Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Armanig był pierwszy ale nie odpisał na privie. Jak się dziś nie odezwie to jutro alkebab możemy się spotkać :)
Wciąż mam Twój numer.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie odpisał bo teraz przeczytał ;) Sprzedaj Koledze wyżej, niech się cieszy.
Ja nie mam ciśnienia, ale jak uzbierasz większą paczkę filmów to się odezwij.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może kogoś zainteresuje, może nie super/ hiper cena, ale dość przyzwoita, poniżej 40 zł za film ;)
Obydwa w wersji z napisami PL (Elysium i After Earth)

Sorry!
Sorry!

ps Dajcie znać czy wyświetla wam linki, u mnie po tych naprawach jakieś szopki się dzieją
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Do mnie jedzie mój pierwszy Blu-Ray "Niepamięć".
Mam takie pytanie: mają pojawić się nowe wersje Piraci z Karaibów, tylko że w wersji Blu-Ray TM... ktoś może podpowiedzieć jakie są to zmiany?
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
Do mnie jedzie mój pierwszy Blu-Ray "Niepamięć".
Mam takie pytanie: mają pojawić się nowe wersje Piraci z Karaibów, tylko że w wersji Blu-Ray TM... ktoś może podpowiedzieć jakie są to zmiany?

No to życzę miłego oglądania, wg mnie świetny film z Tomkiem C. :)
Piraci to chyba już są na Blu, a o nowych wersjach pierwsze słysze.

Nooo E.T. zamówiony :)
 

Kadajo

New member
Bez reklam
To nie jest nowe wydanie. To po prostu to samo co było tylko teraz pod szyldem cdprojekt z tego co pamiętam bo teraz oni zajmują się dystrybucją Disneya w Polsce. Poprawcie jeśli coś pokrecilem :-D

Sent from my GT-I9300
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie jest nowe wydanie. To po prostu to samo co było tylko teraz pod szyldem cdprojekt z tego co pamiętam bo teraz oni zajmują się dystrybucją Disneya w Polsce. Poprawcie jeśli coś pokrecilem :-D

Sent from my GT-I9300

Możesz mieć rację, bo jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć żeby nagle cos dali nowego...
 

Henry

Active member
Bez reklam
To jest reedycja, lepiej poszukać tzw. starszego wydania, bo tam jeden film kosztuje ok. 30 zł, są dostępne min. w MM czy ich drugim sklepie
 
Do góry