Jaki film Blu-Ray na pierwszy ogień :)

_Trevor_

New member
A widoczki - Władca pierścieni/hobbity :)

Dźwiękowo to ze "staroci" matrixy dają nadal radę i jest pogrom na odpowiednim sprzęcie 5.1 :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja powiem szczerze że ciężko bym miał doradzić jaki film ktoś ma obejrzeć na pierwszy ogień - jest trochę tego :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Epicentrum to naprawdę poprzeczka jest podniesiona na maxa dla innych filmów... pod względem dynamiki dźwięku...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dodałbym Black Hawk Down z LPCM. Do tego kilka filmów z R4K. Generalnie wybór jest duży i wiele filmów trzyma poziom. W 3d bajki, avatar, need for speed, spiderman itd
 

GrzegorzWo

New member
Ja na pierwszy ogień (w kategorii 3D) chciałem zaproponować "Grawitację 3D".
Problem tylko w tym, że cokolwiek ogląda się później, dochodzi się do wniosku, że Grawitacja była lepsza ;)
Póki co, nie udało mi się znaleźć filmu, który spodobały się rodzicom tak jak Grawitacja, którą oglądnęli "na pierwszy ogień". Avatar pod kątem efektów był niezły, ale fabuła została oceniona jako "zbyt bajkowa", podobnie było z "Batman-em - M.R.".

Przy okazji - jeśli ktoś zna jakieś ciekawe propozycje, które są niezłe pod kątem 3D, ale fabułą podchodzą pod ambitniejsze kino, proszę o info.

Pozdrawiam,
Grzegorz
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Uracz rodziców naturą w 3d, wrażenia lepsze jak jakikolwiek film.
Mam tu na myśli życie podwodne, rybki i takie tam.
Niesamowite wrażenia, te ryby pływały po całym pokoju, do tego można się świetnie odprężyć.
Rodzice odpłyną, dosłownie i w przenośni.
 
Do góry