Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ktoś korzysta z iTunes lub Google Play ?
Legalnie i taniej,tylko trochę gorsza jakość jak prawdziwy Blu-ray...

Teraz 95 % nowych filmów jest na raz,więc myślę że dla niektórych to dobra opcja...:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Filmy są w ogólnym rozrachunku drogie, ale w akceptowalnej cenie, tyle że nie do naszych zarobków i tyle w temacie. To co dla nas jest warte 20zł, dla Angola 100zł. Oni też by narzekali jak my, gdyby mieli płacić 300-400zł za film, bo takie trzeba tu zastosować porównanie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś lubi kino europejskie lub azjatyckie to baaaaaaaardzo dużo filmów nie kupi na DVD czy Blu-ray w PL...Nawet nie obejrzy ich w telewizji...
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Dodać należy jeszcze fakt, że wydania gazetowe często są gorsze niż wydania pudełkowe. Zarówno pod względem bitrate video jak i ścieżek dźwiękowych i dodatków, których często nie ma.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Te jeszcze można przełknąć, ktoś musiał zasponsorowac wydanie z gazetą. Tylko żeby ono było jeszcze kopia 1:1 wersji pudełkowej... Ale 20 czy 30 minut reklam w kinie przy złodziejskiej cenie biletu jest totalnie nie do zaakceptowania. Ludzie się na to godzą i są karmieni coraz to wiekszą ilością chłamu przed seansem...
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A najbardziej kretyńskie są reklamy podpasek,środków na potencję, środków do mycia d...y, trailerów z horrorami przed seansami dla dzieciaków...żenada i głupota
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Te jeszcze można przełknąć, ktoś musiał zasponsorowac wydanie z gazetą. Tylko żeby ono było jeszcze kopia 1:1 wersji pudełkowej... Ale 20 czy 30 minut reklam w kinie przy złodziejskiej cenie biletu jest totalnie nie do zaakceptowania. Ludzie się na to godzą i są karmieni coraz to wiekszą ilością chłamu przed seansem...

Wchodzisz do sali 15 minut później i nie ma problemu :wink:

trailerów z horrorami przed seansami dla dzieciaków...żenada i głupota

Mówisz o "horrorach" z wątkiem miłości typu 'Zmierzch" ? :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie, byłem jakiś czas temu z dzieciakami na jakiejś kreskówce, a tam trailer jakiegoś typowego horroru, dla 5 letniej dziewczynki nie koniecznie się takie obrazy nadają...
zmierzch to nie horror ;):twisted:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie Henry, już dawno o tym pisałem. Mało tego, same w sobie reklamy są na żenującym poziomie. Ostatnia która zapamiętałem z kina, to była bodajże Mentosa, pamiętam tekst "nie bądż jak twoj stary..." no przecież to żenada, kto to wymyśla!? Pomijam już fakt, że bite 20min. przed seansem trzeba to wymęczyć.
 

eedviking

Banned
Dokładnie Henry, już dawno o tym pisałem. Mało tego, same w sobie reklamy są na żenującym poziomie. Ostatnia która zapamiętałem z kina, to była bodajże Mentosa, pamiętam tekst "nie bądż jak twoj stary..." no przecież to żenada, kto to wymyśla!? Pomijam już fakt, że bite 20min. przed seansem trzeba to wymęczyć.

No widzisz, na tym polega "dobra reklama", właśnie to jest potwierdzenie . Zapamiętałeś ją, czyli była skuteczna. ;)

Prawdę mówiąc, jak mają dawać reklamy przed seansem, to może niech zjadą z cen biletów o 1/2. :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, na tym polega "dobra reklama", właśnie to jest potwierdzenie . Zapamiętałeś ją, czyli była skuteczna. ;)

Na reklamy nie jestem podatny (a już na pewno nie takie z Mentosami ;) ), ale jeżeli przyjąć - w myśl zasady "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili", to tak, zapamiętałem... jaką tą która kojarzy mi się z żenadą.
Wyobraź sobie że idziesz z synem/córką do kina i słyszysz "nie bądż jak twój stary.." :D

Prawdę mówiąc, jak mają dawać reklamy przed seansem, to może niech zjadą z cen biletów o 1/2. :D

To ja bym już przebolał te reklamy, ale niech wprowadzą zakaz żarcia, do tego wielka tabliczka przed wejściem: "tylko świnie jedzą w kinie" i byłoby ok ;) ew. w drodze wyjątku zostawiłbym żelki, byle nic co chrupie, siorpie i szeleści.
 

eedviking

Banned
Każdy jest podatny, tyko jeden bardzo, drugi tyci,tyci. (Ty i ja tyci) ;)
W kinie jeszcze by napisał, używanie telefonów , tabletów itp., będzie karane chłostą przy włączonym świetle pod ekranem...na gołe dupsko! :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja potwierdzam, że na zavvi są super ceny i dużo polskich wersji :) chociaż jeszcze nic u nich nie kupiłem

generalnie dużo o promocjach piszą na filmozercy.com :) naprawdę polecam :) ja się przez te wszystkie akcje wkręciłem i przez ostatnie kilka(naście) tygodni kupiłem (w Polsce) masę filmów (99% fabrycznie nowe - 80% nowości kinowe) i średnio wychodzi mnie za film jakieś 30/40 zł :) (najtańsze nawet po 10 zł) trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać, poświęcić trochę czasu i przede wszystkim nie kupować pod wpływem emocji :)

Wczoraj kupiłem 3 sezony Gry o Tron (od Allegrowicza, z płatnością przy odbiorze, stan IDEALNY) za 250 zł :) średnio 83 zł za sezon :) a to jest 15 płyt BD :) i tego samego dnia doszedł serial Pacific (Empik w Blue City, ostatnia sztuka) za 89 zł :) (6 płyt BD) :) itd./itp. :) Oczywiście wszystko w polskich wersjach :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry