do TV.

Załamałem sie.... co prawda zaden HD akurat nie leciał ... nie wiem tez czy napewno wszystko bylo OK ustawione ale.....

..... Na ekranie nowego LCD Samsunga moim oczom ukazała sie Viva -----

Może ten TV nazywał się Samsung ale nie miał więcej niż 10" (oczywiście LCD). Nbox znajdował się na półce ze sprzętem SAT i ten telewizorek był naprawdę malutki.

----- Nie wiem jak wam to dokładnie opisać. Obraz był poprostu tragiczny. Wegług sprzedawcy , sygnal z zainstalowanego na dachu talerza jest OK . Podłączony był tylko 1 LCD i do tego jeszcze przez HDMI..

Ponadto sprzęt na pewno nie był podłączony przez HDMI, a to z prostej przyczyny - ten TV takowego złącza nie posiadał.
Na wyświetlaczu nboxa widniał napis "Sd1" czyli obraz na pewno nie był upscalowany.

Szanowny kolego !

Zniose kazda wypowiedz nawet obrazliwa. Ale nie znosze bzdur !! Ty chyba nie byles w King Kross Marcelin tylko gdzieś indziej... Czy jesli takie by bylo podlaczenie to komentowałbym cokolwiek ?? Cyba nie bierzesz mnie za osobe ktora nie odroznia 40" od 20" Chyba nie myslisz ze nie wiem jak wyglada połączenie za pomocą HDMI !!
Fakt jest taki ze sie mylilem co do oferowanej jakosci... sam z resztą kupiłem już "n"kę ale do toge jest osobny temat i nie bede sie wypowiadał tutaj .... Na drugi raz zanim podwazysz moje słowa zadaj jakieś pytanie.

Jeszcze jedno - na "n"ce ktorą widziałem w sklepie obraz był ustawiony na 1080i a nie na sd1 - cała wina lezała w instalacji anteny ( kilometrowy kabel łączony ze sto razy , zapewne tez polamany w wielu miejscach )
 

Mzzyku

New member
częstochowa

dzwonilem dzisiaj do MM w Cze-wie i dowiedzialem sie ze sprzedaż dopiero od Poniedziałku... Czy ktoś wie cz mozna jeszcze gdześ "N" w cze-wie mozne nawet dzisiaj?
 

bar

New member
MM - Warszawa - M1

Coż, w MM w M1 w Warszawa Marki - dzis wieczorem sie skonczyly..., kiedy beda? oczywiscie zagadka jest...

Ciekawa rzecz w kolejce wynikla, ponoc wszystkie te supermarkety medialne nie eksponuja stanowisk "N"ki by nie napedzac kolejnych osob... i faktycznie oznakowania ZERO, wszystko tylko na 'gebe', trzeba pytac gdzie sprzedaja...

W saturnie w Arkadii (wg. telewizjanowejgeneracji.pl za wczoraj tam jest dostepny), faktycznie jest, ale tylko na zapisy nadal...

milego polowania...,
ja chyba odpuszcze na pare dni, bo zaczyna to byc denerwujace...
 

ThYX

New member
Ja dzisiaj kupiłem ostatnią (10) sztukę nboxa w Zabrzu na Wolności w sklepie Avans. W drugim Avansie w Zabrzu mają 10 sztuk ale bedą sprzedawać od poniedziałku.
Ja już cieszę się z oglądania nowe generacji :)
 

Deimos

Banned
No też wcześniej zacząłem się napalać na "n" ale na ich stronie oferta tzw" hitów filmowych" jest beznadziejna! Wciskają kanał wojna i pokój z ruskimi filmami!!! Albo Kino Polska, to co mam oglądać polskie starocie i pewnie jeszcze czarno-białe!!!
Rozmawiałem z cyfrą+ (B.O.K) twierdzą, że w listopadzie będą oferowane odbiorniki HDTV.
W odbiornikach "n" podobno brak możliwości zmiany kolejności-ustawień kanałów! Czyli póki co lipa, a ostatnio wycieli z listy w odbiorniku kanały fta HDTV z Astry!!!
 
Ostatnia edycja:

bhal1991

New member
Witam mam takie pytanie?? czy ktos z osób które zamawiały "nke" przez infolinie z montazem juz ciesza sie nowa telewizja?? bo ja juz sie troche niecierpliwie :p
 

grzybekm

New member
Witam

Dzisiaj kupiłem N'ke we Wrocławiu w MediaMarkt w Galerii.(W MediaMarkt na Bielanach brak a w Galerii około 25 szt ale tylko sprzedawali 9 szt. byłem 4 :) reszte w Poniedziałek :confused: ) Ale ile to trwało i jakie przygotowanie to masakra !. (co chwile awaria systemu to komputer sie zawieszał rano o 9 zapisałem sie na liste a odebrałem chyba koło 14 !!!)

Ale już oglądam i jak narazie jest ok. (Jedynie HDMI nie chodzi :(

Pozdrowienia dla oglądających i przyszłych użytkowników.
 

bratpit

New member
Jestem dzisiaj przejazdem w Warszawie i mam pytanie czy kupie gdzies dzisiaj N? Bede wracal do domu przez Janki, czy tam dostane tuner? Bede wdzieczny za pomoc...
 

deoc

New member
W piatek pytajac w Cz-wie o n otrzymywalem odpowiedz, ze sa ale nie moga aktywowac - nawet widzialem dekoder - dzis dzwoniac slysze ze sa zapisy na przyszly tydzien :D:D:D:D:D:D No rozbawili mnie....
 

depesz

New member
...

W Żarach sprzęt mają, ale nadal nie mogą aktywować. Dowiedziałem się tylko, że jak tylko będą mogli zadzwonią i będę mógł podjechać odebrać - byłem szósty na liście zapisanych;)
 
Do góry