Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odbierając Niepamięć :) w Empiku natrafiłem na promocje filmów Blu-Ray: 3 w cenie 2... oczywiście najtańszy wybrany jest gratis, ale to zawsze coś jeżeli ktoś poluje na jakieś pozycje w tym sklepie...

Ale dotyczy wszystkich filmów czy są wybrane? Bo jak wybrane to podejrzewam że to dosyć starawe filmy .... choćby Niepamięć to już dosyć dosyć ma miesięcy ...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Niepamięć to starawy... wiem był po 36,99 :) Ale oferta w Gdanskim jest na wszystkie filmy Blu-Ray i DVD. Tak widziałem - no chyba ze gdzieś mały druczkiem...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wierzę...tzn. wierzę ale się dziwię... ;)

Nie wiem co to za film (nie pamiętam), wrzucałem pierwsze lepsze, głównie mi zależało na kilku pozycjach (4Kmastered)
Reszte dobrałem aby nie bawić się w 2,3 film. Byłyby na prezenty i od biedy do obejrzenia.
Ja nie mam co za bardzo kupować, mam już chyba wszystko. Ponad 150 filmów, a ostatnio od kolegi z forum doszedł pakiet 10 filmów i tak się zbiera do kupy.

Luknij na te klasyki gangsterskie :

Znam te filmy na pamięć, przecież pisaliśmy o nich ze 100x w wątku ;)
 

NormanES

New member
Ale dotyczy wszystkich filmów czy są wybrane? Bo jak wybrane to podejrzewam że to dosyć starawe filmy .... choćby Niepamięć to już dosyć dosyć ma miesięcy ...

Dotyczy wszystkich filmów. Jedna z paczek jaką kupiłem to Godzilla, Na skraju i Grawitacja, wyszło po 60zł.
Kupiłem też x-meny i inne pierdoły, te średnio po 33 zety.
 

Remipl

Member
październik

Przez ostatnie 3 tygodnie, znalazłem kilka ciekawych okazji:

Empik Konin:3 za 2
Iron Man 2 ((33 zł))
Bękarty wojny ((33zł))
Bitwa o Ziemię (Steelbook) ((33zł))

Real Toruń:
Hitman unrated ((19 zł))
Sin City ((29zł))

Media Markt Płock:Oferta Specjalna
Czas wojny ((33,99zł))
Terminator: Ocalenie ((24,99zł))
Jestem Numerem Cztery ((19,99))
Uniwersytet Potworny ((29.99))
Matrix ((19,99))

Real Poznań:
Toy Story 3 ((29zł))
Hellboy: Złota Armia ((19zł))

OLX:
Kick-Ass 2 ((15 zł))
Oldboy ((15zł))
426eea290c3fe920d312724ea196b232_1.jpg
[/IMG]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piękne wydanie, cena też świetna za takiego klasyka.

Remi, Ty tak jeżdzisz za tymi filmami po sklepach, czy przy okazji? ;)
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Składam zamówienia u znajomych i rodziny ;) Szwagierka jest najlepsza, wysyła mi fotki z Reala na Facebook. Ostatnio w ten sposób znalazłem "rodzynka" SIN CITY za 29 zł.
 
Do góry