Jaki film Blu-Ray na pierwszy ogień :)

Bepeh

New member
propozycja niezależna od 3D - Avatar, z bajek Auta.

wrażenie robią
sci-fi
animacje

kup gazetę lub poszperaj na Audio-Video na jakich filmach testują BR, TV to też może być wyznacznik

Avatar nawet jeśli byliście w kinie zrobi wrażenie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moim zdaniem animacje nie robia wielkiego wrazenia WOW, lecz np. Avatar jak najbardziej. Po pierwsze musisz utrafic w gusta filmowe, to juz polowa sukcesu. Jesli puscisz cos, czego nie lubi to kiwnie glową, ale bez entuzjazmu. Sprobuj tak jak ja; ulubiony jej gatunek, oczywiscie romansidlo, buzi buzi lub komedie. Kupilem "Zacmienie" i puscilem wieczorem, nie mówiąc, że leci z BlueRaya. Po pół minuty usłyszałem: Ooo, jaka ładna kopia..." a efekt usmiechu pozostał do konca.
:) :) ;)
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
AVATAR ! To kultowa pozycja.

Dla prezentacji znajomym wybrał bym koncert muzyczny.
Ale taki, który nie angażuje i pozwala na swobodną rozmowę.
I jest zróżniocowany.
Idealnie do tego nadają się obie produkcje Davida Fostera.
Top realizacyjny, zarówno Video jak i Audio.
 

Logan__

New member
Jak dla mnie:

Avatar (cudeńko wizualne)

Wszystkie częśći Transformers - fabuła denna, ale będzie ten efekt 'WOW', szczególnie jeżeli masz duży telewizor i głośniki.

Animacje - z ostatnich polecam Kung Fu Pandę 2, grafika rewelacyjna.

Oraz 2012 :)
 

inomaciej

New member
Oby dwie części a szczególnie II Iron Man totalnie wymiata jeżeli chodzi o efekty. Chociaż nie lubiłem tego typu filmów to na kinie domowym naprawdę robi wrażenie
 

YABBA235

New member
Jeżeli chcesz mieć lepszą jakość to nigdy nie bierz ripów m720p, mają niski bitrate.
Minimum to przy 720p 4,5 GB, przy 1080p 8,5 GB. Ale oczywiście im większe tym lepsze :)
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Logicznie im większy rozmiar tym zazwyczaj lepiej, chyba, że ktoś spie....ł robotę. Jeżeli masz kino domowe to standard dźwięku również ma znaczenie.
m720p to pewnie jakieś mini 720p. Twój temat dotyczy bluray, tutaj w większości przypadków jakość będzie na bardzo wysokim poziomie.
 

jdud2

New member
Avatar - i dziwne, by miało być inaczej. To jest film, do którego porównywane są inne. Ale jak gdybyś chciał jeszcze coś dodatkowo, to polecę Terminatora IV (ocalenie), ostatniego Startreka, Mrocznego Rycerza - ścisła czołowka.
 

Mistrzuniu

New member
To ja potwierdzę tego Avatara - nie dość że ładny to fabuła powinna dziewczynę rozczulić:)
I chłopaki generalnie mają rację - 3D szału nie daje na telewizorach jak na moje za wiele, za to idealna jakość w hd wbija w fotel:)
Ja mógłbym jeszcze Incepcję polecić ale to już zależy czy dziewczyna poczuje klimat...
 

Biggerman

New member
Zbliża się premiera Siedem na BD to będzie raczej pierwszy film jaki zakupię. Ze swojej strony zdecydowanie polecam.
 
Do góry