Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Revolutionary Road zdecydowanie (dla mnie ) lepszy od Wilczka z ulicy przekrętów. :D ;)

Wiesz, ja bardzo lubię tematykę "Wall Street", podobnie jest z filmami Douglasa pod tym samym tytułem, czy chociażby Francuską produkcje "Żądza bankiera". W swoim gatunku, to są najlepsze filmy i w tych kategoriach trzeba do nich pochodzić:
Żądza bankiera (2012) - Filmweb
Revolutionary Road - obowiązkowo zaliczam :)
 

alkebab

New member
Ten caly empik to przegina palke z promocjami. Ceny specjalnie zawyzaja zeby potem zrobic promocje. Oszukancza praktyka, z reszta nie tylko empiku. W media kupilem za 44zeta bez promocji.

Niepamiec fajny film :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten caly empik to przegina palke z promocjami. Ceny specjalnie zawyzaja zeby potem zrobic promocje. Oszukancza praktyka, z reszta nie tylko empiku. W media kupilem za 44zeta bez promocji.

Niepamiec fajny film :)

Prawie wszyscy tak robią... także zacytuje ...." to jest Polska tu się inaczej oddycha..." jeśli chodzi o kwestię sprzedaży... nie ma kar odpowiednich to i wszyscy to wykorzystują..

A film na skraju jutra ja nie oglądałem jeszcze bo w kinie nie byłem a na bluray jeszcze nie wyszedł ale generalnie film z tego co można poczytać to chyba jest w miarę dobry...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W saturnie już można zamawiać nowości : godzilla. czarownica, na skraju jutra, najnowszy X-men i niesamowity spider man 2.. i co ważne dla kolekcjonerów niektóre wydania "blaszaki" jak ja to mówię są w tej samej cenie co i normalne wydanie tylko że występują one w wydaniu 2d i 3d.
Ja na pierwszy ogień zamówiłem pająka2d/3d i oczywiście mojego avatara czyli X-mena 2d/3d :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za 30zł mogę wziąć, ale nie mam czasu na jeżdzenie, a wysyłać chyba Ci się nie chce? W sumie gra nie warta świeczki? ;)
 
Do góry