Gdzie można zamówić i kupić N'kę

miras_eb

New member
Falstart 'n'-ki

Witam wszystich HD maniaków,

a więc wystartowała platforma 'n'! Wystartowała i nie wystartowała... Jako jeden z pierwszych w Tarnowie zapaleńców HD - o godzinie 9:00 zadzwoniłem do jednego z 3 w naszym mieście dystrybutorów ażeby ich zabukować na instalację u mnie jeszcze dziś. A oni na to - 'bardzo chętnie, ale niekoniecznie dziś - bo 'n'-ka nie przysłała nam ani 1 zestawu do odbioru'. Żarcik - myślę sobie - ale to samo usłyszałem dzwoniąc do drugiego (drugi i trzeci otwiera za 25 minut więc numer mam praktycznie wykręcony). Jest to szczególnie mylące - biorąc pod uwagę fakt że kilka minut wcześniej rozmawiałem z infolinią 'n'ki - na której dowiedziałem się że bez problemu powinienem mieć dziś zainstalowaną telewizję - bo zestawy zostały rozesłane po całej Polsce...

Troche jestem zawiedziony - bo 'n'ka zrobiła dużo szumu wokół siebie - co jest naturalnie zrozumiałe - z drugiej strony nie jest przygotowana na to żeby rzeczywiście od dziś zainstalować swoje zestawy wszędzie tam gdzie będzie to mile widziane. Jak jest w innych miastach w Polsce jeśli chodzi o dostępność zestawów od dziś?

Druga sprawa o której chcę napisać - co mnie nieco dziwi - to fakt iż 'n'ka nie ma tak naprawdę swojego serwisu internetowego. Jest niby www.telewizjanowejgeneracji.pl i www.n.pl ale to są blogi - a nie serwis pierwszej w Polsce platformy HD. Jako nowy klient platformy chciałbym czytać jak najwięcej o ich planach, dowiadywać się o ramówce poszczególnych programów itd itd... Jedyne źródło informacji o 'n'ce na chwilę obecną to tak naprawdę fora dyskusyjne i kilka serwisów madialnych - ale to wszystko domysły i info nieoficjalne. Mam nadzieję że włodarze 'n'ki będą w niedługim czasie nadrabiali te braki.

Jakby nie było - trochę podenerwowany i lekko zawiedziony - czekam na pierwsze zestawy w Tarnowie.

pozdro
 
Ostatnia edycja:

wawasol

New member
Witam wszystkich !

Niestety muszę to potwierdzić, zadzwoniłem do kilku dystrybutorów na terenie
Katowic i Bielska-Białej - brak sprzętu ITI nawet nie powiadomiła kiedy sprzęt dojedzie. Nie rozumiem takiego postępowania, tracą pierwszych klientów ....
 

machu

New member
Byłem w MM w Krakowie o 9 rano....nie ma żadnego punktu info, ani jednej reklamy. Sprzedawcy mówią że będzie sprzedaż ale nie wiedzą kiedy bo żaden sprzęt do sklepu nie dotarł....

Właśnie zadzwoniłem do Avansu...też nie mają sprzętu.
 
Ostatnia edycja:

Ru$lan

New member
Niestety marketingowo leża na całej lini. Oficjalnej strony brak, w sklepach nikt nic nie wie, na infolinii mówią co innego niż nieliczni zorientowani(?) sprzedawcy.
 

miras_eb

New member
czekamy na pierwszych szczęśliwców - którzy będą mieć zainstalowaną 'n'kę. Od razu chwalcie się tym i piszcie koniecznie skąd jesteście!
 

wb-ferma

New member
u mnie tak samo odpowiedz pani w sklepie " z przyczyn od nas niezaleznych..." brak sprzetu, prosze dzwonic w piatek i sobote, jedyne informacje jakie maja to te z internetu. iti wprowadziło embargo na informacje dla dystybutorów.
 

adamgl

New member
ABBA1 darujcie sobie - nie mają dekoderów - mówią że może za 2 tygodnie i jakoś tak nie miło u nich jest , mają w sobie takie ukryte phie :)
 

Zibi32

New member
Dzwonile wlasnie na infolinie z pytaniem gdzie dostane dzis w B-stoku...Pani podala sklepy Avans i Eldom...dzwonilem do Eldomu, powiedzieli ze po 14.00 spodziewaja sie dostawy...ale gość powiedzial ze maja problem z elektronicznymi umowami na "n-ke"- i jesli nawet bedzie sprzet a nie beda działaly formularze nie beda mogli dzis nic puścić.. :(
 

Jelu

New member
A ja dzwonilem na infolinię i pani powiedziała mi, ze tym, ktorzy zlozyli zgloszenie via infolinia, zestawy beda przysylane pod koniec pazdziernika :-x
wiec ja ja na to pytam, czy w pktach sprzedazy mozna wczesniej, a ona mi nato ze zestawy beda rozsylane do domow pod koniec pazdziernika a jak pojde do punktu sprzedazy to moze dostane wczesniej
:x :x :x
poza tym jak dzwonilem tydzien temu to powiedziano mi, ze ceny vod beda znane 12.10. a dzisiaj dowiedzialem sie ze beda znane jak beda recordery

najbardziej wkurza mnie to ze i tak zdecyduje sie na "n'ke"
 

valdi

New member
miras_eb napisał:
Witam wszystich HD maniaków,

a więc wystartowała platforma 'n'! Wystartowała i nie wystartowała... Jako jeden z pierwszych w Tarnowie zapaleńców HD - o godzinie 9:00 zadzwoniłem do jednego z 3 w naszym mieście dystrybutorów ażeby ich zabukować na instalację u mnie jeszcze dziś. A oni na to - 'bardzo chętnie, ale niekoniecznie dziś - bo 'n'-ka nie przysłała nam ani 1 zestawu do odbioru'. Żarcik - myślę sobie - ale to samo usłyszałem dzwoniąc do drugiego (drugi i trzeci otwiera za 25 minut więc numer mam praktycznie wykręcony). Jest to szczególnie mylące - biorąc pod uwagę fakt że kilka minut wcześniej rozmawiałem z infolinią 'n'ki - na której dowiedziałem się że bez problemu powinienem mieć dziś zainstalowaną telewizję - bo zestawy zostały rozesłane po całej Polsce...

