Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Moge powiedzieć że kupiłem od Pana z Koszalina filmy. Przesyłka za pobraniem - zapakowana idealnie, wszystkie filmy w stanie idealnym, ja jestem zadowolony.
Mam jednak problemy z Bluray (wiesza się) na różnych filmach (nie tylko od tego Pana aby nie było), ale udało mi sie obejrzeć kawałki niektórych pozycji. Szczerze: AVATAR zrobił na mnie duże wrażenie, od strony obrazu, odtwarzam filmy na "tylko" samsung B650 40 cali z przed 5 lat, pewnie na LED'zie jeszcze wiekszy byłby efekt "wow"...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moge powiedzieć że kupiłem od Pana z Koszalina filmy. Przesyłka za pobraniem - zapakowana idealnie, wszystkie filmy w stanie idealnym, ja jestem zadowolony.
Mam jednak problemy z Bluray (wiesza się) na różnych filmach (nie tylko od tego Pana aby nie było), ale udało mi sie obejrzeć kawałki niektórych pozycji. Szczerze: AVATAR zrobił na mnie duże wrażenie, od strony obrazu, odtwarzam filmy na "tylko" samsung B650 40 cali z przed 5 lat, pewnie na LED'zie jeszcze wiekszy byłby efekt "wow"...

Zgadza się jak zmienisz tv jeszcze bardziej będziesz zadowolony..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dla zainteresowanych, w Auchan promocja bluray za 29.99. Dużo bajek, ale też jest iron man 3 w tej cenie.

Co sądzicie o tej ofercie Elizjum i Kapitan Philips za 75 zł?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Elizjum możesz kupić za 40-50zł na allegro, Kapitan już jest droższy, ale to nie jest pozycja dobra do testów, chociaż film można obejrzeć. Ja bym tego zestawu nie kupił, wolałbym osobno Elizjum, a resztę dołożyć do innej pozycji.
 
Do góry