Gdzie można zamówić i kupić N'kę

sajmony

Member
Czytam państwa wypowiedzi i jednego nie rozumiem, ja w Poznaniu nie miałem żadnego problemu z nabyciem i to na drugi dzień sprzedaży.
Poprostu nie należy kupować tylko w media markt czy avansach bo to tylko masówka a obsługa jak w hipermarkecie.
W Poznaniu na ul. Garbary 64 "Telehit" bez żadnych problemów, kolejek, miła obsługa, czas załatwiania 15 min.
Poprostu panowie trzeba wiedzieć gdzie szukać!
 

deoc

New member
No to jade do domu - wlasnie dzwonila Pani ze dekoder juz na mnie czeka... wiec pozwolicie ze teraz zajme sie dokupowaniem rzeczy potrzebnych itp :) A jak ustawie - wlacze i zobacze to sie podziele - daje namiar ---> Czestochowa NMP13
 

new

New member
Witam , czy ktos z Górnego Śląska z rejonów Katowice , Chorzów, Świetochłowice miał problem z dostaniem "n" bez zapisywania sie ? Bo ja dzwonilem tylko do MM w Chorzowie a tam trzeba czekac prawie tydzien na n-boxa a gdzies indziej nie idzie sie dodzwonic:evil:
 

Czarny38

New member
new napisał:
Witam , czy ktos z Górnego Śląska z rejonów Katowice , Chorzów, Świetochłowice miał problem z dostaniem "n" bez zapisywania sie ? Bo ja dzwonilem tylko do MM w Chorzowie a tam trzeba czekac prawie tydzien na n-boxa a gdzies indziej nie idzie sie dodzwonic:evil:
W piątek 13/10 bez problemu w Zabrzu w Media Markt były ja kupiłem w Zabrzu w Awansie na Wolności koło młyna tego samego dnia bez kolejki. Nie wiem jak jest dziś ale chyba się nie pogorszyło :???:
 

bio_hazard

New member
deoc napisał:
No to jade do domu - wlasnie dzwonila Pani ze dekoder juz na mnie czeka... wiec pozwolicie ze teraz zajme sie dokupowaniem rzeczy potrzebnych itp :) A jak ustawie - wlacze i zobacze to sie podziele - daje namiar ---> Czestochowa NMP13

hmmm... czyzby salon Sony??? :p
 

irek03

New member
MM Katowice kupiłem rano bez kolejki , jak się pytałem ile sztuk jest?, to powiedzieli że ok 100.Teraz oglądam discovery HD miodzio :-D
kabel hdmi B-tech ,:TV plasma panas 37PV 60 wszystko OK !:-D :-D
 

dominek

New member
Tzn.że muszę kupić tego n-boxa?Myślałem że można zamówić np. przez internet u dystrybutora i zapłacić aktywację.Jak to właściwie jest.
 

new

New member
Tak Panowie jest mały skandal , jak wczesniej pisałem dekodery były w Katowicach w Auchan ale juz nie ma i zeby było smieszniej nie ma nigdzie przynajmniej w takich miastach jak Katowice , Chorzów, Bytom ,Świetochłowice i Piekary Śl. A ja jestem wściekły bo od piątku mam zarezerwowany dekoder w dwóch mijscach i miały byc juz w sobote a teraz sie okazuje ze dopiero w pod koniec tego tygodnia a i to jest malo pewne:( jestem zly , wściekły i cos tam jeszcze
 

syciu

New member
witam! sa 3 sztuki nboxow i anten do sprzedania w warszawie w 4cv na broniewskiego 28, w galerii zoliborz (elea, dawna billa) na 1 pietrze. nikt o nich nie wie, dlatego spokojnie mozecie dzwonic (022) 560-21-79 i pytac, badz podjechac.
 

hardhary

New member
Stalowa Wola

Witam serdecznie,

Stalowa Wola MIX Electronics przy ul. Przemysłowej 2b w CH Tesco są dostępne zarówno n'boxy jak i talerze.

Z pozdrowieniami
Radek
 

hernu

New member
A w Skierniewicach (50 tys. mieszkańców) brak n-ki. Nie ma w Avansie, nie ma w Neonecie i ...nikt nie wie kiedy będzie... Miła pani z infolinii sprawdziła, czy ITI łaskawym okiem spojrzało już na moje miasto, a kiedy okazało się, że nie, poradziła, abym w dekoder zaopatrzył się w Warszawie lub Łodzi (odległość taka sama - ok. 70 km). Nie do wiary... 18 dni po wielkim starcie cywilizacja jeszcze nie dotarła do Skierniewic...Bogu dziękować, że mamy tu chociaż prąd i kanalizację i że te zdobycze trafiły na tak głęboką prowincję !
 

P5LD2

New member
Prawdopodobnie można zamówić N-Recordera na infolini ,
ja dzisiaj zamówiłem , dane do umowy podałem przez
telefon , jakie pakiety itd. Mam tylko podpisać umowę
przy odbiorze u kuriera i zapłacić , niby w tym tygodniu,
ZOBACZYMY !!!
 

Smartek

New member
Wczoraj bylem w Avansie (jedyne miejsce, w ktorym MOGA byc dostepne w moim miescie dekodery n) i Pan powiedzial, ze: "chyba sa, ale dzisiaj nie dam rady Panu sprzedac, bo nawet nie da sie dojsc do kasy, prosze przyjechac jutro".
Wlasnie wrocilem - "Nie ma, prosze pytan od przyszlego tygodnia".. ehh.
A tak sie nastawilem :-/.
 

Smartek

New member
No i dalszy ciag przygod..

Bylem w Lodzi - w MM tlumaczyli sie "zwisem systemu"..,
wjechalem do Centrum Sony na Piotrkowskiej - mieli tylko 2 szt. recorderow, zwyklych boksow w ogole nie mieli.
Pan sprawdzil czy czasem nie sa zamowione telefonicznie i.. nie byly i wrocilem do domku z recorderem ;-D.

Teraz tylko czekac na montera, jutro ma byc ze wszystkim :).

Pzdr.
 
Do góry