Troche jestem zawiedziony - bo 'n'ka zrobiła dużo szumu wokół siebie - co jest naturalnie zrozumiałe - z drugiej strony nie jest przygotowana na to żeby rzeczywiście od dziś zainstalować swoje zestawy wszędzie tam gdzie będzie to mile widziane. Jak jest w innych miastach w Polsce jeśli chodzi o dostępność zestawów od dziś?

Druga sprawa o której chcę napisać - co mnie nieco dziwi - to fakt iż 'n'ka nie ma tak naprawdę swojego serwisu internetowego. Jest niby www.telewizjanowejgeneracji.pl i www.n.pl ale to są blogi - a nie serwis pierwszej w Polsce platformy HD. Jako nowy klient platformy chciałbym czytać jak najwięcej o ich planach, dowiadywać się o ramówce poszczególnych programów itd itd... Jedyne źródło informacji o 'n'ce na chwilę obecną to tak naprawdę fora dyskusyjne i kilka serwisów madialnych - ale to wszystko domysły i info nieoficjalne. Mam nadzieję że włodarze 'n'ki będą w niedługim czasie nadrabiali te braki.

Jakby nie było - trochę podenerwowany i lekko zawiedziony - czekam na pierwsze zestawy w Tarnowie.

pozdro

Witam
Nie łudź się kolego ja już obskoczyłem kraków tarnów i nigdzie nie ma
Może przyjdą dzisiaj po południu lub jutro ale podobno mają mieć takie ilości że kto chce to ma
Najwczesniej sprezedaż w sobotę a napewno w poniedziałek
Spokojnie
 

adamgl

New member
Jeśli szukasz w AVANS to też zapomnijcie - może przyszły tydzień będą :( . OJ OJ N nie ładnie nie ładnie .

Jeśli szukasz w 4CV to też nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli szukasz w EURUS to też nie ma i nie będzie !!!! Ludzie N dał dupy i tyle. Może faktycznie idą na jakość a nie na ilość jak syfra minus czy polshit.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mickosh

New member
Dzwoniłem do MM w Gdańsku. Dekodery już podobno są ale jest problem z aktywacją (system informatyczny) - nie mogą uruchomić przez to zestawu testowego dla sklepu. Mam dowiedzieć się po 16-tej czy zaczynają sprzedawać...
 

mystic

New member
BLAMAŻ NA CAŁEGO. Taka wtopa na starcie.

Jak tak ma wyglądać nowa generacja obługi klienta i TV to ja dziękuję.

Inwestycja za 150 milionów zł i w dniu premiery:

- brak portalu internetowego skąd można ściągnąć regulamin przed podpisaniem umowy i zasięgnąć wszelkiej wiążącej informacji a nie plotek,
- kompletny brak sieci sprzedaży i kanałó dystrybucji np. w Szczecinie ani jeden punkt podany przez pana z n-kontakt, nie posiada w dniu premiery sprzętu, formularzy umów, mało tego 60% z nich wogóle się dziwi dlaczego n'ka podaje ich jako dystrybutorów,
- jak na tak dużą wydaną kasę to dziwi mnie brak kompetencji osób odpowiedzialnych za powodzenie projektu, kto ich uczył marketingu ???

Przecież można było powiedzieć i nie było by sprawy, że startujemy 1 grudnia czy tam stycznia, ale kompletnie zorganizowani z serwisem www, kompletnym sprzętem tj. obydwoma tunerami, obydwoma zestawami czasz i konwerterów, czynną usługa vod, kanałami HD, znanym wcześniej regulaminem zawarcia umowy, a tak WIELKA WTOPA a jeszcze większy niesmak.

Ż E N U J Ą C E

I niech się nie dziwią że Polak krytyczny i niecierpliwy jak mu się wciska ciemnotę.
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
jacek12345 napisał:
Oki, te osoby które załapały się na ktoryś z ten dziesiątki co były prosimy o sprawozdanie na forum. Jak to działa w praktyce i prosimy o dużo fotek dla Ciekawskich :)))) Pozdrawiam

P.S. Pierwszy powinien dostać Arsenal i Kiki ... i to za darmo :)
Chyba nikt się dziś nie załapie. Napewno nie ja:(.Falstart pełną gębą panowie. No ale nie ma tego złego. Jeśli nie dziś to jutro czy w poniedziałek. Ja już podchodzę do sprawy na luzie i mam nadzieję, że ITI ta sytuacja da do myślenia. Potem może być już tylko lepiej. Jeśli to kogoś interesuje to w Głogowie chęć zakupu N można składać w sklepie GAMMA na ul. Sybiraków 4( sklep jest na uboczu, łatwo przegapić choć duży budynek.Zamówili 100 zestawów, 39 jest już zarezerwowane:cool:) i na " Starym Mieście" w sklepie Oskar( ci poszli na całośc i zamówili 1000 sztuk!! bo podobno jest bardzo duże zainteresowanie). Po " GSMach" nie chodziłem. Oba sklepy twierdzą, że jest dużo chętnych tylko nie mają jak handlować bo nic od ITI nie dostali.
Jedno jest tylko pewne w nadchodzący weekend .Roboty na forum napewno moderatorom nie zabraknie;)
 
Do góry