Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jak któż chcę bardzo dobry tester obrazu ( nie mam 3D, bo nie znoszę tego efektu fizycznie) oraz naprawdę dobre Niemieckie wydanie Bli-Ray oraz ferie kolorów szerze POLECAM! K mojemu zdziwieniu są na dysku dwie animacji Polskiego studia :lol: Niestety żadne aparat fotograficzny nie są w stanie tego obrazu uchwycić, dla tego bez sensu dawać fotki z TV. Czołem.
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Przez ostatnie 2 tygodnie, znalazłem kilka ciekawych okazji:

SATURN:
Hobbit: Niezwykła podróż 3D. Edycja rozszerzona (5 Blu-ray) 90 zł
Król Lew 2 ((13 zł))
Król Lew 3 ((13 zł))

Real Toruń :
Knug fu Panda ((19.99zł))
Knug fu Panda2 ((19.99zł))
Pamięć absolutna ((19.99zł))
1000 lat po ziemi ((19.99zł))
Elizjum ((24.99zł))
Terminator 3 ((19.99zł))
Kapitan Philips ((19.99))
AVP2 ((19.99zł))

Media Markt Płock:
Gra Cieni ((19.99zł))
Gniew Tytanów ((19.99zł))
Władca Pierścieni ((24.99zł))

b756f7e503336f50b7708ed77033801e_1.jpg
[/IMG]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super ceny, aż się wierzyć nie chce. Gratuluje.
Kurcze, żeby takie ceny były standartem to byśmy mieli jak w raju.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zagranicą sporo takich okazji się trafia, na mojej ulubionej stronce ostatnio była cała trylogia LOTR Extended za ok. 100 zł, Aż poleje się krew za 20 zł, Gangi NY za 20 zł, jako że przesyłka za free to można od czasu do czasu zamówić i nie biegając po sklepach ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Zagranicą sporo takich okazji się trafia, na mojej ulubionej stronce ostatnio była cała trylogia LOTR Extended za ok. 100 zł, Aż poleje się krew za 20 zł, Gangi NY za 20 zł, jako że przesyłka za free to można od czasu do czasu zamówić i nie biegając po sklepach ;)
Co to za stronka? Wydania z wersjami PL?
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Dzięki. Chciałem się upewnić czy o tej samej stronie myślę.
Ta wersja rozszerzona LOTRa na Blu posiada polskie napisy? Cena jest rewelka.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ta wersja niestety nie, ja od nich wziąłem min. Mad Maxa- napisy i lektor PL, Pamięć Absolutną i jeszcze kilka innych, zobacz te Masterd in 4K, tam większość jest z polskimi napisami, albo sprawdzaj tyły okładek, w opisie na stronie nie zawsze sa wszystkie informacje, więc dla pewności można sprawdzić tył okładki.
Ja teraz poluję na wszystkie 4 sezony Gry o Tron (jest z napisami PL), na razie jest w preorder'ze, najniżej do tej pory całość była za 50 kilka funtów, jek trafię poniżej to wezmę, choć nawet i teraz się opłaca, bo u nas tyle jeden sezon kosztuje
A i przesyłka jest za free, ja już 5 razy od nich kupowałem i zawsze wszystko było ok ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Gdyby blu było po 20 zł to sprzedaż byla by większa, ale po co mieć więcej klientów jak można mieć filmu po 60-100 zł :/ Polska rzeczywistość ...
Piractwo by umarło
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taką politykę przyjął początkowo AppStore od Appla, programy/gry kosztują groszę, to nikt sobie nie żałuje, nie opłaca się bawić w piracenie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Gdyby blu było po 20 zł to sprzedaż byla by większa, ale po co mieć więcej klientów jak można mieć filmu po 60-100 zł :/ Polska rzeczywistość ...
Piractwo by umarło
Chyba tak nie do końca jest,
to my tutaj mamy takiego "fioła" na punkcie filmów, sprzętu, ale niestety większość nawet o tym nie myśli. Zobacz ile filmów dodawanych jest do gazet za 10-15 zł, a piractwo w dalszym ciągu ma się dobrze
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko nowości do gazety nie dodają, a ludzie chcą być na bieżąco. Dodatkowo zachęcani pięknymi kinowymi zwiastunami w TV czy internecie. Chcialo by Ci się czekać na Avatara, jak dolożą do "Pani domu"?:-D Ja też jestem tego zdania, że gdyby nowości były np. po 40zł a starsze produkcje po 20zł, to dużo więcej osob by kupilo oryginal, bo to frajda mieć w domu takie wydanie. Kidyś ktoś napisał, że jak Nas stać na sprzęt, to powinno też być stać na oryginaly. Nie do końca się z tym zgadzam, bo cena odtawrzacza jest nieadekwatna do ceny nowości na BD. Jak ktoś lubi oglądać, to nie wyda kilku stów miesięcznie na filmy zarabiając najniższą krajową. Podobna kwestia jeśli chodzi o drukarki atramentowe, gdzie za cenę tuszy kupujemy nową drukarkę. A już nie mówiąc o cenach nowych gier na Xboxa czy PS 4.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Czasem są też w miarę nowe filmy ;)

Nie kwestionuję tego, że polityka firm wydawniczych jest nienormalna. Sam z chęcią o wiele więcej filmów bym kupił gdyby były po 20 zł.
Być może nie ma takiego zapotrzebowania na filmy i gdyby były tańsze, to wtedy nie pokryłoby to kosztów wydania w PL...
A może taka już nasza polska mentalność, że lepiej wziąć coś za darmo niż za to zapłacić...;)
Dobra, nie ma co drążyć, bo zaraz znowu się skończy na dyskusji o piractwie :)
 
Do góry