Jaki film Blu-Ray na pierwszy ogień :)

Lexus

New member
Oczywiście Avatar najlepszy, konkurencją dla niego będzie pewnie dopiero Avata 2 ale jak mogę polecić coś innego to będzie to film ''Red Cliff'' Historyczny film. Niesamowite widoki plus bardzo dobra muzyka.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
"Home" - najlepsze widoki, krajobrazy i do tego temat ekologiczny i rzeczy których by się człowiek nie spodziewał, że są na Ziemi. Jakość obrazu, feria barw i rozmach po prostu powalają.
 

dybson

New member
a może Helikopter w ogniu? przecież jak przelatują helikoptery to jest po prostu uczta dla słuchu naszego jak i ciała :)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Chcesz obrazu? To Baraka (film zrobiony z rozdzialki 8K) przy którym avatar wygląda jak SD.
Chcesz dźwięku? To transformers 2 lub 3.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chcesz obrazu? To Baraka (film zrobiony z rozdzialki 8K) przy którym avatar wygląda jak SD.
Chcesz dźwięku? To transformers 2 lub 3.

-Baraka? Chodzi Ci o ten film dokumentalny? Faktycznie referencyjny obraz i jest tak dobrze?
Co do transformersow to faktycznie, nic lepszego nie slyszalem w temacie toru audio od cz.3
-Mroczny Rycerz, dobra realizacja dzwiekowa ale osobiscie mnie nie zachwycil.
-Helikopter w ogniu, przy Transformersach 3 wysiada IMHO.
-Tron Legacy, kompletnie nic mnie nie urzeklo jezeli chodzi o dzwiek, jak dla mnie typowy standart.
-Sherlock Holmes - za wizualna realizacje, pieknie przedstawione widoki, warto miec w kolekcji dla samej scenografi i to jak przedstawione zostalo miasto z tamtych lat.
-Wojna swiatow - z Tomem Cruisem, nie mam na BR a na DVD i niskie tony schodza pieknie, zdecydowanie warte do prezentacji, na BR moze byc tylko lepiej.
-Driven - w filmie nie ma za wiele efektow, ale dla pierwszych kilkunastu minut warto kupic plyte BR, prosty podklad muzyczny w pierwszych minutach filmu rewelacyjny, bardzo ladnie pracuje kino, soczycie i klimatycznie.
-Kontakt - z J.Foster, nie ma wydania z PL napisami na BR a mysle ze scena z odpadajacymi czesciami jak leci Foster po czym nastepuje absolutna cisza jest jedna z najlepszych scen dzwiekowych i robiacych swietne wrazenie i to juz na DVD. Generalnie caly film ma swietne efekty dzwiekowe.
 
Ostatnia edycja:

mrokness

New member
A może King Kong z 2005 roku. Jak dla mie kawał świetnego kina, a na blu rayu to już sama poezja.Szkoda tylko że nie ma wersji extended z lektorem.
 

janusz

New member
Bez reklam
Żaden Blu-Ray! Tylko plik z twardziela minimum 45GB (ewentualnie bez zbędnych ścieżek w innych językach).
A może być jeszcze lepiej plik 200GB jakości 4K, Blu-Ray dla Afryki!
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z tym Blu-Ray do Afryki to jeszcze spokojnie. Dobry palyer, który "pociągnie" materiał z dużym bitrate i dźwiękiem HD MA, lub DD Tru HD trochę kosztuje - znacznie więcej niż odtwarzacz BD.
Pomijam już dostępność ( i legalność) takich plików....:wink:
 
Do góry