Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Caparzo

New member
Bez reklam
Elizjum możesz kupić za 40-50zł na allegro, Kapitan już jest droższy, ale to nie jest pozycja dobra do testów, chociaż film można obejrzeć. Ja bym tego zestawu nie kupił, wolałbym osobno Elizjum, a resztę dołożyć do innej pozycji.

Patrz co gusta robią z człowiekiem, ja bym elizjum nie chciał za darmo, ot byłem w kinie i nie ma co więcej roztrząsać. A film do testowania ?? czego ?? mało masz filmów ? test dawno zrobiony, a w Kapitanie też jest piękny dźwięk, a dla mnie ten film jest genialny :)
 

db86

New member
A mi dziś przyszedł Safe House zakupiony na Allegro i właśnie oglądam :). Zaliczony,dobre kino i oczywiście Denzel :)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Elizjum 4K rem. jest killerem jeśli chodzi o obraz. Jest lepszy, niż wiele innych podawanych jako picture tester. Wiem, bo mam. Kapitana nie mam ale podobno tak samo. Co do cen to nowe chodzą najtaniej 50-60 zł więc cenę masz dobrą.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Patrz co gusta robią z człowiekiem, ja bym elizjum nie chciał za darmo, ot byłem w kinie i nie ma co więcej roztrząsać. A film do testowania ?? czego ?? mało masz filmów ? test dawno zrobiony, a w Kapitanie też jest piękny dźwięk, a dla mnie ten film jest genialny :)

Jak dla Ciebie Kapitan jest genialny, to pozostawiam to bez komentarza.
Widać dużo niektórym do szczęścia nie potrzeba.
Czytaj też uważnie, kolega zbiera kolekcje filmów na "pierwszy ogień", Elizjum jest dobrą pozycją do zapoznania się z możliwościami świeżo zakupionego sprzętu. Popytaj tych co mają film.
Nikt też nie pisał że film jest wybitny, nie o to tutaj chodzi. Nie rozumiem co się tak ekscytujesz ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,mnie też trochę zastanawia czemu często piszesz,że kupiłeś lub kupisz jakiś film do testowania.Czy Ty jeszcze nie ustawiłeś tego kina,czy po prostu lubisz ogladac kazdy film na innych ustawieniach ?A moze chodzi Ci bardziej o slowo "delektowanie" się a nie "testowanie" ? :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Przeczytałem 2 książki o tej operacji, temat seals, irak, afganistam, bin laden itp bardzo mnie kręci więc takie filmy jak Kapitan Philips, Helikopter w ogniu, Ocalony i wiele innych w tym temacie zawsze będą u mnie mile widziane.

Jeden woli jak mu cygan gra, drugi jak mu skarpety śmierdzą.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,mnie też trochę zastanawia czemu często piszesz,że kupiłeś lub kupisz jakiś film do testowania.Czy Ty jeszcze nie ustawiłeś tego kina,czy po prostu lubisz ogladac kazdy film na innych ustawieniach ?A moze chodzi Ci bardziej o slowo "delektowanie" się a nie "testowanie" ? :)

O czym Ty do mnie piszesz, jakie ustawianie kina?
Mamy w cudzysłów wstawiać słowo "testowanie", to jakiś kącik poezji?
Dla mnie możesz sobie wpisać "pieszczenie zmysłów" czy "łechtanie narządów słuchu", a kto jest kumaty i nie zbacza z tematów to wie o co chodzi :)

Było proste pytanie i padła prosta odpowiedż, wystarczy się cofnąć 2 strony.
To wszystko w kontekście zapytania kogoś, kto kupił zestaw KD i chce poznać jego możliwości na BR.
To są zestawy "startowe" w kolekcji, a to jest forum HDTV, dla ludzi których tu sprowadziło głównie KD, a nie torrenty, 19 calowe monitorki i głośniczki z Lidla. Po za perełkami jak "Skazani na Shawshank" ludzie też chcą obejrzeć typowe kino rozrywkowe, przy którym nacieszą się swoim kinem, a ja tu czytam co kto by nie chciał za darmo, o jakiś gustach, skarpetach i "pasjach" literackich.
Szczególnie że Kapitan przy takim Shawshank to jak KacWawa przy Misiu Barei i nie widzę powodu żeby się oburzać.

Są fora typu blu-ray, avforum itp. gdzie się omawia głównie jakość wydań audio/video, a dopiero przy okazji porusza temat "fabuly", te fora nie mają nic wspólnego z serwisami typu filmweb, czy imdb gdzie można sobie poczytać tylko wyłącznie o "wartościach artystycznych" i chyba się komuś tutaj coś pomyliło skoro tego nie rozróżnia.

Mnie nie interesują jakieś pierdoły o BinLadenie, bo nikt tu nie sprecyzował swoich oczekiwań, a zadał proste pytanie.
Pytanie które było wcześniej poprzedzone informacją o nowym sprzęcie.
Dla kinomaniaków mamy osobny wątek i tam można swoje żale wylewać, a kto nie jest ignorantem przeczyta cały i sam oceni jakie kto ma gusta. Jest tam wszystko jak na dłoni.

Wróćmy może do tematu, w Realu zakupiłem:
"Wybuchowa Para" z T.Cruise i C.Diaz 20zł (nie miałem okazji obejrzeć dotychczas)
"Ja Robot" z W.Smithem za 20zł, dobry do testów, znaczy się do "delektowania".
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Przeczytałem 2 książki o tej operacji, temat seals, irak, afganistam, bin laden itp bardzo mnie kręci więc takie filmy jak Kapitan Philips, Helikopter w ogniu, Ocalony i wiele innych w tym temacie zawsze będą u mnie mile widziane.

Jeden woli jak mu cygan gra, drugi jak mu skarpety śmierdzą.

"– Synku, przeczytałem tysiąc pięćset książek, jak postępować z ludźmi. Kiedy ty dłubałeś w nosie i zjadałeś swoje gile, ja skakałem jak żabka po głowach takich jak ty frajerów na sam szczyt. Jestem skazany na sukces. A ty, śmieciu?
– W moim życiu przeczytałem dwie książki...
– Doprawdy? Co to było? „Poczytaj mi, mamo”?
– Jedna z nich to „Ojciec chrzestny”. Gdybyś ją przeczytał, to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon. Ale, niestety, napchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. Nie, Krzysiu?":grin:

P.s. Ja z dwojga złego wolę jak mi skarpety śmierdzą:eek:k:

Nie bierz tego do siebie, po prostu jak napisałeś o ksiązkach to mi się przypomniał tekst z "Poranku Kojota".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mamy w cudzysłów wstawiać słowo "testowanie", to jakiś kącik poezji?

Mogłem napisać te wyrazy z dużej litry lub pogrubić,bo miało to inne znaczenie...:)

Było proste pytanie i padła prosta odpowiedż, wystarczy się cofnąć 2 strony.
To wszystko w kontekście zapytania kogoś, kto kupił zestaw KD i chce poznać jego możliwości na BR.

Jak przeczytasz jeszcze raz moje pytanie,może zrozumiesz że nie pisałem o koledze @SebaK1205k, tylko o Tobie...:wink:

To są zestawy "startowe" w kolekcji, a to jest forum HDTV, dla ludzi których tu sprowadziło głównie KD, a nie torrenty, 19 calowe monitorki i głośniczki z Lidla. Po za perełkami jak "Skazani na Shawshank" ludzie też chcą obejrzeć typowe kino rozrywkowe, przy którym nacieszą się swoim kinem, a ja tu czytam co kto by nie chciał za darmo, o jakiś gustach, skarpetach i "pasjach" literackich.
Szczególnie że Kapitan przy takim Shawshank to jak KacWawa przy Misiu Barei i nie widzę powodu żeby się oburzać.

Są fora typu blu-ray, avforum itp. gdzie się omawia głównie jakość wydań audio/video, a dopiero przy okazji porusza temat "fabuly", te fora nie mają nic wspólnego z serwisami typu filmweb, czy imdb gdzie można sobie poczytać tylko wyłącznie o "wartościach artystycznych" i chyba się komuś tutaj coś pomyliło skoro tego nie rozróżnia.

Mnie nie interesują jakieś pierdoły o BinLadenie, bo nikt tu nie sprecyzował swoich oczekiwań, a zadał proste pytanie.
Pytanie które było wcześniej poprzedzone informacją o nowym sprzęcie.
Dla kinomaniaków mamy osobny wątek i tam można swoje żale wylewać, a kto nie jest ignorantem przeczyta cały i sam oceni jakie kto ma gusta. Jest tam wszystko jak na dłoni.

Wróćmy może do tematu, w Realu zakupiłem:
"Wybuchowa Para" z T.Cruise i C.Diaz 20zł (nie miałem okazji obejrzeć dotychczas)
"Ja Robot" z W.Smithem za 20zł, dobry do testów, znaczy się do "delektowania".

Nie będę Ci odpisywał,nie chcę Cię denerwować,bo wiem że dbasz o pikawę :D;-)

bardzo mnie kręci więc takie filmy jak Kapitan Philips

"Kapitan Philips" był niezły,może to nie jakieś arcydzieło,jednak z drugiej strony nie można każdego filmu porównywać do topowych na świecie... :wink:
Może Cię zainteresuje :
[youtube]wRr0VA_HFaE[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak ktoś ma ochotę, to może sobie nawet Kac Wawe kupić :grin:
Ja kupuję, to co MI się podoba i mam gdzieś, co inni o tym sądzą...
Z kinem, jako jedną z dziedzin sztuki jest ten problem, że to co przez część odbierana jest jako jakieś tam dzieło, przez innych uznane może zostać jako kompletna szmira.
A w tym wątku piszemy o tym gdzie filmy kupujemy/ kupić, a nie o ich walorach artystycznych ;)
;-)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
To co każdy z Was pisze, biorę to pod uwagę. Tak jak napisał Armaniq, na początku chce poznać swoje kino, jego możliwości. A druga sprawa to jakość oglądanych filmów ma znaczenie, kiedy druga połówka patrzy przez pryzmat "kolumna to kolumna, po co wymieniać skoro działa". Dopiero odegranie dobrego filmu aby pokazał możliwości sprzętu przekonuje moja żonę. Daje mi to możliwości kolejnych przyszłościowych zmian.
Taki tak każdy kupuje to co lubi. Ja osobiście lubię oglada lekkie kino akcji, gdzie nie musze się skupiać po ciężkim dniu pracy, ale na pewno na takie filmy będę czekał na fajne promocje.
Armaniq-chyba podjadę do najbliższego reala po ta wybuchowa Parę.
 
Do góry