Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niby tacy znawcy kina a zero odpowiedzi ,tylko ciągłe spory.

:razz::wink:
Luke_and_Leia___Flame_On_by_wildman10.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mogłem napisać te wyrazy z dużej litry lub pogrubić,bo miało to inne znaczenie...:)
Jak przeczytasz jeszcze raz moje pytanie,może zrozumiesz że nie pisałem o koledze @SebaK1205k, tylko o Tobie...:wink:
Nie będę Ci odpisywał,nie chcę Cię denerwować,bo wiem że dbasz o pikawę :D;-)

Już się boję :)
Tobie odpowiedziałem w pierwszych zdaniach co rozumiem pod określeniem "testowanie", całą reszta nie była skierowana bezpośrednio do Ciebie. Temat uważam za zakończony.
Ps. (nie do Ciebie) To nie jest wątek filmowy, mnie też mało interesują czyjeś gusta jak mam sprecyzowane oczekiwania, ale jak ktoś kupił sprzęt i zbiera paczkę startową i nie określił swoich preferencji co do gatunków filmowych, a do wyboru ma 2 filmy gdzie jeden z nich nie jest gorszy od drugiego w swoim gatunku, za to daje o wiele większe wrażenia audio/video, to ja właśnie polecam ten.
Proste i na temat, a jak na razie mamy tu 2 strony dyskusji o niczym i zaśmiecanie wątku ;)


Tak jak napisał Armaniq, na początku chce poznać swoje kino, jego możliwości.

Wszystko na temat.

A druga sprawa to jakość oglądanych filmów ma znaczenie, kiedy druga połówka patrzy przez pryzmat "kolumna to kolumna, po co wymieniać skoro działa". Dopiero odegranie dobrego filmu aby pokazał możliwości sprzętu przekonuje moja żonę. Daje mi to możliwości kolejnych przyszłościowych zmian.

Elizjum "technicznie" zrobi na Tobie wrażenie, jest tak jak napisał Raccoon.
Jest jeszcze spora lista filmów na które warto zapolować, szczególnie jak ktoś jest w posiadaniu KD.
Każdy z dobrze wydanych filmów daje inny wrażenia audio/video.
Transformatory to orgia efektów surround, "Grawitacja" natomiast to świetna klimatyczna muzyka, ale genialnie rozłożona na system dzwięku wielokanałowego.
Natomiast taki "2012" to typowy klasyk, jest tam wszystkiego po trochu (technicznie)
Tutaj dedykowany wątek, dla przypomnienia:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/75961-jaki-film-blu-ray-na-pierwszy-ogien.html

Taki tak każdy kupuje to co lubi. Ja osobiście lubię oglada lekkie kino akcji, gdzie nie musze się skupiać po ciężkim dniu pracy, ale na pewno na takie filmy będę czekał na fajne promocje.
Armaniq-chyba podjadę do najbliższego reala po ta wybuchowa Parę.

Wątpie żebyś trafił, ale nie zaszkodzi podjechać.
Zazwyczaj rzucają po kilka sztuk i trudno wyczuć na które trafi promocja. Ja kupiłem ostatnie sztuki.
Pierwotne ceny to 50zł, żeby nie być gołosłownym:

20zl.jpg
 
Ostatnia edycja:

dominlesne

New member
Panowie nie róbmy śmietnika z dobrego wątku. Wystarczy dodać, że film warty obejrzenia dla efektów lub fabuły, czy też obu na raz.
Żeby nie być gołosłownym - ciekawe wydanie Obcego na 35-lecie.
Alien_Anthology2_JB.jpeg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, ma ktoś z was blu ray Transformers 4 wydanie USA z Dolby Atmos?

Mam Transów 4, wersja US z Atmosem. Dokładnie 2 różne wydania. Ta z imaxa i normalna.
Jedna i druga z Atmosem, ponoć Multiregion, ale zobaczymy.
Nie mam ich jeszcze w ręku, ale już są fizycznie dostarczone. W PL będę miał pod koniec przyszłego tygodnia, ew. 27.10.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No to się wpraszam do Ciebie Armanig na seans transów, mogę zabrać swoje surooundowe głośniki, stanę za tobą i będę trzymał je nad twoją głową.... ;-). Jak mi ręce zdrętwieją to potem się zamienimy i ocenimy wspólnie wrażenia z efektów atmos....;-) Ps. w razie czego weźmie się jeszcze 2 kolegów z forum ze swoim przynajmniej 1 głośnikiem, którzy staną z przodu na krzesłach wskutek czego będzie pełne 5.1.4 ...;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam Transów 4, wersja US z Atmosem. Dokładnie 2 różne wydania. Ta z imaxa i normalna.
Jedna i druga z Atmosem, ponoć Multiregion, ale zobaczymy.
Nie mam ich jeszcze w ręku, ale już są fizycznie dostarczone. W PL będę miał pod koniec przyszłego tygodnia, ew. 27.10.

A oprócz ściezki dzwiękowej atmosa jest w angielskim DTS HD MA ? Na jakiej zasadzie będzie dżwięk odtworzony jeśli ktoś ma amplituner bez atmosa? Możesz link zapodać do tego wydania z opisem ścieżek dzwiękowych jakie wsytępują w tym wydaniu? ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to się wpraszam do Ciebie Armanig na seans transów, mogę zabrać swoje surooundowe głośniki, stanę za tobą i będę trzymał je nad twoją głową.... ;-). Jak mi ręce zdrętwieją to potem się zamienimy i ocenimy wspólnie wrażenia z efektów atmos....;-) Ps. w razie czego weźmie się jeszcze 2 kolegów z forum ze swoim przynajmniej 1 głośnikiem, którzy staną z przodu na krzesłach wskutek czego będzie pełne 5.1.4 ...;-)

Ha, podoba mi się :) zapraszam.

A oprócz ściezki dzwiękowej atmosa jest w angielskim DTS HD MA ? Na jakiej zasadzie będzie dżwięk odtworzony jeśli ktoś ma amplituner bez atmosa? Możesz link zapodać do tego wydania z opisem ścieżek dzwiękowych jakie wsytępują w tym wydaniu? ...

Informację jaką ja mam, to:
Ścieżki dzwiękowe:
Angielskie:
-Dolby Atmos
-Dolby TrueHD 7.1
-Dolby Digital 5.1
-Dolby Digital 2.0

Mam dwa różne wydania z Atmosem, jeden w steelbooku, drugi to IMAX
Pierwsze wydanie w steelbooku to 1 płyta 2D
Drugie wydanie to 4 płyty, 3 blu ray, 1 dvd.
Tak wyglądają:

image.jpg
imax.jpg


Jeszcze do mnie trafi prawdopodobnie płyta demo Atmosa.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ha, podoba mi się :) zapraszam.



Informację jaką ja mam, to:
Ścieżki dzwiękowe:
Angielskie:
-Dolby Atmos
-Dolby TrueHD 7.1
-Dolby Digital 5.1
-Dolby Digital 2.0

Mam dwa różne wydania z Atmosem, jeden w steelbooku, drugi to IMAX
Pierwsze wydanie w steelbooku to 1 płyta 2D
Drugie wydanie to 4 płyty, 3 blu ray, 1 dvd.
Tak wyglądają:

image.jpg
imax.jpg


Jeszcze do mnie trafi prawdopodobnie płyta demo Atmosa.

Czyli tak jak kiedyś pisaliśmy muszą być dwie ścieżki dzwiękowe atmos plus tp Dolby True hd... Inaczej jak ktoś nie ma atmosa w amplitunerze nie przepuści mu tego dzwięku jakby film bylk tylko w Atmosie.. A nie wiem czy też zauwazyłeś o ile mnie pamięc nie myli to Transformersy zawsze mają Dolby true hd, a nigdy nie miały ścieżki dzwiękowej DTS hd ma...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie chciałem sobie kupić kilka fimów na Zavvi, ładnie powybierałem kolekcje, następnie rejestracja.... i brak płatnośći paypal (?)
Dziękuje, do widzenia ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Właśnie chciałem sobie kupić kilka fimów na Zavvi, ładnie powybierałem kolekcje, następnie rejestracja.... i brak płatnośći paypal (?)
Dziękuje, do widzenia ;)
Jest opcja patności kartą
Ja tak zawsze płacę...
honorują nastepujące:
We offer various payment methods for your order including:

Visa

Visa Debit

Mastercard

Maestro

Visa Electron

American Express

Adyen

We are sorry but we are unable to accept cheques or postal orders.
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dzisiaj odbierając Niepamięć :) w Empiku natrafiłem na promocje filmów Blu-Ray: 3 w cenie 2... oczywiście najtańszy wybrany jest gratis, ale to zawsze coś jeżeli ktoś poluje na jakieś pozycje w tym sklepie...
 
Do góry